galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: admin
Sro 08 Wrz, 2010
Gdzie kupić
Autor Wiadomość
Iuz
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Wrz, 2010   Gdzie kupić

Witam.
Czy dobrze rozumuję, iż na rynku w wersji polskiej ukazały się:
- Warhammer Inwazja - zestaw podstawowy
Cykl wrogów:
- Zguba Derricksburga
- Upadek Karak Grimaz
- Kuźnia Ciszy
- Odkupienie Czarodzieja
Cykl Spaczenia:
- Skaveńska Zaraza
- Ścieżka Zeloty
- Kieł i Szpon
- Taniec Mistrza Śmierci
- Kroniki Spaczenia
- Mistyczny Ogień
czyli łącznie 11 zestawów na stronie galaktyki są do kupienia 4 tytuły, a gdzie reszta? Mam zamiar kupić wszystkie na raz., czy jest jakiś sklep w który są dostępne wszystkie zestawy do kupienia?
 
 
SeeM
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Wrz, 2010   

Na razie to jest podstawka i trzy dodatki z cyklu wrogów. Najlepiej kup wysyłkowo - Rebel, Planszomania, no i bezpośredni u Galakty też możesz.

Na twoim miejscu rozejrzałbym się po sklepach internetowych i wybrał jeden konkretny, bo zawsze są jakieś rabaty za dokonane zakupy. Po pewnym czasie wszystko masz 10 złotych taniej.
 
 
Iuz
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Wrz, 2010   

Dziękuje za rozwianie moich wątpliwości. Odnośnie wyboru sklepu, to w pierwszym przez Ciebie wskazanym mam rabat, ale i tak wychodzi drożej niż na allegro :shock:
 
 
Don_Silvarro
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Wrz, 2010   

Z tego co zauważyłem, jeśli idzie o Inwazję, to Rebel jest najdroższym sklepem internetowym.

Osobiście polecam wspomniany sklep Planszomania.pl lub również wspomniane sklepy na Allegro.
 
 
Iuz
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Wrz, 2010   

Z tego co się zorientowałem najtańszym sklepem jest www.play-kab.pl
Przy moim zakupie będę miał jeszcze wysyłkę darmową.
 
 
Syndelis
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Wrz, 2010   

No ja zawsze kupowalem w Rebelu - bo moglem sobie osobiscie odebrac. Ale jak teraz patrze na te sklepy co podaliscie, to bez kitu, jak sie wiecej rzeczy zamawia to sie bardziej oplacaja, bo maja duzo nizsze ceny.
 
 
sirafin
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Wrz, 2010   

40-45 zł dodatek a przesyłka 11 zł...
Jak człowiek nie planował kupić jeszcze jakiejś większej gry, to aż zęby bolą od myśli, że wysyłka to 25% wartości produktu :?

Oj mam nadzieję, że ten Cykl Spaczenia naprawdę wyjdzie w sześciopaku...
 
 
INTEROUTLET
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Wrz, 2010   

u mnie mozna kupić więcej na PRIV
 
 
Ravandil
[Usunięty]

Wysłany: Pon 06 Wrz, 2010   

Ja polecam sklepik Hobbit: http://www.hobbit.net.pl/ - dobre ceny i mega szybka wysyłka.
Pozwoliłem sobie przeanalizować przed zakupem ceny, i weźmy np. dodatek Upadek Karak Grimaz:

Sklep Galakty: 44,90, wysyłka 11zł = 55,90
Empik internetowy: 41,49, wysyłka 12zł = 53,49
Play-Kab: 39zł, wysyłka 13zł = 52
Rebel: 44,95zł wysyłka 10zł = 54,95
Hobbit: 37,90, wysyłka 7,50 = 45,40

Oczywiście, w każdym sklepiku można odebrać osobiście, więc najlepsza opcja to Empik jak ktoś ma u siebie.
 
 
Merenerook
[Usunięty]

Wysłany: Pon 06 Wrz, 2010   

Don_Silvarro napisał/a:
Z tego co zauważyłem, jeśli idzie o Inwazję, to Rebel jest najdroższym sklepem internetowym.

Osobiście polecam wspomniany sklep Planszomania.pl lub również wspomniane sklepy na Allegro.


Różnica groszowa a Rebel ma rewelacyjną obsługę klienta. Reklamacje załatwiane są od ręki w rekordowo szybkim czasie, sama przesyłka zawsze dociera błyskawicznie, kontakt rewelacyjny. Takie są moje doświadczenia:)
 
 
Don_Silvarro
[Usunięty]

Wysłany: Pon 06 Wrz, 2010   

Oczywiście, moje są takie same :) To jest bez wątpienia najprofesjonalniej prowadzony polski sklep w tej branży.

Jednak różnicy nie nazwałbym 'groszową'. Przy kupnie dwóch packów wychodzi już 10-15zł różnicy w stosunku do innych sklepów, a osobiście od 10zł zaczynam liczyć 'dużą różnicę' :P W końcu dycha to duży ciepły obiad 'na mieście' w Warszawie :wink:
 
 
Syndelis
[Usunięty]

Wysłany: Pon 06 Wrz, 2010   

Offtop ON.

Myslalem ze w Wawie (nigdy tam nie bylem na dluzej) duzy, cieply obiad "na miescie" to jest okolice 20-25 zl. W Gdansku to jest ok. 12-17 zl.

Offtop OFF.
 
 
Don_Silvarro
[Usunięty]

Wysłany: Pon 06 Wrz, 2010   

Zależy gdzie pójdziesz i jakie masz wymagania :)
 
 
Bryndzollo
[Usunięty]

Wysłany: Nie 13 Mar, 2011   

Ze swojej strony pragnę polecić sklep 3TROLLE

Robię już tam 3 zamówienie w tym roku i powiem jedno - bardzo się opłaca. Duże battlepacki do Warhammer Inwazji w cenie 39.90 PLN, dodatki z cyklu spaczenia w kwocie 27 zł. A do tego pudełka i koszulki na karty również tańsze niż u konkurencji:)

Do tego spore obniżki jeżeli chodzi o każdą grę planszową:) Po co mam przepłacać w Rebelu? Tutaj też pakują "pancernie" a paczki dochodzą błyskawicznie.
 
     
basanti
[Usunięty]

Wysłany: Sro 04 Wrz, 2013   

Gry Galakta można też kupić w Basanti
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 14