galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: admin
Sro 08 Wrz, 2010
Kuźnia Ciszy - koniec sierpnia ??
Autor Wiadomość
whiteface
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Sie, 2010   Kuźnia Ciszy - koniec sierpnia ??

Czy wiadomo już coś na temat czasu wydania trzeciego dodatku ?? Bo "koniec sierpnia" to taka magiczna data, która może być również "dwunastym października". Bo tam jakiś statek nie tak płynie... czy w magazynach źle poukładali, czy zły kierowca zjechał nie w tę drogę bo mu GPS źle pokazał... No w każdym razie w związku z tym, że na razie w temacie jest "Kuźnia Ciszy" to zadaje niewygodne pytanie kiedy "Kuźnia Ciszy" zasili moją talię ?
 
 
pan_satyros
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Sie, 2010   Re: Kuźnia Ciszy - koniec sierpnia ??

whiteface napisał/a:
Czy wiadomo już coś na temat czasu wydania trzeciego dodatku ?? Bo "koniec sierpnia" to taka magiczna data, która może być również "dwunastym października". Bo tam jakiś statek nie tak płynie... czy w magazynach źle poukładali, czy zły kierowca zjechał nie w tę drogę bo mu GPS źle pokazał... No w każdym razie w związku z tym, że na razie w temacie jest "Kuźnia Ciszy" to zadaje niewygodne pytanie kiedy "Kuźnia Ciszy" zasili moją talię ?

http://www.forum.galakta....=1972&start=150
 
 
whiteface
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Sie, 2010   

Dzięki za szybką reakcje... czyli jednak 12 października.

Swoją drogą, fajnie że w "Bardzie" też to sprecyzowali "wrzesień" i "druga połowa września". Pewniak !!!

Powiem tylko tyle, że jak się nie wie kiedy coś będzie to się nie podaje orientacyjnego terminu wyssanego z palca. A tekst w "planach wydawniczych" "Naszą jedyną obawą jest to aby nie zalać graczy masą dodatków..." to sobie możecie - droga "Galkto" 13 latkom wciskać na konwentach. Na razie moją jedyną obawą jest to żeby mnie krew nie zalała. Bo mam niejasne wrażenie, że ten plan wydawniczy to "galaktyczne" pierdoły.

Pozdrawiam
Żenadka

Ps. Czekamy na wrzesień... ...lub 2 połowę września... lub nowy termin zupełnie inny niż wrzesień. ...który pozwoli nam czekać na nowy orientacyjny termin, który na pewno nie będzie wrześniem.
 
 
SeeM
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Sie, 2010   

whiteface napisał/a:
Ps. Czekamy na wrzesień... ...lub 2 połowę września... lub nowy termin zupełnie inny niż wrzesień. ...który pozwoli nam czekać na nowy orientacyjny termin, który na pewno nie będzie wrześniem.


Przecież D.W. napisał, że Kuźnię już mają, tylko nie mogą tego wydać przed wersją angielską.
 
 
DaRealOdi
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Sie, 2010   

Człowieku, wyluzuj. To tylko gra 8)

Przeczytaj uwaznie - Galakta ma już Kuźnie w magazynach, ale musi się wstrzymać do momentu światowej premiery (1 września), czyli dodatek będzie dostępny w tym samym momencie co wersja angielska.

Nie chcesz znać terminów orientacyjnych, to nie wchodź na to forum, tylko czekaj cierpliwie az dodatek będzie w sklepach. A jak już wchodzisz i czytasz orientacyjne daty dystrybucji, to weź łaskawie pod uwagę, że galakta nie transportuje gier z Chin Sokołem Millenium za którego sterami siedzi D.W., tylko normalnym transportem morskim, i podlega normalnym procedurom tegoż.

Rany, trochę wyrozumiałości :roll:
 
 
whiteface
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Sie, 2010   

Drodzy forumowicze ja sobie oczywiście żartuje... Rozumiem wszelkie komplikacje związane z wydawaniem czegokolwiek ponieważ jest to złożony proces z wieloma niezależnymi zmiennymi. Bardzo się również cieszę że ktoś podjął się wydawania tego w PL"ce"

Problem polega na podawaniu nieprawdziwych informacji, które mogą irytować, a nikt nie lubi być zwodzony.

Najlepiej jest przyjąć zasadę "Blizzard" i "Google" na pytanie "kiedy"? "Jak wyjdzie to będzie" ot cała odpowiedz, która ucina wszelkie debilne spekulacje.

Jestem klientem galakty już jakiś czas i sobie nie przypominam żeby wydali coś tak jak zapowiedzieli. I znowu nie mam pretensji tylko zauważam fakt. Dzięki galakto, że w ogóle jesteście.
 
 
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 27 Sie, 2010   

To ja się już pogubiłem...
Czyli jak będziemy sprzedawać Kuźnię Ciszy od tego samego dnia co FFG wersję angielską to też jest źle?
 
 
AvantaR
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Sie, 2010   

Kolego to moze teraz odszczekaj tego 12 pazdziernika, bo wyraznie pisze, ze Galakta ma juz ten BP w magazynie. Mam wrazenie, ze wybiorczo czytasz niektore posty - pod siebie.
 
 
whiteface
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Sie, 2010   

Ej nie chce się kłócić bo to nie ma sensu.

Fakt czytam posty wybiórczo bo nie mam czasu przeglądać wszystkich, a strona poświęcona inwazji ma opóźnienie :lol:

I bardzo się się cieszę że dodatek wyjdzie tak jak napisano pod koniec sierpnia czyli 1 września.

Przepraszam, że w ogóle się odezwałem.

Do D.W. Warto w takim razie uaktualnić post dotyczący planów wydawniczych. Będzie wtedy mniej takich jak ja... Bo brak informacji wprowadza właśnie szum informacyjny.
 
 
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 27 Sie, 2010   

Nie ma żadnego szumu. Wszystkie informacje na forum są nieoficjalne i często odpowiadam na pytania dotyczące terminów posiadając wiedzę na daną chwilę.
Takie nieoficjalne informacje chcieli sami gracze, którzy interesują się danym tytułem. A to, że po drodze może wyskoczyć wiele innych spraw to już każdy powinien się domyśleć.

Cytat:
I bardzo się się cieszę że dodatek wyjdzie tak jak napisano pod koniec sierpnia czyli 1 września.


Rozumiem, że to docinek ale to właśnie jest przykład tego o czym mówię. Kiedy podawałem termin koniec sierpnia czy nawet około 20 sierpnia takie były nieoficjalne informacje, że wtedy będzie można sprzedawać. Ostatecznie jednak ustalono datę premiery na 1 września tak aby wszystkie zlokalizowane wersje miały równą premierę. Kuźnię Ciszy mamy od prawie miesiąca u siebie.

Problemem jest to, że część graczy chce słyszeć nawet nieoficjalne informacje a część traktuje każdy podany termin jakbym miał za to gwarantować głową. Pewnie dla świętego spokoju trzeba wybrać wersję zawierającą przykładowo: jesień 2010, w transporcie, wkrótce.
 
 
Syndelis
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Sie, 2010   

DaRealOdi napisał/a:
Człowieku, wyluzuj. To tylko gra 8)

Przeczytaj uwaznie - Galakta ma już Kuźnie w magazynach, ale musi się wstrzymać do momentu światowej premiery (1 września), czyli dodatek będzie dostępny w tym samym momencie co wersja angielska.

Nie chcesz znać terminów orientacyjnych, to nie wchodź na to forum, tylko czekaj cierpliwie az dodatek będzie w sklepach. A jak już wchodzisz i czytasz orientacyjne daty dystrybucji, to weź łaskawie pod uwagę, że galakta nie transportuje gier z Chin Sokołem Millenium za którego sterami siedzi D.W. , tylko normalnym transportem morskim, i podlega normalnym procedurom tegoż.

Rany, trochę wyrozumiałości :roll:


Ten kawalek mi sie podobal ;D
 
 
whiteface
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Sie, 2010   

No dobra czyli jednak...

W takim razie całkowicie i śmiertelnie poważnie, jaki jest sens podawania niepewnych informacji, które później nie ulegają sprostowaniu w tym samym miejscu? I to że opublikowano to w innym poście nie ma dla mnie znaczenia. Wchodzę na post "plany wydawnicze" i tam to powinno być. I nie czepiam się, tylko niestety taka jest środowiskowa opinia o wydawnictwie, że nie dotrzymujecie terminów. Może właśnie przez takie nieoficjalne - oficjalne wypowiedzi, bo rozumie Pan chyba, że wypowiedz członka Galakty na forum Galakty nie może być nieoficjalna, powstają niejasności i niepochlebne opinie, które jednak gdzieś mają swoje odbicie, choćby w mojej osobie, a zapewniam Pana, że wiele osób reaguje śmiechem, na wiadomość, że Galakta coś wyda w terminie X.

Prosiłbym o nieciągnięcie tego tematu dalej lub całkowite usunięcie go bo skoro twierdzi Pan że wszystko jest OK, to znaczy, że nie widzi Pan pewnych nieścisłości i widać tak musi być.

Dodam tylko że w takim razie 1 września przejdę się w ciemno do sklepu po ten właśnie dodatek jeżeli zakupie go w tym dniu utworzę wielki post na forum: "Galakta zawsze dotrzymuje terminów !". Proszę się tylko domyśleć jaki będzie temat jak wrócę do domu z pustymi rękami. W moim mieście są akurat czołowi dystrybutorzy.
 
 
Mariusz
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Sie, 2010   

whiteface napisał/a:

Problem polega na podawaniu nieprawdziwych informacji, które mogą irytować, a nikt nie lubi być zwodzony.



to może kolega by tak zamiast Inwazji zakupił Czlowieku, nie irytuj sie


poydrawiam
 
 
whiteface
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Sie, 2010   

Mariuszu zmień sobie lepiej kodowanie klawiatury bo Ci się ctrl + shift wcisnął i teraz ludzi poYdrawiasz zamiast pozdrawiać.
 
 
AvantaR
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Sie, 2010   

whiteface napisał/a:
Mariuszu zmień sobie lepiej kodowanie klawiatury bo Ci się ctrl + shift wcisnął i teraz ludzi poYdrawiasz zamiast pozdrawiać.

Bardzo inteligentna odpowiedz. Skoncz Pan, wstydu oszczedz. Moze zamknijmy juz ten temat?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 14