galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Cytadela płynie - czyli kiedy dopłynie...
Autor Wiadomość
torba
[Usunięty]

Wysłany: Pią 09 Gru, 2005   

Jest szansa żeby Cytadela znalazła się pod choinką?
 
 
Gacek07
[Usunięty]

Wysłany: Pią 09 Gru, 2005   

torba>>> Nawet mnie nie strasz! Przyjołem za oczywiste,że skoro przedsprzedaż ruszyła własnie teraz to celem Galakty jest wypuszczenie tytułu w momencie eksplozji świątecznego szału zakupów. Poza tym zapłaciłem już za Cytadele,która ma być prezentem dla mojego brata... Będzię źle jak nie przyjdzie przed świętami;/
 
 
Hudson
[Usunięty]

Wysłany: Pią 09 Gru, 2005   

Nie zapominajcie, ze przed swietami poczta ma urwanie glowy, wiec jak Galakta dostanie towar w ostatniej chwili to i tak Cytadela moze 24 grudnia lezec na poczcie a nie pod choinka.
 
 
edrache
[Usunięty]

Wysłany: Sro 14 Gru, 2005   

małe pytanka nurtujące, zapewne, wielu:

Czy jest szansa, że gra wyjdzie przed świętami? I oczywiście, czy poczta będzie w stanie ją dostarczyć do piątku 23.12? :D

Pozdrawiam
 
 
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 14 Gru, 2005   

Teoretycznie jest to jeszcze możliwe.
Ale na to pytanie będę mógł odpowiedzieć dopiero w najbliższy poniedziałek/wtorek.
Naprawdę zrobimy wszystko aby to było możliwe.
 
 
Gacek07
[Usunięty]

Wysłany: Sro 14 Gru, 2005   

Trzymam kciuki za Was. Mam nadzieję,że wszystko pójdzie dobrze i Cytadela ukaże się,jeżeli nie przed świętami, to chociaż w tym roku.
Pamiętajmy jednak,że co nagle to po diable. Nie naciskajmy więc na Galakte,bo jeszcze przez ten pośpiech coś pójdzie nie tak i potem będą wymiany i niepotrzebne reklamacje. Wole poczekać dłużej,ale mieć pewność,że wszystko będzie ok.
Do boju Galakta;) Trzymam kciuki:)
 
 
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 15 Gru, 2005   

Gacek07 gra już jest od jakiś 2 miesiecy gotowa. Tylko sobie płynie...
Dlatego już nic ani nie możemy zepsuć ani naprawić.
Oczywiście zależy wszystko czy w Chinach nie pomylili sobie np. wrsji językowych :)
 
 
Hudson
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Gru, 2005   

Cytadelka miala byc dla mnie pod choinke, ale ze planowalismy kupic w sklepie stacjonarnym, to nie licze, ze zdazy sie tam pojawic. Wybralem sobie inny prezent, wiec mi juz wszystko jedno kiedy wyjdzie. I tak kupuje wszystkie gry Galakty, czy jest okazja, czy jej nie ma.
A wersje jezykowa tak samo moga pomylic Chinczycy na drugim koncu swiata jak i Niemcy za progiem :) Odpowiedzialnosc i tak spada na FFG, mam nadzieje, ze nie sa tak glupi zeby nie pilnowac podwykonawcy. Na pewno ktos to sprawdzal...polski trudno pomylic z chinskim nawet jak sie tych jezykow nie zna :wink:
 
 
edrache
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Gru, 2005   

dzieki za szybka odpowiedz

W takim razie nie nastawiam sie na Cytadele przed swietami, ewentualnie bede mial baaaardzo mila niespodzianke :D
 
 
Hudson
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Gru, 2005   

edrache napisał/a:
dzieki za szybka odpowiedz

W takim razie nie nastawiam sie na Cytadele przed swietami, ewentualnie bede mial baaaardzo mila niespodzianke :D


Jak sobie przypomne ile czasu trzeba bylo czekac, to az mi sie wierzyc nie chce, ze to tuz tuz...no bo w grudniu to juz chyba na 100% bedzie. Szkoda troche, ze FFG dalo ciala, moze Galakta by wydala cos wczesniej gdyby od poczatku wszystko bylo jasne co do terminow. No, ale wszystkie negatywne emocje znikna po zerwaniu folii z pudelka :D
 
 
Gacek07
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Gru, 2005   

D.Waszkiewicz napisał/a:
gra już jest od jakiś 2 miesiecy gotowa. Tylko sobie płynie...


W takim razie pozostaje cierpliwie czekać...Od tak dawna czekam,że te kilka(mam nadzieje:D) dni opóźnienia niczego już nie zmienia.Dobrze by było,żeby chociaż ukazała się w tym roku.
 
 
MichalStajszczak
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Gru, 2005   

torba napisał (a):
Cytat:
Jest szansa żeby Cytadela znalazła się pod choinką?

Prawosławni to mają dobrze. U nich Boże Narodzenie jest dwa tygodnie później ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 14