galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kilka pytań - church of sigmar, obrażenia niebezpośrednie
Autor Wiadomość
Ravandil
[Usunięty]

Wysłany: Sro 23 Mar, 2011   

ziggy napisał/a:
"przenieś ją do atakowanej strefy wyznaczoną na obrońcę" czy "przenieś ją do atakowanej strefy i wyznacz ją na obrońcę", to dla mnie jedno

Ale jakby ją np. spaczyć po wejściu to miałoby to znacznie bo nie mógłbyś wówczas wyznaczyć na obrońcę, a skoro wchodzi już jako obrońca, spaczenie by jej nie przeszkodziło.
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Sro 23 Mar, 2011   

faktycznie tam jest że jako zdeklarowanego obrońcę, więc spaczenie nie powinno przeszkadzać, bo spaczoną jednostkę nie możesz wyznaczyć na obrońcę, a tutaj ona efektem karty zostaje zdeklarowanym obrońcą.
 
     
Ravandil
[Usunięty]

Wysłany: Sro 23 Mar, 2011   

No otóż to. Czyżby kolejny błąd w sztuce tłumaczenia?? :evil:
 
     
Ravandil
[Usunięty]

Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   

W temacie Church of Sigmar, jak to ostatecznie jest z graniem Attachmentów, przeglądałem różne fora i nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Tu też gdzieś już o tym było chyba, ale zagrywając Att na moją Jedn. przeciwnik musi dopłacić ? Według mnie musi, bo zagranie tworzy efekt który targetuje jednostkę? Jak to jest?
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   

zagrywanie attachmentu jest akcją i targetuje jednostkę.
 
     
morciba
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Cze, 2011   

Karta Banna of da Red Sunz u przeciwnika i świątynia Sigmara u mnie.

Czy jeśli zarabiam ponad 6 kasy i
a) nie mam jednostek,
b) mam jednostki, ale przeciwnik nie ma kasy.

to w obu powyższych przypadkach musi wskazać swoją jednostkę i zadać jej obrażenia?
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Cze, 2011   

to jest fajne pytanie ;) chyba będzie MVP tygodnia ;]

Do tego jest trochę podchwytliwe

Bo przede wszystkim nie jestem pewien czy zadziała na to świątynia sigmara.

Kingdom. Each opponent that collects 7 or more resources for his kingdom phase must assign one of those resources as a damage token to a target unit of your choice.


Aczkolwiek jestem prawie pewien że jeśli przeciwnik nie ma jednostek to musimy wskazać swoją jednostkę :]

Poszło zapytanie do FFG.
 
     
morciba
[Usunięty]

Wysłany: Czw 09 Cze, 2011   

DaRKeR napisał/a:
to jest fajne pytanie ;) chyba będzie MVP tygodnia ;]


Hehe. Spoko.

Graliśmy tak jak to opisałem, ale po kilkuminotwej, ostrej dyskusji :-)
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Sob 11 Cze, 2011   

a oto i odpowiedź

"Re: Banna
Church of Sigmar would affect it, since you would be the one targeting the unit (it is your choice). You would also have to choose one of your own units, if that was the only option."
 
     
Pollus
[Usunięty]

Wysłany: Sob 11 Cze, 2011   

Czy jak kogoś nie stać na zapłacenie za Sigmara, to to obrażenie musi położyć na swojej jednostce?
Czy w ogóle nie zabiera przeciwnikowi zasobu bo nie stać go na położenie na jednostce.
Czy zabiera żeton, ale nie kładzie go nigdzie bo go nie stać.
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Sob 11 Cze, 2011   

zabiera żeton i wali w swoją jednostkę :)
 
     
Pollus
[Usunięty]

Wysłany: Nie 12 Cze, 2011   

1.Kapliczka Nurgla (Kiedy jakiejś jednostce przeciwnika zostaną zadane obrażenia w walce, spacz ją). Muszę płacić za każdą, którą chcę spaczyć, gdy w grze jest Church of Sigmar?
2.Gdy mam Bohatera który na początku tury spacza wybraną jednostkę, lecz w grze jest Church of Sigmar, a mnie nie stać na spaczenie, to MUSZĘ wybrać wtedy swoją, nie?
3.Pytanie nie do tego konkretnego tematu, ale nie chce tworzyć osobnego posta. Spaczeniowy Meteoryt (Na początku twojej tury każdy z graczy musi spaczyć jedną ze swoich jednostek w odpowiadającej strefie, albo jego Stolica otrzyma 1 obrażenie (gracze sami je przydzielają). Jeśli Spaczeniowy Meteoryt jest w Królestwie i nie ma tam jednostek, to czy to obrażenie idzie w Królestwo, czy może iść w inne strefy?
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Nie 12 Cze, 2011   

1. nie bo tak karta nie wybiera jednostek.
2. tak
3. obrażenia w dowolną strefę stolicy.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.22 sekundy. Zapytań do SQL: 13