galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapomniane Krainy

Jak oceniacię pomysł na dodatek
Bardzo dobry
16%
 16%  [ 1 ]
Dobry
50%
 50%  [ 3 ]
Średni
16%
 16%  [ 1 ]
Do bani
16%
 16%  [ 1 ]
Wymaga poprawy
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 6
Wszystkich Głosów: 6

Autor Wiadomość
Shadoworg
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Gru, 2010   Zapomniane Krainy

"Witajcie poszukiwacze zatrzymajcie się i zanurzcie w świecie zapomnianych krain
W nie dawno odnalezionych starożytnych ruinach na terenie puszczy zebrani arcymagowie odnaleźli prastary zwój z nieznanym zaklęciem oraz informacjami na temat potężnych artefaktach . Po zażartych dysputach w czasie walnego zgromadzenia na temat czaru i jego potencjalnych skutkach, zawartego w arkanach zwoju. Postanowili go użyć ku ich zdziwieniu przed oczami magów pokazał się piękny portal nie podobny od tych które dotychczas znali. Wszem i wobec została ta wieść ogłoszona na wszystkich traktach, drogach we wszystkich miastach, twierdzach, grodach, podgrodziach i wszędzie tam gdzie znajdowały się rozumne rasy. Zaczęto poszukiwać chętnych poszukiwaczy do wyprawy przez portal i odnalezienia zapisanych na zwoju prastarych artefaktów. Po przekroczeniu portalu poszukiwacze ujrzeli świat piękny botanicy i ornitologowie od razu przystąpili do opisywania świata w asyście poszukiwaczy. Lecz bardzo szybko przekonali się że rzeczy o których do tej pory tylko śnili mogą być prawdziwe. Po walkach z pierwszymi potworami nie znanymi dotychczas dotarli do bram miasta z strzelistymi wieżami zagubionymi gdzieś w chmurach, miasto to było ogromne poszukiwacze z rożnych krain powtarzali zgodnie że nigdy tak wielkiego miasta nie widzieli. Okazało się ze kraina ta jest zamieszkana przez rasę niezwykle pięknych i urodziwych kobiet zwanych Verdynkami. Kraina ta była rządzona od lat przez dwie kasty Wojowniczek i Czarodziejek. Które wspólnie rządziły krainą I razem odpychały waleczne królestwa wschodu.
Kasta wojowniczek zamieszkiwała twierdzą wojowników a kasta czarodziejek lewitujące miasto.
Dowiedzieli się również ze artefakty o których była mowa w manuskrypcie posiadają obydwie kasty. Usłyszeli od jednej z kapłanek klasztoru Zeeri bogini miłości, szczęścia i opieki. przepowiednie że pewnego dnia przyjdzie nieznajomy który pokona jedna z władczyń w pojedynku i otrzyma od niej artefakt który pomoże mu raz na zawsze pokonać zło nękającego tą krainę. Eldarę ducha prastarej wojowniczki który został przyzwany przez kapłanów krain wschodnich, przybyła ona razem z armia za wschodnich gór rządy swe opierała na terrorze, która została pokonana przez obydwie kasty pięć pęknięć sfer temu. Swoi siedzibę miała w ruinach miasta nazwanych niegdyś jej imieniem Eldarwar. Gdzie obecnie stacjonują jej główne wojska i ona sama. Tak więc poszukiwacze rządni przygód i bogactw rozpoczęli przygodę."
Witam ot tak się prezentuje wstęp do mojego autorskiego dodatku.Który jest na razie w fazie konceptu:)
Planuje wykonać plansze o wielkości A2 lub trzech kart A4
Pełno wymiarowe pudełko do gry (to na sam koniec i przydała by mi się wsza pomoc)
Dodatkowo
100 kart Zapomnianych krain
10 kart ekwipunku
15 nowych czarów
2 karty artefaktów
5-6 kart mistrzów nauki
oraz karty postaci o których jest mowa w opowiadaniu
Nowych poszukiwaczy nie planuje tworzyć gdyż nie widzę sensu.

Prosił bym o pomoc w sprawie materiałów oraz merytoryczną w sprawie kart
oraz wzór na instrukcję.

Przedstawiam tył kart stosu zapomnianych krain
http://img257.imageshack....krainyprzd.png/
 
     
dizzit
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Gru, 2010   

Zapomniana kraina rodem z Avatara gdzie mieszkają same laseczki :) - generalnie :) bajka i to co tygryski lubia najbardziej z fantazy :D . Pomocy niestety raczej ie udziele bo nigdy nie miałem poltu do wymyslenia super zdarzeń :) ale nie omieszkam wyróbowac jak będzie gotowe :) .

Pozdrawiam i zycze sukcesu :)
 
     
q_ral
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Gru, 2010   

Sporo błędów w tym tekście - rozumiem, że to wersja robocza.
Trzeba mieć łeb żeby takie bajki wymyślać :) Klimaty trochę nie dla mnie jednak.
Okładka wg mnie mało subtelna. Życzę dużo zapału.
 
     
Shadoworg
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Gru, 2010   

tak tekst jest na razie w wersji roboczej :D dla ludzi co wolą tradycyjną wersje rewersu jest przygotowany symbol
 
     
Shadoworg
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Gru, 2010   

Alternatywa rewersu dla osób wolących tradycję.
http://img43.imageshack.u...ukartyprzd.png/
 
     
djmad28
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Sty, 2011   

niezly zapal, duzy plan. Mam nadzieje ze wiesz o czym mowisz i znajdziesz miesiac czasu na wykonanie. Byl taki jeden kolo Mad chyba sie nazywal, tez duzo tak gadal, zaczynal.... no ale skonczyl. Zobaczymy co sie stanie z Toba...
 
     
deaddrone
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Sty, 2011   

śmiało rób ten dodatek :) sam jestem w trakcie tworzenia swojego jednak typowo domowy pomysł bez planszy, będą same karty :)

Ilustracja na rewersie (opcja druga) kojarzy mi się z symbolem Chaosu z Warhammera :P no ale to szczegół, ważny jest fun! :) powodzenia. Jak zrobię swoje pomysły to chętnie Ci pomogę.

pozdrawiam
 
     
Shadoworg
[Usunięty]

Wysłany: Pią 04 Lut, 2011   

dodatek nie upadł a wręcz przeciwnie ma się dobrze od dłuższego czasu zbieram materiały i je obrabiam aby graficznie były podobne do orginału.
 
     
FilipsO
[Usunięty]

Wysłany: Nie 08 Sty, 2012   

dalej to robisz?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 16