galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Talisman Magia i Miecz pomoc w zrozumieniu zasad
Autor Wiadomość
l1nku
[Usunięty]

Wysłany: Pon 31 Paź, 2016   Talisman Magia i Miecz pomoc w zrozumieniu zasad

Cześć :) Ostatnio w weekend zakupiłem grę Talisman, jesteśmy po I-szej sesji.
Mam kilka pytań do wytrawnych znawców gry.
Zdarzają się sytuacje w których do końca nie bylismy pewni swoich decyzji czy aby zrozumieliśmy zasady dobrze... :- )

Pyt.1 - Jak wylosujesz kartę, np. bodajże fontanna mocy,jaskinia lub inne zdarzenie które zostaję na miejscu wylosowania, to postać która to wylosuje może od razu brać udział w tym zdarzeniu ? Czy musi też ponownie stanąć na tym polu.

Pyt.2 - Jak Jestem np. w mieście i nie uda mi sie rzut to przy kolejnej turze musze się koniecznie ruszyć czy też mogę skorzystać w ramach tury poraz kolejny z usług miasta ?

Pyt.3 - Jak wyrzucam przedmioty to mogę wyrzucić ile chce przedmiotów ? Czy tylko tyle na ile pozwala mi dane pole na którym stoję ?


Poza tym super jest :) Dziś jadę po dodatek żniwiarz i robimy sesyjkę na haloween.

Pozdrawiam !!
 
     
Berni77
[Usunięty]

Wysłany: Pon 31 Paź, 2016   

1. Jak wylosujesz kartę to od razu ją napotykasz, czyli możesz zabrać pierwszy żeton.

2. Jak rozpoczynasz kolejną turę w Mieście to nie rozpatrujesz terenu tylko musisz wykonać ruch.

3. Możesz wyrzucić dowolną ilość przedmiotów. Po prostu nie będzie się na tym polu losowało kolejnych kart, dopóki ktoś tego nie "posprząta" :)
 
     
l1nku
[Usunięty]

Wysłany: Pon 31 Paź, 2016   

Berni77, dzięki za pomoc.
Będzie dzisiaj grane :D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 14