galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dodatki autorskie
Autor Wiadomość
deaddrone
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Sty, 2011   Dodatki autorskie

Witam

Przeglądałem jakiś czas temu stronkę http://www.magiaimiecz.eu/ gdzie wrzucono dodatki autorskie. Niektóre są naprawdę świetne. Brawa dla wszystkich autorów. Jednak nie wszystkie można ściągnąć.

Zależy mi na zapoznaniu się z dodatkami Dzicz oraz Wyzwanie. Czy macie może aktualne linki?

pozdrawiam
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Sty, 2011   

Uszanowanie,

polecałbym Ci skontaktować się z Administratorem tego serwisu - Valdim - albo autorem tych dodatków (jeżeli mnie pamięć nie myli, jest nim Draugnimir). Ich wszystkich możesz znaleźć na forum poświęconym Magii i Miecz - GameKeeper. Link do forum znajduje się w moim podpisie.
 
     
deaddrone
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Sty, 2011   

załatwione z Valdim :) , dziękuje za pomoc.

Oczywiście temat otwarty dla osób, które chciałyby się pochwalić swoimi dodatkami albo pomysłami na nie :) .
 
     
deaddrone
[Usunięty]

Wysłany: Pon 07 Mar, 2011   Martwe Ziemie

Mam zamiar stworzyć własny dodatek. Pomysł raczej mało odkrywczy jednak chętnie dodałbym go do swoich partii. Otóż tytuł roboczy dodatku to "Martwe Ziemie" i chodzi głównie o dodanie wszelakiej maści martwiaków, nieumarłych, żywych trupów itp.

Mam jednak szkopuł. Dla potrzeb dodatku stworzyłem nową kartę Wroga - Nieumarły. Chciałem aby Nieumarli mogli atakować zarówno na Siłę jak i Moc dlatego nie użyłem kategorii Wróg - Potwór czy Wróg - Duch. Jednak niedawno zakupiłem dodatek gdzie jest Poszukiwacz Nekromanta i on właśnie może pozyskiwać Duchy jeśli ma większą od niego Moc. I tu jest szkopuł. W moim dodatku są Szkielety, Zombie, Martwiaki itp, które atakują na Siłę. Czyli tutaj Nekromanta nie może się wykazać ani Kapłan, który w sumie mógłby Nieumarłych odpędzić.

Pytanie, czy zostawić kategorię Wróg - Nieumarły, czy np. pozostawić dla wszystkich Nieumarłych kategorię Wróg - Duch z wyjątkiem takim, że taki np Zombie będzie atakować na Siłę?

Chciałbym to połączyć (Kapłana, Nekromante i inne postacie, które mają do czynienia z Duchami wraz z Nieumarłymi) w taki sposób aby nie psuć mechaniki i koncepcji dodatku jednocześnie.

Macie jakiś pomysł?

PS. Dodatek już ma ponad 60 kart (docelowo 90 + 4 Poszukiwaczy) i chciałbym go pokazać na forum ale dopiero po rozwiązaniu powyższej kwestii. Będę wdzięczny za odpowiedź.
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pon 07 Mar, 2011   

Cóż... kategoria Wroga kategorią, a życie życiem. Jest paru Wrogów, którzy jednocześnie atakują na Siłę i Moc i mają normalny typ. Są też Wrogowie, których typ zupełnie nie pasuje do tego, czym walczą. Możesz ewentualnie w instrukcji napisać, że wszelkie instrukcje dotyczące Duchów wpływają również na Nieumarłych, albo zostawić Ducha.
 
     
deaddrone
[Usunięty]

Wysłany: Pon 07 Mar, 2011   

Nemomon napisał/a:
Możesz ewentualnie w instrukcji napisać, że wszelkie instrukcje dotyczące Duchów wpływają również na Nieumarłych, albo zostawić Ducha.


Chyba tak właśnie zrobię aby nie gmatwać już w samych kartach. Najprostsze rozwiązanie jest czasem najtrudniej dostrzec. Najciemniej pod latarnią :)
Dzięki
 
     
deaddrone
[Usunięty]

Wysłany: Nie 20 Mar, 2011   Karta Instrukcji

Hej

Gdzie mogę znaleźć edytowalną stronę zasad Talismana? Chodzi mi o zamieszczenie fluffu i dodatkowych zasad mojego autorskiego dodatku i chciałbym aby było to zapisane właśnie na takiej karcie jak z dodatków oficjalnych. W Strange Eons nie mogę tego znaleźć. Będę wdzięczny za pomoc.

pozdr
deaddrone
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Nie 20 Mar, 2011   

Uszanowanie,

musisz ściągnąć oryginalną instrukcję i ją edytować w PS - wtedy będziesz w stanie napisać instrukcję, tak jakby była oryginalną.
 
     
deaddrone
[Usunięty]

Wysłany: Pon 21 Mar, 2011   

Dziękuję. Skąd w takim razie uzyskać czcionkę?
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pon 21 Mar, 2011   

Czcionki MiMopodobne możesz ściągnąć ze strony Magiaimiecz.eu, znajdują się one w archiwum wraz z szablonami kart do PhotoShopa.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 13