galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Duży dodatek - Khazad-dum
Autor Wiadomość
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 27 Paź, 2011   

już mi się ten bohater krasnal podoba! Tylko ciężko będzie z jego atakiem ciekawe jaki jest jego koszt....
 
     
guciomir
[Usunięty]

Wysłany: Czw 27 Paź, 2011   

Wszystko wskazuje ze 9
 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Paź, 2011   

Gdzieś czytałem że była sobie taka karta (lub ktoś ją wymyślił),że dodaje się dystans do postaci to prawda? :D Jeżeli tak to witaj kombinacjo dunhern + Dwalin :D
 
     
crabtree
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Paź, 2011   

A na czym będzie polegała to kombinacja?
 
     
Wikary
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Paź, 2011   



Jest taka karta :)

również jestem ciekaw koncepcji comba :)
 
     
theNat
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Paź, 2011   

Że niby dunhern ściąga a dwalin obniża ? chyba nie , bo dunhern musi atakować sam.
 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Sob 29 Paź, 2011   

Z tego co orientuje się to Dunhern atakuje a z racji Dystansu można dołączyc atak do poprzedniego. Już gdzieś czytałem że takie combo robili tyle że z Legolasem. Myślałem że to możliwe...
 
     
l33tm4st3r
[Usunięty]

Wysłany: Sob 29 Paź, 2011   

to zupełnie bez sensu - starałeś się chociaż przeczytać napisy na kartach ?

Dunhern musi atakować SAM, żeby móc namierzać strefę przeciwności i dostać bonus do ataku
a umiejętność "dystans" pozwala atakować przeciwników po "drugiej stronie stołu", czyli tych co walczą z którymś z twoich współgraczy, a nie strefę przeciwności - a nawet gdyby z tą umiejętnością można było atakować strefę przeciwności, to i tak nie można było by atakować jej z Dunhernem, bo on musi atakować SAM

clear enough ? :P
 
     
crabtree
[Usunięty]

Wysłany: Sob 29 Paź, 2011   

Gdyby do ataku Dunherna na SP można było dołączyć jakiś łuczników to gra był stała się bardzo przyjemna, zwłaszcza Starcie z Trollami :)
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Sob 29 Paź, 2011   

Rzekłbym raczej, że zbyt prosta i banalna :razz:
 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Paź, 2011   

No to jak nie w tę stronę to w inną. Dunhern prawie zabija potwora z SP (tak żeby został 1 hp potworkowi) ściągam go do siebie i powalam Dwalinem :D

Tak swoją drogą czy można potworom zadac mniej obrażeń niż maksymalne? (tak właśnie żeby ten 1 punkcik został? :P )
 
     
crabtree
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Paź, 2011   

Berestaszek napisał/a:

Tak swoją drogą czy można potworom zadac mniej obrażeń niż maksymalne? (tak właśnie żeby ten 1 punkcik został? :P )

Niestety nie można w taki sposób manipulować obrażeniami.
 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Paź, 2011   

Czy ktoś ma może w angielskiej wersji kartę Dunherna? Bo nadal nie mogę przebolec że postacie dystansowe nie mogą doń dołączyc! :P (inna rzecz że mogą tylko łucznicy innego gracza :D )
 
     
pan_satyros
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Paź, 2011   

Berestaszek napisał/a:
Czy ktoś ma może w angielskiej wersji kartę Dunherna? Bo nadal nie mogę przebolec że postacie dystansowe nie mogą doń dołączyc! :P (inna rzecz że mogą tylko łucznicy innego gracza :D )

1. Eng wersje karty możesz w każdej chwili zobaczyć/przeczytać w necie. Od fag na bgg po listy kart.
2. Łucznicy innego gracza nie mogą dołączyć do specialnego ataku dunherna. Przeczytaj opis cechy dystans i zastanów się raz jeszcze nad tym co napisałeś.
 
     
l33tm4st3r
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Paź, 2011   

Berestaszek napisał/a:
Czy ktoś ma może w angielskiej wersji kartę Dunherna? Bo nadal nie mogę przebolec że postacie dystansowe nie mogą doń dołączyc! :P (inna rzecz że mogą tylko łucznicy innego gracza :D )


.

daj już sobie spokój...

1) dystans pozwala atakować potwory będące w zwarciu z innym graczem
2) Dunhern może W POJEDYNKĘ atakować potwory w strefie zagrożenia, czyli niebędące w zwarciu z żadnym z graczy

zsumuj sobie tę wiedzę i wyciągnij wnioski...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 13