galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: admin
Sro 08 Wrz, 2010
Kraków
Autor Wiadomość
Chaber
[Usunięty]

Wysłany: Sob 07 Sie, 2010   Kraków

Witam,
gracze niehardcorowi którzy chętnie by się spotkali w knajpce przy piwku lub innym drinku bezalkoholowym, na sympatyczną bezstresowa rozgrywkę niech dają znać tutaj, może się jakoś zmówimy.

Piter
PS
UWAGA: zaproszenie skierowane tylko do sympatycznych ludzi :) :)

PPS
Żeby doprecyzować, 'niehardcorowi gracze' to tacy co nie irytują się jak ktoś gra orkami w obronie.
 
 
Xeel
[Usunięty]

Wysłany: Sob 07 Sie, 2010   

Hej, ja bym się na to pisał, choć zaznaczę od razu że w WI jestem jak na razie zielony, no ale trzeba kiedyś zacząć;)
 
 
MagisterMilitum
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Sie, 2010   

dajcie znac tylko kiedy :D
Ale mam tez nadzieje na poważne granie turniejowe czy to w bardzie czy w zgrami -
 
 
Xeel
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Sie, 2010   

Jeśli chodzi o ten tydzień, to mógłbym grać w zasadzie od jutra do piątku włącznie, jeśli ktoś miałby czas na partyjkę kolo 12-15, to można by się jakoś ustawić.
 
 
MagisterMilitum
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Sie, 2010   

:shock: miedzy 12 a 15 wiekszosc ludzi (a ja na pewno) siedzi w robocie - ja proponuje godziny 19-22 w jakimś fajnym miejscu
 
 
Xeel
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Sie, 2010   

MagisterMilitum napisał/a:
:shock: miedzy 12 a 15 wiekszosc ludzi (a ja na pewno) siedzi w robocie - ja proponuje godziny 19-22 w jakimś fajnym miejscu


Dlatego napisałem że jeśli chodzi o końcówkę tego tygodnia to odpowiadałyby mi takie godziny, normalnie to tak lekko nie mam ;) 19 też by była ok, zostawałoby znaleźć miejsce, Bard i zgrami.pl na Garbarskiej mają chyba akurat do 19 otwarte, więc to by odpadało (chyba żeby się ustawić jakoś wcześniej, jeśli by się akurat dało).
 
 
MagisterMilitum
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Sie, 2010   

sklepy raczej na pewno odpadają - proponował bym jakąś miła kanjpke ale nie imprezownie. Ostatnio odkryłem kazamaty.com.pl - juz na samej www można wyczytać ze przychylni sa rożnym zlota/graniu/spotkaniom - warto rozważyć, dojazd ok z praktycznie kazdej czesci krakowa (no ok dojazd + dojscie :P ) - nie namawiam - zeby nie było ze kryptoreklama, ot po prostu przypomniałem sobie
 
 
Xeel
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Sie, 2010   

MagisterMilitum napisał/a:
kazamaty.com.pl - juz na samej www można wyczytać ze przychylni sa rożnym zlota/graniu/spotkaniom - warto rozważyć


Wygląda nieźle ;) Dziś i jutro z powodów, ogólnie rzecz biorąc, technicznych nie dałbym rady pojawić się tam w okolicach 19, ale pomysł jest ok. Ze swojej strony ponawiam propozycję spotkania we wcześniejszych godzinach, gdyby ktoś miał akurat wolną chwilę i chciał zagrać.
 
 
Chaber
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Sie, 2010   

Ja najchętniej zaraz po robocie od 17 wzwyż, nie chce mi się jechać do domu i zaraz wracać. Co do knajpy jeszcze jest np Śródziemie z co środową imprezą, http://www.srodziemie.pl/impreza1.html, oczywiście nie musi być środa i nie musi być Śródziemie :)

Pozdrawiam
Piter
 
 
MagisterMilitum
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Sie, 2010   

:shock: ooo nie wiedziałem, ze śródziemie to reaktywowało, fajnie , mnie obojetne, ale jak jest tam duzo osób to...hmmm spedu nie lubie :D ale co tam
 
 
Xeel
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Sie, 2010   

Też dobry pomysł ;) Jeśli ktoś chciałby ustawić się na partyjkę albo dwie w piątek, np. koło 17 (i najlepiej gdzieś w okolicach rynku), to proszę o znak.

Oczywiście to tylko propozycja daty, piszcie kiedy mielibyście wolną chwilę żeby zagrać, jakoś się ustawimy ;)
 
 
Merenerook
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Sie, 2010   Kraków

Witam serdecznie jakże nieliczną scenę WHI Kraków. Tak sobie pomyślałem dziś przy herbacie iż przydało by się założyć stronę WHI Kraków na facebooku. "Warhammer Invasion Krakow" Zapraszam serdecznie.
 
 
Xeel
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Sie, 2010   

No to jak, ktoś chciałby zagrać w przyszłym tygodniu?
 
 
Merenerook
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Sie, 2010   

Ja jestem za:) W środku tygodnia czy weekend? Przydało by się zebrać 4 osoby żeby każdy grał.
 
 
Xeel
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Sie, 2010   

Jeśli chodzi o mnie, najbardziej odpowiadałby mi środek tygodnia w górę, ale wszystko jest do dogrania. Pozostaje też kwestia godzin, bo z miejscem do grania raczej nie będzie większego problemu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 14