galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie o polskie wydanie
Autor Wiadomość
lion
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Mar, 2011   Pytanie o polskie wydanie

Witam,
czy koszulki na karty w polskim wydaniu tez beda w typie standard ccg? Kiedy mozna spodziewac się kolejnych dodatkow w jezyku polskim?
Pozdrawiam
 
     
Michal
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Mar, 2011   

Karty będą w rozmiarze tych z Warhammera Inwazji czyli 89 x 68 mm

Dodatków języku polskim można spodziewać się równocześnie z tymi w języku angielskim :)
 
     
Robaczyw
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Mar, 2011   

Tak się właśnie zastanawiam, czy premierze polskiej edycji Władcy Pierścieni LCG towarzyszyć będą jakieś fajne konkursy jak to było swojego czasu w przypadku Warhammera: Inwazji? :razz:

Myślę, że Galakta mogłaby coś takiego zorganizować ponownie :roll:
 
     
kowal85
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Kwi, 2011   

Hmm, a ja tak się zastanawiam w sprawie Adventure Packów, oczywiście będę je kupował, co do tego to nie ma wątpliwości :)

Ale moje pytanie brzmi czy w każdym packu będą trzy te same kopie, jednej karty wyprawy dajmy na to:

przykład:

Karta Wyprawy 3A "Wybrana Ścieżka"(z core setu zaczerpnąłem nazwę karty.dokładniej z instrukcji), i czy w każdym Adventure Packu będą trzy kopie tej samej karty 3A ?, bo to mi się wydaję troszkę bez sensu ;]

Mam nadzieje, że mnie rozumiecie :D

Czy będzie tylko jedna sekwencja Wyprawy 1A/1B, 2A/2B,3A/3B i wszystko x1 ?

Myślę, że to jest ważne pytanie, tak mi się wydaję pytam pana Michała z Galakty, będzie wiedział na pewno coś na ten temat :)
 
     
Wallenstein
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Kwi, 2011   

Karty wyprawy na pewno są x1, karty spotkań pewnie w różnych ilościach, zależnie od przygody, karty gracza - po kilka dla każdej sfery - wszystkie x3.
 
     
Michal
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Kwi, 2011   

Akurat z Zestawami Przygodowymi tak nie będzie jak w przypadku Zestawów Bitewnych do Inwazji :)

Do Władcy Pierścieni w opakowaniu z Zestawem Przygodowym będzie: Bohater (tak jak w podstawce Aragorn czy Gimli) w jednej sztuce, do niego określona liczba wzorów kart - po 3 szt. każda oraz wyprawa. Wyprawa składa się z różnej ilości kart.

Także nie ma co się obawiać, że będziecie mieć niepotrzebne kopie karty :)

I tak przy okazji - żaden ze mnie Pan - Michał jestem ;)
 
     
kowal85
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Kwi, 2011   

Michal napisał/a:
I tak przy okazji - żaden ze mnie Pan - Michał jestem ;)


Okej Michale, ten pan to było z czystej grzeczności :)
Dziękuję za odpowiedź :)
 
     
Catra
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Kwi, 2011   

A będzie jakieś wsparcie "turniejowe" ? Strona , ranking ? Chodzi mi o coś w około czego można skupić zainteresowanie poszukiwaczy przygód :)
 
     
Vilk
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Kwi, 2011   

No właśnie, również miałem o to zapytać.
Czy Władca Pierścieni LCG będzie miał wydzielone podforum tematyczne, jak Warhammer: Inwazja?
 
     
Michal
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Kwi, 2011   

na to pytanie na razie trudno nam jednoznacznie udzielić odpowiedzi. Wszystko wynika z faktu, że na razie sami nie czujemy jakby miały wyglądac takie "turnieje" i czekamy na to jak sprawę rozwinie FFG.

Sytuacja ta wynika z formatu gry - jak wiecie jest to kooperacja dla 1-4 graczy. Tak wiec turnieje mogłyby być dla solistów, par, trójek etc. a finalne standingi byłyby przygotowywane w oparciu o wynik punktowy (zgodnie z zasadami podliczania punktów).

Obecnie wszystkie wyprawy będą ogólnodostępne (w podstawce, jak i zestawach przygodowych), dlatego trudno wyobrazić sobie regularne spotkania osób, które przychodzą zagrać w przygodę, którą mają w domu - równie dobrze każdy mógłby rozegrać partie w domu, przesłać wyniki mailem i (przy założeniu, ze nikt nie oszukiwał) wyłonilibyśmy zwycięzcę.

Po prostu, dopóki nie będzie jakiś specjalnych przygód, dostępnych tylko na turniejach, to trudno wyobrazić sobie rozgrywki.

Myślę jednak, że po wydaniu kilku Zestawów Przygodowych sytuacja powinna się choć w pewnym stopniu wyjaśnić.

A fora tematyczne - te zawsze możemy zrobić :)
 
     
kowal85
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011   

Założę się, że od 2 tygodni do miesiąca i Władca Pierścieni ŻGK, będzie miała status niedostępny ^^

Rozejdzie się jak świeże bułeczki, cieszę się że Galakta zrobiła taką miłą niespodziankę graczom.

A fanów LotR'a w Polsce jest cała masa, także wierzę iż tak się stanie.

Scena turniejowa, to jak wspomniał Michał, trzeba nieco poczekać, zagrać, niech wyjdzie parę dodatków i jakieś ustalenia od FFG w tej sprawie :)

edit:

Cytat:
A fora tematyczne - te zawsze możemy zrobić


Hehe, ale mam nadzieje że uwiniecie się nieco szybciej niż z forum dla W:I ;-P
 
     
Catra
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011   

Marzy mi się turniejowa wielka wyprawa, w której może brać udział do 8 osób :D a po ukończeniu każdy dostaje nagrodę w zależności od jego wkładu w wynik końcowy :D

Tworzyć własne przygody w świecie MiddleEarth nie zwiazane z Lotrem to bybyło coś.
 
     
lion
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Kwi, 2011   

Jakiej wielkosci beda karty w adventure pack? takie same jak w podstawce?
 
     
Michal
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Kwi, 2011   

Karty w zestawach Przygodowych muszą być tej samej wielkości, aby można je było wcielić do odpowiednich talii - czy to talii Graczy, czy talii Spotkań :)

tak więc tak = będą tej samej wielkości :)
 
     
ziggy
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Kwi, 2011   

Podejrzewam, że będą formatu A4 i gracz będzie zmuszony utrzymać je w pozycji pionowej tak żeby podczas wtasowywania odróżnić zestaw podstawowy od AP... [sic!] :neutral:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 14