galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: admin
Sro 08 Wrz, 2010
Kraków
Autor Wiadomość
Boreas
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Paź, 2010   

chyba bardowie ;p
 
     
Xeel
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Paź, 2010   

Pokornie przyznaję się do błędu :wink: O tym w M1 zapomniałem na śmierć, odwiedzam głównie Barda na Batorego, z racji odległości. pzdr
 
     
Stach
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Paź, 2010   

Hej,

jakby ktoś był zainteresowany, to jutro (czwartek) w Smoku (galeria Kazimierz) o godzinie 17:00, będziemy grać w inwazje, po za tym ustalimy kilka spraw dotyczących grania w Krakowie ;)

na razie gramy nie turniejowo, ale już za tydzień jak się zbierze kilka osób można rozegrać turniej.

pozdrawiam
Stach
 
     
esiecia
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Paź, 2010   

hej, sorry ze sie nie odzywalem ale dalej chetny jestem na granie :)
poki co to nast razem do domu bede jechal w przyszlym tygodniu, wiec wtedy dopiero bede mogl zabrac karty. Ale spoko, beda karty bede grac :) pozdr.
 
     
Xeel
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Paź, 2010   

Spoko, daj znać kiedy będziesz chciał zagrać, ustawimy się jakoś ;) pzdr
 
     
Majster666
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Paź, 2010   

Bard na Batorego i hmmm ... Smok w Galeri Kazimierz jest
 
     
esiecia
[Usunięty]

Wysłany: Nie 17 Paź, 2010   

są karty - tak że ja jestem ready :) termin jeszcze 3eba ustalić, ogólnie ten tydzień bez piątku i czwartku. A przyszły tydzień to raczej cały. Poniedziałki mam całe wolne :)
 
     
Xeel
[Usunięty]

Wysłany: Nie 17 Paź, 2010   

Jeśli chodzi o mnie, to ten poniedziałek mam niestety zajęty, ale jeśli chciałbyś zagrać we wtorek (ew. środę) to można by się jakoś ustawić.

Pozostaje kwestia godziny, mi najbardziej pasowałoby w okolicach 12-13, potem może być mały problem z czasem. pzdr
 
     
MagicTraders
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Paź, 2010   

Witam!

Jak ktoś chciałby pograć w Inwazje zapraszamy do naszego sklepu na ul. Kochanowskiego 3/1, w tygodniu czynne od 12-19, w soboty od 10-16 ale ze względu na mnogość turniejów wszelkiej maści zazwyczaj zamykamy koło 21.00 (18 w sobotę). Miejsca pod dostatkiem, jeszcze w tym tygodniu będzie tyle krzeseł i stołów, że nawet w trakcie fnmów magicowych będzie można się pomieścić, jak tylko krakowscy gracze ustalą pomiędzy sobą formułę turniejową która by wam odpowiadała, bardzo chętnie dodamy WHI do listy stałych imprez w naszym sklepie.

Zapraszamy do odwiedzin.
 
     
Xeel
[Usunięty]

Wysłany: Nie 14 Lis, 2010   

Czy w tym tygodniu (np. we wtorek albo w środę) ktoś chciałby się spotkać na jakieś 2 godzinki i pograć w inwazję? Jeśli tak to proszę o znak, najlepiej z wyprzedzeniem ;) pzdr
 
     
esiecia
[Usunięty]

Wysłany: Pon 15 Lis, 2010   

środa po 13:00.
 
     
Xeel
[Usunięty]

Wysłany: Pon 15 Lis, 2010   

Ja jestem za, w tą środę taka pora bardzo mi odpowiada
;)
 
     
szymuss
[Usunięty]

Wysłany: Pią 07 Sty, 2011   

Byl ktos w tym sklepie ,ktory sie wyzej reklamowal? Da rade tam pograc? Gdzie obecnie sie spotykacie ,bo widze ,ze temat dlugo nie odswiezany... Ja od lutego po sesji chetny do grania.
 
     
Xeel
[Usunięty]

Wysłany: Pią 07 Sty, 2011   

MT na Kochanowskiego to moim skromnym zdaniem bardzo dobre miejsce do grania, na pewno nie będzie tam problemu żeby rozłożyć się z kartami.

Na forum whinvasion.pl też jest cicho, nie wiem czy wyszło coś z (w miarę) regularnymi spotkaniami, ale jeśli będziesz miał już wolną chwilę to daj znak, zawsze znajdzie się ktoś chętny do grania. Pzdr
 
     
szymuss
[Usunięty]

Wysłany: Pią 07 Sty, 2011   

Ok odezwe sie po 15 lutym. Kochanoweskiego to samo centrum wiec z dojazdem nie trudno. Po sesji napisze do Ciebie na pw czy na forum. To najwyzej sie tam ustawimy.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 14