galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: admin
Sro 08 Wrz, 2010
Kraków
Autor Wiadomość
Merenerook
[Usunięty]

Wysłany: Sob 04 Wrz, 2010   

Spontanicznie wyszło znów:) Propozycja na jutro(5 września) Galeria Kazimierz, gramy koło Smoka godzina 18:00. Serdecznie zapraszam!
 
 
Xeel
[Usunięty]

Wysłany: Wto 07 Wrz, 2010   

Nie nastawiałem się szczerze mówiąc na granie w niedzielę i nawet nie sprawdzałem forum, więc się koniec końców nie wybrałem. Zbierałem siły po turnieju ;)

Ale piszcie którego dnia mielibyście czas na partyjkę albo dwie, jakoś się ustawimy (z mojej strony dodam, że jutro (8 września) raczej się nie pojawię, mam niestety zajęty dzień). Pozdro
 
 
Merenerook
[Usunięty]

Wysłany: Czw 09 Wrz, 2010   

O godzinie 18:00 (09 września) gramy w Galerii Kazimierz. Kolejny spontaniczny wypad.
Do 9:00 pewnie pogramy może dłużej. Zapraszam:>
 
     
Xeel
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Wrz, 2010   

Czy ktoś chciałby zagrać w sobotę (25 września), tak koło 12? Proponowałbym w Bardzie, ale to kwestia do dogrania ;)
 
     
Xeel
[Usunięty]

Wysłany: Wto 28 Wrz, 2010   

Piszę post pod postem, no ale tak wyszło ;) Strasznie się w tym temacie zrobiło ostatnio cicho, dajcie ludzie znak kiedy (tak orientacyjnie) mielibyście czas spotkać się i zagrać dwie albo trzy partie w WHI, karty zaczną zaraz rdzewieć ;)
 
     
esiecia
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Paź, 2010   

witam,
jakies spotkania ktos planuje na pazdziernik?
najblizej i najlepiej by mi pasował bard na batorego
pozdr.
Damian
 
     
Xeel
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Paź, 2010   

Hej, daj znak w jakie dni i koło której godziny miałbyś czas na granie, zawsze się jakoś uda ustawić na parę partyjek ;)

Co do mnie, w tym tygodniu już się raczej nie wyrobię, za to w przyszłym jak najbardziej. Nie wiem jeszcze w jaki konkretny dzień, ale dam znak. Pzdr
 
     
esiecia
[Usunięty]

Wysłany: Pią 08 Paź, 2010   

jeszcze tylko musze skoczyc do domu po decki :P
 
     
Boreas
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Paź, 2010   

hej, kiedy coś można pograć? czwartek, środa w tym tygodniu?

gdzie, kto, jak :) ?

gracie coś regularnie?
 
     
Xeel
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Paź, 2010   

Regularne (lub w miarę regularne) granie jest chyba jeszcze w fazie projektowania, ale z czasem powinno coś z tego wyjść ;)

Co do tego tygodnia, chętnie zagrałbym w środę lub czwartek, lub też w oba te dni (jeśli nic po drodze mi nie wyskoczy, ale nie powinno ;)

Proponowałbym więc wstępnie tą środę, najlepiej koło 12. Można by grać np. w Bardzie. pzdr
 
     
Boreas
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Paź, 2010   

Mam wykład do 14 na który bym chciał przyjśc, tzn przynajmiej raz zobaczyć jak wygląda :) Na 14:30 bym mógł być.
 
     
Xeel
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Paź, 2010   

Spoko, z tym, że będę miał jutro czas max. do 15.30, więc tak na oko na jakieś dwie partie, ale jeśli ci to nie przeszkadza to można się o tej 14.30 spotkać w bardzie. pzdr
 
     
Boreas
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Paź, 2010   

To dwa razy zagramy, chyba że masz rusha to więcej :) bard to ten przy bocznej karmelickiej? Bo jest chyba tylko jeden w krk, tak?
 
     
Xeel
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Paź, 2010   

Dokładnie, mamy tylko jednego barda w Krakowie, na Batorego ;) W takim razie do jutra o 14.30. pzdr
 
     
uiek
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Paź, 2010   

Panowie - Bardy w Krakowie są dwa...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 15