galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy dodatek
Autor Wiadomość
Sxk
[Usunięty]

Wysłany: Pią 29 Paź, 2010   Nowy dodatek

Były już podobne tematy, ale warto chyba od nowa zacząć ten wątek szczególnie, że tamte się już troszkę zdezaktualizowały. Niedawno zaczęła się sprzedaż "Sacred Pool", liczę że w związku z tym tradycji stanie się zadość i FFG ogłosi jaki będzie nowy dodatek.

Na co liczycie?
Ja na "Miasto"
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pią 29 Paź, 2010   

Liczę na Las, a następnie na Miasto. Czemu? Bo chcę, aby w Mieście było wszystko do kupienia, nawet tych parę Przedmiotów/Przyjaciół, które pojawią się w Lesie.
 
     
Moonspell
[Usunięty]

Wysłany: Pią 29 Paź, 2010   

Bedzie Las :twisted:
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pią 29 Paź, 2010   

Niestety, jak już wyjdzie Miasto, to przestanę kupować TMiMa :( Obiecałem kiedyś Jonowi, że jak tylko nie będzie forsował klasycznych kart Mistrzów, tylko te hmm... "byle co" z Trzeciej Edycji, to się wypnę na TMiMa. Niestety Jon jest ich zwolennikiem, więc na pewno ich forsować nie będzie.. :( Więc pozostanie mi wywiązać się z obietnicy.. :(
 
     
Kaktus
[Usunięty]

Wysłany: Pią 29 Paź, 2010   

Więc będziesz kupował skrycie i udawał, że nic nie wiesz :lol:
 
     
Sxk
[Usunięty]

Wysłany: Sob 30 Paź, 2010   

Oczywiście mam nadzieję, że owemu "miastu" bliżej będzie do drugiej edycji niż do trzeciej :D
 
     
Arbaal
[Usunięty]

Wysłany: Sob 30 Paź, 2010   

Jak na razie to najbardziej prawdopodobny jest las. Mi to lotto szczerze mówiąc jaki będzie dodatek bo i tak go kupię, byle by był fajny :) Choć mam taką cichą nadzieję że kiedyś będzie kosmiczna otchłań...
 
     
Moonspell
[Usunięty]

Wysłany: Sob 30 Paź, 2010   

Nie no tylko bez kosmicznej otchlani caly klimat sie spapra :???:
 
     
Arbaal
[Usunięty]

Wysłany: Sob 30 Paź, 2010   

Spapra się jak dla kogo. Dla mnie otchłań to wstęp do tej fantastyki sf i jak dla mnie pasuje do Talismanu. Jak by to ładnie zrobili to było by ciekawe imho. WKO to skok do świata którego nie znajdzie się w żadnej innej grze przygodowej. Coś jak tajemne sanktuarium z 2aktu diablo II :)
 
     
Moonspell
[Usunięty]

Wysłany: Nie 31 Paź, 2010   

hmmm zobaczymy jak to bedzie z kosmiczna otchlania kupie chocby dla samych postaci a w nia nie musze wcale grac :) wazne zeby bylo mnustwo dodatkow :mrgreen:
 
     
jablo
[Usunięty]

Wysłany: Nie 31 Paź, 2010   

Zamiast kosmicznej otchłani (która będzie kosztowała ok 150) Można śmiało wprowadzić dwa ciekawe dodatki karciane i na to samo wyjdzie. A nawet lepiej, bo tych kart będziesz używał w przeciwieństwie do planszy otchłani...
 
     
Arbaal
[Usunięty]

Wysłany: Nie 31 Paź, 2010   

Cytat:
Zamiast kosmicznej otchłani (która będzie kosztowała ok 150)

Po znajomości kupisz taniej :D a bez znajomości... to możesz kupić za około 105 jak każdy inny planszowy dodatek.
 
     
jablo
[Usunięty]

Wysłany: Nie 31 Paź, 2010   

Arbaal napisał/a:
Cytat:
Zamiast kosmicznej otchłani (która będzie kosztowała ok 150)

Po znajomości kupisz taniej :D a bez znajomości... to możesz kupić za około 105 jak każdy inny planszowy dodatek.


Pewnie i tak, ale tak czy inaczej wolałbym las lub miasto a nie dziwną otchłań...
 
     
aro_kal
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Lis, 2010   

A nie można by zupełnie czegoś nowego wymyślić? Jeszcze pal licho gdyby były to odświeżane kotlety, byleby ruch po planszy był nowatorski. Bo jeśli się okaże, że dostajemy kolejną wstążkę, to już wiem że FFG nie lubi za długo myśleć tylko szybko zarobić. I piękne grafiki nic tu nie zmienią.
 
     
jablo
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Lis, 2010   

aro_kal napisał/a:
A nie można by zupełnie czegoś nowego wymyślić? .


Np. co??

aro_kal napisał/a:
byleby ruch po planszy był nowatorski. Bo jeśli się okaże, że dostajemy kolejną wstążkę.

A jaki jest sensowniejszy niż wstążka w przypadku dodatku na narożnik??

a co do nabijania kasy przez FFG w przypadku Talizmana. I tak ludzie kupią i tak :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13