galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Filmiki z WH:I
Autor Wiadomość
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Lut, 2011   

kolejne będą lepsze :) A muzyka z Kronik Czarnego Księżyca - taka stara gierka z jednym z lepszych soundtracków ever :D
 
     
kowal85
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Lut, 2011   

DaRKeR napisał/a:
kolejne będą lepsze :) A muzyka z Kronik Czarnego Księżyca - taka stara gierka z jednym z lepszych soundtracków ever :D


Przecież to jest Bathory - Shores in Flames :) , z albumu Hammerheart

Oj ludzie ludzi, prawdziwy wiking metal \m/
Taki w sam raz dla grający Krasnoludami ^^
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Lut, 2011   

no tak ale we wcześniejszych 2 jest to co pisałem :)

W 1 poście będę dodawał koleje linki :D
 
     
Mordeczka
[Usunięty]

Wysłany: Pią 04 Lut, 2011   

RasTafari napisał/a:
...bo to to mi wygląda na jakieś sq przy 1500 mbps :razz:

Mi to wygląda na znacznie więcej niż 1,5 bita na sekundę :mrgreen:

:twisted: MSPANC :twisted:
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Sro 09 Lut, 2011   

http://www.youtube.com/watch?v=CKkjQ9o8vhk

kolejne tym razem już trochę lepsza jakość (czy taka jest dobra czy przydałaby się jeszcze lepsza ?
 
     
GambitGrelfer
[Usunięty]

Wysłany: Sro 09 Lut, 2011   

Uwagi:
Zmień ustawienia kamery z 4:3 na 16:9, ale za to w trochę gorszej jakości i dodaj do tego komentarz co kto zagrywa. Ideałem były by dwie kamery, które filmują rękę danego gracza i jego stolicę :P
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Sro 09 Lut, 2011   

przy następnym zrobimy z głosem więc będzie słychać co zagrywamy (hope so)
no i pomieścimy wszystko na stole, by wszystko było widać.

Można eventualnie do kamery pokazywać co się dobrało.
 
     
GambitGrelfer
[Usunięty]

Wysłany: Sro 09 Lut, 2011   

Jeśli nakręcisz w 16:9 to będzie szerszy obraz i trochę bliżej stołu będzie kamerą (lub zoom zrobisz). Jakość jest fajna, ale nie rozpoznaję poszczególnych jednostek imperium, a nie wiem też co ty tam miałeś przez tyle czasu w królestwie. Statek? Trochę dziwnie że przez tak długi czas grałeś z tak małą ilością zasobów. Jak gram elfami to zazwyczaj nie biorę ręki, która nie pozwoli mi zebrać co najmniej pięciu zasobów w drugiej turze.
 
     
Ravandil
[Usunięty]

Wysłany: Sro 09 Lut, 2011   

Strasznie wielki ten stół macie :) ja sugeruję, żeby usiąść bliżej siebie, w sensie zbliżyć do siebie Stolice, wtedy można bliżej dać kamerkę i karty byłyby wystarczająco widoczne, a jak jeszcze dodacie głos to już będzie całkiem wypas :)
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Czw 10 Lut, 2011   

już wykumałem jak zmienić na 16:9, jeszcze mam jeden ze starej serii pewnie jutro się pojawi HE vs imperium.

A jutro z dziewczyną robimy nowe :) z głosem
 
     
przemo
[Usunięty]

Wysłany: Czw 10 Lut, 2011   

Cytat:
a nie wiem też co ty tam miałeś przez tyle czasu w królestwie. Statek? Trochę dziwnie że przez tak długi czas grałeś z tak małą ilością zasobów. Jak gram elfami to zazwyczaj nie biorę ręki, która nie pozwoli mi zebrać co najmniej pięciu zasobów w drugiej turze.


taaa, on miał Śniącego w 1 turze tylko dostał called back, a niedługo potem Verene na questa i battlefielda, a za chwilę rodricka, więc nie dziwne, że grał na low ekonomii.
 
     
RasTafari
[Usunięty]

Wysłany: Czw 10 Lut, 2011   

taka uwaga jak będziecie dźwięk nagrywać, zakładam że nie macie zewnętrznego mica tylko ten sprzętowy, więc jak coś mówicie to nie burkajcie pod nosem tylko mówcie głośno, wyraźnie i w miarę powoli, możecie też pokazywać karty które zgrywacie w stronę obiektywu (a nawet je zbliżać do obiektywu), wiem że to uciążliwe może być ale to ma być pokazówka a nie walka na śmierć i życie :wink:
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Czw 10 Lut, 2011   

zobaczymy. Najwyżej będzie to 30min film :D Podzieli się na 2 i wrzuci na youtuba :]
 
     
Markus
[Usunięty]

Wysłany: Czw 10 Lut, 2011   

jeżeli jest możliwość zwiększenia rozdzielczości to poproszę, tylko dlatego że znam karty jestem w stanie domyśleć się co leży na stole, reszta ok, fajnie jabyście zrobili jakieś filmiki z tzw trudnymi sytuacjami( nie cala rozgrywka) ale np jakiś skomplikowany stos itp plus głosowy komentarz do tego, byloby super,
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Czw 10 Lut, 2011   

dziś na wieczór jesteśmy umówieni to pewnie jakieś Krasnale vs Orki albo Chaos pokażemy.

Zrobimy w lepszej rozdzielczości z głosem i zobaczymy jak wygląda to pokazywanie kart do kamery.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 13