galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Maska Slanesha a rozwinięcia Kairosa
Autor Wiadomość
Amarok
[Usunięty]

Wysłany: Pią 05 Sie, 2011   Maska Slanesha a rozwinięcia Kairosa

Hej!

Czy Maska Slanesha może spaczyć wszystkie rozwinięcia przeciwnika, gdy Kairos jest na stole? Wg. mnie nie może, bo te rozwinięcia nie mają nazwy ale niech wypowiedzą się specjaliści.
 
     
lanowiec
[Usunięty]

Wysłany: Pią 05 Sie, 2011   

można spaczyć rozwinięcia które kaior ZMIENIA w jednostki, a mimo to liczą się jako rozwinięcia. To że nie mają nazw to nic, ważne jest to że rozwinięcia zmienia sięw jednostke, czyli wszystko co działa na jednostke działa i na nie.
 
     
Harpia
[Usunięty]

Wysłany: Pią 05 Sie, 2011   

moim zdaniem nie moze, wlasnie z tej przyczyny, ze rozwiniecia zmienione w jednostki nie maja nazw, a tego tyczy sie akcja maski...

"Limit one Hero per zone. Action: At the beginning of your turn, each player names a unit. Corrupt all copies of the named units."
 
     
ygeth
[Usunięty]

Wysłany: Pią 05 Sie, 2011   

Nawet się nad tym nie zastanawiałem :razz: . Normalnie można by spaczyć takie rozwinięcie ale tekst na Masce Slanesha na to nie pozwala.
 
     
lanowiec
[Usunięty]

Wysłany: Pią 05 Sie, 2011   

ale ta jednostka ma nazwe "rozwinięcie":D :smile:
 
     
Harpia
[Usunięty]

Wysłany: Pią 05 Sie, 2011   

moim zdaniem nie. rozwiniecie jest nazwa karty a nie jednostki, tak jak support, unit, tactic, legend...
 
     
Dziobak
[Usunięty]

Wysłany: Pią 05 Sie, 2011   

Przyłączam się do zwolenników nie-spaczania-rozwinięcia, chociaż pomysł na spaczanie developek bylby fajny ;]
 
     
ermidius
[Usunięty]

Wysłany: Pią 05 Sie, 2011   

imho rozwiniecie jak staje się unitem dostaje nazwę rozwiniecie, unit nie może nie mieć nazwy
 
     
Harpia
[Usunięty]

Wysłany: Pią 05 Sie, 2011   

sa karty ktorymi moznaby spaczyc te developki (przy zalozeniu ze na stole jest Kairos), np.:
http://deckbox.org/whi/Blood%20Summoning
http://deckbox.org/whi/Esli%27an

a bardzo fajny wydaje sie w tym konkretnym przypadku quest:
http://deckbox.org/whi/Extending%20the%20Wastes

bo taka jednostka z developmentu nie ma printed cost (czyli traktujemy to jako 0)
 
     
Amarok
[Usunięty]

Wysłany: Pią 05 Sie, 2011   

ermidius napisał/a:
imho rozwiniecie jak staje się unitem dostaje nazwę rozwiniecie, unit nie może nie mieć nazwy


Gdzie jest napisane, że jednostka nie może nie mieć nazwy?

Wg. mnie maska na 100% nie działa na rozwinięcia Kairosa.
 
     
ermidius
[Usunięty]

Wysłany: Pią 05 Sie, 2011   

Str.6
Zdjęcie karty jednostki
Punkt 1 z strzałką wskazujący nazwę jednostki ergo aby karta była traktowana za jednostkę musi mieć nazwę.
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Pią 05 Sie, 2011   Re: Maska Slanesha a rozwinięcia Kairosa

Amarok napisał/a:
Hej!

Czy Maska Slanesha może spaczyć wszystkie rozwinięcia przeciwnika, gdy Kairos jest na stole? Wg. mnie nie może, bo te rozwinięcia nie mają nazwy ale niech wypowiedzą się specjaliści.


Dobra rozwieje wasze wątpliwości, rozwinięcia zmienione w unity, nie mają lojalności, kosztu, ani nazwy. Dlatego karty które odnoszą się do lojalności, kosztu, nazwy, + printed power, printed hp etc. nie działają na takie rozwinięcia.


Zatem Maska nie możesz spaczyć rozwinięć.
 
     
czegoj
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Sty, 2012   

Podłączę się pod temat.

Czy jak przeciwnik ma na stolę Maskę Slanesha to mogę wybierać nazwę jednostki, która już mam spaczoną? I przy okazji najpierw jest spaczanie, czy najpierw jest odspaczanie? Proszę o w miarę konkretną odpowiedź znawców tematu. :lol:
 
     
Ravandil
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Sty, 2012   

Możesz wybierać jakąkolwiek nazwę, czy jest spaczona czy nie nie ma tu nic do rzeczy. Odspaczowywanie ma miejsce na początku fazy królestwa, a akcja z maski na początku tury jeśli o to pytasz.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 14