galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Warhammer-Inwazja.pl powoli startuje
Autor Wiadomość
Ravandil
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Paź, 2010   

Taka mała uwaga techniczna: grafika na stronce rozjeżdża się jak zmniejsza się okno w przeglądarce. Grafika z tła nie jest wówczas spójna z całą główną ramką co powoduje rozjechanie się łypiącej czachy a konkretnie ucieka jej cała kość czołowa w lewo :D
 
     
Markus
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Paź, 2010   

fajnie że strona wystartowała
z uwag technicznych : kolor czcionki zlewa się z tłem , ciężko się to czyta ( brązowe litery i miodowe tło), po względem spójności graficznej jest ok ale praktycznie trzeba włożyć dużo wysiłku w wyłowienie tekstu z tła
 
     
ziggy
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Paź, 2010   

Eeeee tam nic się nie zlewa... dobór barw nie dość, że poprawny kontrastowo, klimatyczny, to i zgodny z kolorystyką Core Set'a, a w razie jakichkolwiek problemów, to od czego Panowie szlachta mamy ctrl+f :wink:

Czacha rzeczywiście jedzie na lewo przy zmniejszeniu rozmiaru okna, ale to nieznaczny szczegół - dla mnie stronka bomba ogółem :!:

Myślę natomiast nad rozbudową indywidualnej podstrony profilowej po zalogowaniu ażeby np. można ją scalić ze statystykami danego gracza, jego lokalizacji (aktualizowanej od razu do rankingu) czy w przyszłości możliwością zamieszczania spisów decków etc.
 
     
Markus
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Paź, 2010   

ziggy napisał/a:
Eeeee tam nic się nie zlewa... dobór barw nie dość, że poprawny kontrastowo, klimatyczny, to i zgodny z kolorystyką Core Set'a, a w razie jakichkolwiek problemów, to od czego Panowie szlachta mamy ctrl+f :wink:


boczne ramki rzeczywiście mają kontrastową czcionkę , niestety artykuł na głównej już nie
 
     
Sh' EGzor
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Paź, 2010   

Dlaczego gracze się powtarzają?
 
     
ziggy
[Usunięty]

Wysłany: Sro 03 Lis, 2010   

Może by tak jakaś aktualizacja? Nie ustosunkowaliście się (Galakta) nadal w temacie wydania koncesji na sankcjonowane turnieje (vide Red Scorpion)... poza tym ciągle nie wiadomo na jakich dokładnie zasadach rankujecie graczy i jakie wymogi trzeba spełnić aby móc organizacyjnie zaliczyć turniej do Waszego rankingu?

Peace :arrow:
 
     
AvantaR
[Usunięty]

Wysłany: Nie 07 Lis, 2010   

Ogolnie cos forum WHI Polskie cichnie. Wydawnictwo coraz rzadziej sie w dyskusje wlacza. Ech, zebym tylko nie musial mowic "a nie mowilem" ...
 
     
AvantaR
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Lis, 2010   

Czyli mamy rozumiec, ze Wydawnictwo olalo juz scene?
 
     
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 19 Lis, 2010   

Po prostu mamy straszne zamieszanie związane z sezonem zimowym a jest to najważniejszy czas dla każdego wydawnictwa związanego z grami. Czas, który decyduje o tym czy rok można uznać za dobry czy też nie.

Nawarstwiło się trochę problemów i przez to brak aktywności.

Strona inwazji jest przeznaczona dla fanów i ona zostanie udostępniona sędziom (czyli także RED SKORPIONOWI aby wprowadził wyniki MP) ale także ewentualnym redaktorom, którzy będą chcieli coś tam działać. Tylko musi to zostac przeniesione na inny serwer bo w tej chwili jest na firmowym i dostępnośc musi do niego być ograniczona to po pierwsze. A to się z kilku powodów opóźniło.

Jeśli chodzi o turnieje to najbliższy będzie w Krakowie przy okazji konwentu poświęconego grom czyli Gralicji. Odbędzie się on w sobotę 27 listopada. zapisy od 11:00 a rozpoczęcie turnieju 12:00.

Więcej informacji dam dzisiaj wieczorem. Powoli wszystko się przejaśnia i będzie łątwiej. A kiedy zajmą się tym już konkretni ludzie będzie to funkcjonowało lepiej.
Ostatnio zmieniony przez D.W. Pią 19 Lis, 2010, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Syndelis
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Lis, 2010   

Cytat:
Jeśli chodzi o turnieje to najbliższy będzie w Krakowie przy okazji konwentu poświęconego grom czyli Gralicji. Odbędzie się on w sobotę 19 listopada. zapisy od 11:00 a rozpoczęcie turnieju 12:00.


19 jest dzisiaj, a Gralicje z tego co wyczytałem 27. Tak tylko w woli wyjaśnienia, bo z Krakowa nie jestem, ale zauważyłem, że 19 jest dziś :P
 
     
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 19 Lis, 2010   

Dzięki. Właśnie o tym mówię, że już czas się miesza....
 
     
Carnage
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Lis, 2010   

Czy można poprosić o podanie szczegółów dotyczących tego turnieju na forum (osobny temat) - turniej jest za 5 dni a nie wiadomo nadal nic bliżej np. jakimi dodatkami można będzie grać na tym konkretnie turnieju itd...
 
     
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 23 Lis, 2010   

Jest wszystko tutaj http://www.galakta.pl/turniej_10.html
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 13