galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Koszulki na karty.
Autor Wiadomość
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Mar, 2011   

nie ma koszulek z motywami z Warhammera.
 
     
Czarny
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Mar, 2011   

W zasadzie to jest bardzo mały wybór koszulek na karty jeśli chodzi o grafiki, tzn. wybór jest ale grafiki są kiepskie :smile:
Z tego co pamiętam to na allegro jakiś gościu z pod Krakowa miał wystawioną aukcję, chyba z 50 wzorów różnych było, teraz zniknęła ale pewnie niedługo znowu się pojawi.
Na replikator.pl mają trochę koszulek, ale chyba żadnych z okiem. No i na Bardzie jest spory wybór.
Dobrze by było jakby FFG wydało takie koszulki jakie są do Magica, zarówno pod względem wytrzymałości jak i grafik. W/g mnie najładniejsze protectory na rynku, a słyszałem też że są niezniszczalne.
 
     
Carnage
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Mar, 2011   

Czarny napisał/a:
W/g mnie najładniejsze protectory na rynku, a słyszałem też że są niezniszczalne.


Uwierz mi, nie są niezniszczalne :-)
 
     
Ajgor
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

Przestrzegam przed trzymaniem kart w segregatorach, które stoją pionowo. Moje karty się lekko powykręcały i teraz zastanawiam się nad wyjęciem wkładek z segregatorów i położeniem ich poziomo jedna na drugiej. Najbardziej ucierpiały karty w segregatorach które niebyły ciasno wypełnione. Wykręcona karta po wyjęciu z segregatora i włożeniu do koszulki, a następnie do pudełeczka wraz z innymi kartami dochodzi do siebie, ale dzisiaj wiem że popełniłem błąd przechowując karty w taki sposób. Chyba kupię płaskie biurowe kuwetki i poukładam w nich wkładki z kartami. Może w ten sposób uniknę deformacji kart. Macie jakąś ciekawą radę? :wink:
 
     
vampire1308
[Usunięty]

Wysłany: Sro 04 Sty, 2012   segregator

a moje pytanie jest takie gdzie można kupic w stacjonarnym sklepie koszulki do segregatora, lub cały taki segregator?? bo jeszcze nie tyrafiłem....
w Wawie oczywiście:P
 
     
Yatmai
[Usunięty]

Wysłany: Sro 04 Sty, 2012   

Zajrzyj do Barda, ew jeśli jednak rozpatrywałbyś zakup online to polecam na Allegro sprzedawcę Cards Planet.
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Sro 04 Sty, 2012   

Bard to najdroższy sklep na świecie, nie kupuj w nim. Jeśli już to kupuj online, z przesyłką wyjdzie taniej jak w bardzie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13