galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
żniwiarz, czy królowa lodu
Autor Wiadomość
gość
[Usunięty]

Wysłany: Pią 31 Gru, 2010   żniwiarz, czy królowa lodu

jak w temacie.

co radzicie?
 
     
jablo
[Usunięty]

Wysłany: Sob 01 Sty, 2011   

Ja mam i jedno i drugie , ale gdybym musiał wybierać, kupiłbym królową lodu. Moim zdaniem w przypadku kart przygód z tego dodatku, czuć ten mroźny klimat. Karty ze żniwiarza są wg. mnie nijakie.
 
     
glootech
[Usunięty]

Wysłany: Sob 01 Sty, 2011   

Jeśli chodzi o Żniwiarza, to sporo jest kart potworów (także tych nieco mocniejszych), nie wiem jak wygląda to w Królowej Lodu. Więc jeśli brakuje Ci potworów, to myślę, że Żniwiarz jest sensownym dodatkiem :)
 
     
sekol
[Usunięty]

Wysłany: Sob 01 Sty, 2011   

Ja również mam oba dodatki i to zależy jak lubisz grać. Żniwiarz daje silnych wrogów oraz postać Ponurego Żniwiarza, który może zabić od razu najsilniejszego poszukiwacza, któremu już nic nie groziło i trzeba być bardzo ostrożny do końca, natomiast Królowa Lodu to zbiór wrogów, którzy są słabsi, ale za to mają różna specjalne zdolności, np. po przegranej walce oprócz utraty wytrzymałości tracisz również swoją następną turę oraz karty alternatywnych zakończeń zmieniających obszar Korony Władzy. Tylko od ciebie zależy co wolisz i co sobie kupisz ;)
 
     
Ogionejro
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

Ale Królowa Lodu może sprawić, że częściej będzie w użyciu figurka kumkającego czworonoga :) . Choć ja wybrałbym Żniwiarza, nawet jeśli w bardziej zaawansowanej grze często się o nim zapomina, to w widoczniejszy sposób zmienia to, co jest na planszy i dla znudzonej samą podstawką ekipy jest większym urozmaiceniem niż same dodatkowe karty :)
 
     
dizzit
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Sty, 2011   

Ja polecam królową lodu :) karty jak karty ale alternatywne zakończenia moim zdaniem wnoszą duzo w gre :) i idąc tym tropem potem góry.

Ja mam wszystko i powiem tak: na poczatku musi byc mały dodatek jakiś bo bardzo szybko kart przygód zaczyna brakować, trzeba ciągle rozpatrywac te same - ale jak juz sie stosik powiększa to jednak nic bardziej nie urozmaici jak dodatkowa plansza plus alternatywne zakończenia.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 13