galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
BSG w Krakowie
Autor Wiadomość
EstEst
Frakkin' EstEst

Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

OK, poniedziałek po południu wszystkim pasuje. Będzie nas na pewno 5, a koło 18 ma się zjawić szósty.

Kirdan, od której możesz? Reszta chyba w miarę ma luz...

Kirdan 
Travel-addicted :)

Dla mnie już 17:00 jest OK.

EstEst
Frakkin' EstEst

Ok, to na 17 się wstępnie umawiamy. Przyślę wam adres na PW.

hackeradyn

Hey

Wymienione tytuły mi bardzo pasują. W Arkham i BSG grałem raz. Chętnie sie podczepie pod dobrą grupę planszówkową.

Wybaczcie za zamieszanie, ale się dopiero zorientowałem, że kazamaty organizują kolesie z Dragonusa. Nie chcę mieć z nimi nic wspólnego. Wycofuje się.

EstEst
Frakkin' EstEst

Wysłany: Pią 10 Lut, 2012   

Dobra, chętnie przygarniemy, tylko na poniedziałek mamy komplet graczy.

EstEst
Frakkin' EstEst

Wysłany: Pią 10 Lut, 2012   

Jak na razie jest 6 osób: ja, Kirdan i 4 moich znajomych, ponieważ Sardo (jak rozumiem, ze znajomym) zrezygnował.

Kirdan: Zachęcam do przeczytania zasad dodatków przed przyjściem, to mniej do tłumaczenia będzie. Na stronie galakty gdzieś powinny być zasady Exodusa, tłumaczenie zasad Pegasusa też tu na forum w którymś temaci było. Po angielsku są zasady na stronie FFG.

Sardo 

Wysłany: Sro 20 Cze, 2012   

Czy ktoś z forumowiczów wybiera się na: http://www.nowagralicja.pl/ ? Widziałem gregvipa wypowiadającego się na tamtejszym forum.
Może załatwią tam Battlestara, a jeśli nie to może jakiś posiadacz zabierze ze sobą.

EstEst
Frakkin' EstEst

Wysłany: Sro 20 Cze, 2012   

Duża szansa, ze zajrzę w sobotę. Ale jak idę na takie coś, to raczej wolę zagrać w coś, czego nie mam.

A na BSG można osobno się umówić.

Sardo 

Wysłany: Czw 21 Cze, 2012   

No właśnie z Battlestarem to u mnie kwestia nieposiadania tej gry. ;)

No jeśli ktoś miałby zagrać w krk w innym terminie, to ja chętnie bym się przyłączył.

Kirdan 
Travel-addicted :)

Ja na "Battlestara" jestem chętny, jak zawsze. Najbardziej pasują mi gry - czy on-line, czy na żywo - w tygodniu, tak po 18:00. Weekendy za to nie bardzo.

BTW: we wtorki w "Artefakcie" na Dajwór 3 od bodaj 18:00 są organizowane wieczory z grami planszowymi. Tam można by się umówić.

Sardo 

No ja na takie przez zuntzu jestem cały czas chętny jakby co.
A za jakiś czas by można pomyśleć o tym Artefakcie.

gregvip 

Wysłany: Pon 25 Cze, 2012   

Sardo napisał/a:
Czy ktoś z forumowiczów wybiera się na: http://www.nowagralicja.pl/ ? Widziałem gregvipa wypowiadającego się na tamtejszym forum.
Może załatwią tam Battlestara, a jeśli nie to może jakiś posiadacz zabierze ze sobą.

Kurczątko dawno tu na forum nie zaglądałem to i wątek mi umknął. Na Gralicji byłem w sobotę ale praktycznie cały dzień z Uikiem przegraliśmy w różne takie ;) .
Poza tym wydaje mi się, że takie imprezy średnio nadają się na tak klimatyczną grę jak BSG, jednak zbyt duży rumor tam panuje. Co do rozgrywek sieciowych to oststnie dwa podejścia spaliły na panewce z tego co pamiętam.
Natomiast co do rozgrywki na żywo to jakby termin był przystępny to jestem chętny mogę przynieść podstawkę i Exodusa a jak nie to może sesja sieciowa chociaż szczerze powiem, że na żywo jeszcze nie grałem i chciałbym spróbować.

Piotrek M. 
player

Wysłany: Pią 28 Wrz, 2012   

Wiadomość do całej floty:
Cyloni zaatakowali. Jeśli jesteś w stanie walczyć lub chcesz pomóc w ewakuacji przyłącz się do nas. Potrzebujemy załogi do obsadzenia Battlestar Gallactici i Battlestar Pegasusa. Ściga nas Cylońska Flota więc nie ma czasu do stracenia. Start jutro o 12:00.

Szukam osób do gry w Battlestara (z dodatkami Pegasus i Exodus). Chciałbym rozpocząć rozgrywkę w sobotę (29.09.2012) o 12:00 - 13:00. Mile widziani początkujący jak i doświadczeni gracze. Lokalizacja: Kraków - Ruczaj (dokładny adres podam zainteresowanym).
Jako że czasu jest niewiele najlepszym kontaktem będzie SMS (Jako że k**** muszę iść rano na chwilę do pracy jutro mogę nie odbierać telefonów ale na smsy będę co jakiś czas odpisywał) na mój nr 790-444-595.

Piotrek M. 
player

Wysłany: Czw 04 Paź, 2012   

-Pani admirał Cain, wygląda na to że mają kilka cennych dla nas osób: pilotów, inżynierów, mechaników...
-Zabrać tylko tych potrzebnych, resztę zostawić
-Niektórzy podróżują z rodziną... co jeśli nie zechcą do nas dołączyć?
-Rozpoczęła się WOJNA! ...wcielić ich siłą, a jak mają rodziny to zagrozić zabiciem ich rodzin jeśli nie dołączą.

Każdy może do nas dołączyć, zarówno początkujący jak i doświadczony gracz :)
Rozgrywkę rozpoczniemy w sobotę (06.10.2012) ok 12:00 - 13:00. Lokalizacja: Kraków - Ruczaj (dokładny adres podam zainteresowanym). Można do mnie pisać lub dzwonić na nr 790-444-595.

Odpowiedz do tematu