galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: admin
Sro 08 Wrz, 2010
Zagłębie/Katowice znajda sie gracze ?
Autor Wiadomość
Yachu85
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Sie, 2010   

Pakman napisał/a:
A może wcześniej niż poniedziałek? Mamy jeszcze 2 dni tygodnia, weekend...


No ja w sobotę idę do kumpla na "kawalerski", a w niedzielę jestem cały dla żony :P

Ten SMOK zaczyna mnie coraz bardziej przekonywać... Ale o tym pogadamy jeszcze w poniedziałek :D
 
 
AvantaR
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Sie, 2010   

http://www.sklepsmok.pl/i...id=50&Itemid=63

Tu macie fotki, moze jednak juz w poniedzialek sie na Smoka skusimy :P
 
 
Sxk
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Sie, 2010   

Mnie to wisi gdzie gramy, a jak ktoś chce zagrać wcześniej to też z chęcią się umówię :D
 
 
Sklep Smok Katowice
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Sie, 2010   

Co do kwestii turniejowej to wszystko zależy od środowiska graczy. Jeśli okażę się że jest ono odpowiednio duże i jest jako takie zainteresowanie grą to będziemy kombinowali nad jakimiś eventami. Na chwile obecną jedyne co mogę zapewnić to to że we wrześniu do naszego planu imprez wrzucimy pokaz oraz naukę gry WH:I.

P.S. Jeśli ktoś jest zainteresowany to dziś parę osób będzie grało w WH:I od 18:00 w Przedświcie (Damrota 6)
 
 
AvantaR
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Sie, 2010   

Sklep Smok Katowice napisał/a:
P.S. Jeśli ktoś jest zainteresowany to dziś parę osób będzie grało w WH:I od 18:00 w Przedświcie (Damrota 6)

Damn, rzut kamieniem od mojej roboty. Szkoda, ze dopiero teraz daliscie znac, bo bym wzial karty z domu :S
 
 
Pakman
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Sie, 2010   

Sxk napisał/a:
jak ktoś chce zagrać wcześniej to też z chęcią się umówię :D
Ja mam czas, wysłałem pw ale nie wiem czy poszło bo z telefonu piszę a nie widzę tam śladu
 
 
Sxk
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Sie, 2010   

rampampampam
 
 
Pakman
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Sie, 2010   

No i udało się zagrać z Sxk'em - dzięki. Niestety zostałem dwukrotnie pokonany przez siły dobra. Muszę teraz w spokoju przebudować moją talię i zastanowić się co robiłem źle. Myślę, że mój spaczony umysł stworzy na przyszłość coś bardziej chorego.
 
 
Yachu85
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Sie, 2010   

AvantaR napisał/a:
(...) moze jednak juz w poniedzialek sie na Smoka skusimy :P


Wczoraj załatwiłem sobie ewentualną podwózkę do SMOKA na poniedziałek, więc dla mnie sprawa miejscówki stała się obojętna :P
 
 
AvantaR
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Sie, 2010   

Pakman napisał/a:
No i udało się zagrać z Sxk'em - dzięki. Niestety zostałem dwukrotnie pokonany przez siły dobra. Muszę teraz w spokoju przebudować moją talię i zastanowić się co robiłem źle. Myślę, że mój spaczony umysł stworzy na przyszłość coś bardziej chorego.

Hehe, to sie nazywa szybka akcja :D

Moje uczestnictwo w poniedzialkowym graniu stoi pod znakiem zapytania. Musialem zmienic troche plany urlopowe i przyszly tydzien bede mial prawdopodobnie mega zabiegany. Ale jestem dobrej mysli i bardzo licze, ze jednak uda mi sie w poniedzialek wpasc :D
 
 
Venusian Ranger
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Sie, 2010   

[quote="Pakman"]No i udało się zagrać z Sxk'em - dzięki. Niestety zostałem dwukrotnie pokonany przez siły dobra. Muszę teraz w spokoju przebudować moją talię i zastanowić się co robiłem źle. Myślę, że mój spaczony umysł stworzy na przyszłość coś bardziej chorego.[/quote]

W spokoju usun chaos z talii orkow i bedzie duzo lepiej :D
 
 
Sxk
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Sie, 2010   

Ja w poniedziałek nie gram jakiś skórwysyn pijany rozjechał mnie na chodniku poleciałem 5 metrów w gorę. Jak ktoś chce to zapraszam na partyjkę do szpitala na francuskiej w Katowicach :-/
 
 
Pakman
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Sie, 2010   

Sxk napisał/a:
pijany rozjechał mnie na chodniku poleciałem 5 metrów w gorę.

Brak mi słów, trzymaj się tam, mam nadzieję, że wyjdziesz z tego szybko
 
 
Yachu85
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Sie, 2010   

Ustalmy może, co z jutrem. Ile osób będzie i gdzie się spotkać?

(godz. 21:06) Jako, że nikt się nie zgłasza, to ja też jutro się nie pojawię w Katowicach.
 
 
Pakman
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Sie, 2010   

Venusian Ranger napisał/a:
W spokoju usun chaos z talii orkow i bedzie duzo lepiej :D

NIE - mam słabość do chaosu i to na jego talii się opieram :) Lubię grać tym co lubię, nawet lepiej jak jest trudniej - większe wyzwanie, większa radocha z ewentualnej wygranej :) Zresztą ciągle żyję w przeświadczeniu, że umiejętna gra chaosem może być skuteczna :)
Yachu85 napisał/a:
Ustalmy może, co z jutrem. Ile osób będzie i gdzie się spotkać?
(godz. 21:06) Jako, że nikt się nie zgłasza, to ja też jutro się nie pojawię w Katowicach.

kurcze ja bym bardzo chętnie się zagrał, obojętnie gdzie. Będę śledził jutro ten wątek, jak zgłosi się choć jeden chętny to na mnie można liczyć, dogadamy się.
Mogę grać od godz. 16.00 - 16.15
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.38 sekundy. Zapytań do SQL: 15