galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Thorgrim Strażnik Uraz
Autor Wiadomość
choczkins
[Usunięty]

Wysłany: Pią 08 Lip, 2011   Thorgrim Strażnik Uraz

Mam pytanie dotyczące tego brodatego jegomościa. O co dokładnie chodzi z jego umiejętnością? Czy mogę ją odpalić tylko raz w danej turze gdy spadnie/spadną moje jednostki, czy mogę ją odpalić za każdym razem gdy grę opuszcza moja jednostka w wyniku pojedynczej akcji, lub łańcucha akcji (tzn. za każdym razem gdy nie ma powiązania między efektami które spowodują opuszczenie gry). Np. gdy w wyniku akcji "załogi głązocisku" poświecę jednostkę, a następnie zaatakuje mnie jakaś jednostka i zabije mi moja w walce.

Uf mam nadzieję że zrozumiecie :idea:
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Pią 08 Lip, 2011   

Za każdym razem gdy grę opuszcza jakaś twoja jednostka/jednostki krasnoludów możesz odpalić jego akcję.

jeśli poprzez jeden efekt jak Trolle Rzygi spada więcej karsnoludów to i tak możesz odpalić raz thorgrima.
jeśli krasnoludy spadają jednocześnie ale z różnych źródeł to możesz odpalić tą akcję tyle razy ile zginęło krasnoludów z różnych źródeł.
 
     
Aniolzaglady
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Paź, 2011   

Nie zakładam kolejnego tematu bo chodzi mi o tego samego gościa...
Wszedłem w posiadanie tej karty ale nie mam zakupionego dodatku Legendy, więc od razu piszę...

Moje pytanie... Jak Thorgrim leży sobie w mieście to dodaje młotki do każdej strefy. Mnie zastanawiają dwa przypadki:

1. Jeśli nie ma jednostek na Polu bitwy to czy można Legendą zaatakować?
2. Jeśli jest jedna jednostka na Polu, to i ona atakuje to Legenda dodaje jej swoje 3 młotki?

Z góry dziękuje za odpowiedź...
 
     
GambitG
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Paź, 2011   

Legendy są kartami które dodają młotki do wszystkich stref, co znaczy również, że mogą atakować samodzielnie w fazie pola bitwy. Kiedy atakują razem z jednostkami na polu bitwy, to narażają się na obrażenia zadane przez obrońców tak samo jak inni atakujący, ale zdecydowanie nie dodają swojej siły jakiejś innej jednostce. Po prostu są kolejnymi atakującymi.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 14