galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Karty
Autor Wiadomość
Barney
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Sie, 2010   Karty

Chcialem zapytac czy zna ktos jakas strone gdzie mozna pobrac zdjecia dobrej jakosci kart istot i poszukiwaczy.
2 sprawa ja na razie mam podstawke MiMa+Frostmarch i mam pytanie czy w zniwiarzu lub podziemiach sa silniejsze istoty niz 7( moc lub sila) gdy sie gra na 2 szybko zdolasz takie istoty pokonac. Przewaznie gram w 3 osoby, ale nie zawsze. Gra tak mi sie spodobala, ze niedlugo kupie nastepny dodatek.
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Sie, 2010   

1. Nie ma. Pracuję nad Talisman Art Database już od jakichś paru miesięcy, aczkolwiek musisz wiedzieć, że jeszcze trochę się czasu zejdzie, zanim ta baza danych się wypełni.

2. Polecam Ci zainteresować się tym tematem. W Podziemiach jest sporo różnych Wrogów.
 
 
Barney
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Sie, 2010   

Dzieki za info, co do kart moze ktos ze stalych bywalcow forum posiada lustrzanke wtedy jak by mial czas i ochote zrobil by zdjecia kart. Powinny wyjsc dobrze.
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Sie, 2010   

Ja będę miał arty prosto od ilustratorów, aczkolwiek tutaj sprawa jest głębsza, bo prawa autorskie &c.. A mogę się spytać, po co Ci one właściwie?
 
 
Barney
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Sie, 2010   

Chcialbym miec skany na kompie w folderze, zeby moc je tak przeglac i latwiej znalesc. Wszystko w odpowiednich folderach. Po za tym lubie kolekcjonowac ronze rzeczy, taki juz jestem dziwny. :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 14