galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: admin
Sro 08 Wrz, 2010
Zagłębie/Katowice znajda sie gracze ?
Autor Wiadomość
Sxk
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Sie, 2010   

A nie trzeba się najpierw kogoś z Barda o to zapytać?? Podejrzewam, że nawet nikt z nas tam tej gry nie kupił :D
 
 
AvantaR
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Sie, 2010   

Zawsze tam gralem w rozne karcianki/planszowki i nie bylo problemu. Moze jesli zobacza, ze ludzie graja w WHI to wroca do organizacji turniejow :)

A jesli nie daj boze nas wyrzuca to mozna do flamberga pojsc, mysle, ze Maciek sie nie pogniewa :D
 
 
Yachu85
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Sie, 2010   

Poniedziałek w przyszłym tygodniu, Bard, 16.30.

Mnie pasuje :D
 
 
Sxk
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Sie, 2010   

Ja będę jakoś po 17 gdy moja żona z pracy wróci :D
 
 
AvantaR
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Sie, 2010   

No ja bede miedzy 16:30 a 17 (o ile nic mi nie wyskoczy) bo jeszcze jakis obiadek na miescie bedzie trzeba zjesc :)
 
 
Venusian Ranger
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Sie, 2010   

No to jestesmy umowieni. W pol do 5 jestem, poniedzialek bard.
 
 
AvantaR
[Usunięty]

Wysłany: Nie 15 Sie, 2010   

Przypominam o jutrzejszym spotkaniu w Bardzie :)

Mam do sprzedania z "Upadku Karak Grimaz" troche kart (ciemna strona), takze jakby ktos reflektowal mozna sie zgadac.

Ogolnie wezme klaser, glownie angielskie karty, ale moze ktos bedzie zainteresowany czyms co mi lezy (przypominam, ze CD i Corruption cycle jest dopuszczone do turniejow Galakty).

Pozdrawiam
 
 
Sxk
[Usunięty]

Wysłany: Pon 16 Sie, 2010   

Qrwa, qrwa, qrwa!!!
Samochód zdechł, drogi zalało. Nie mogłem przyjechać. Kiedy znowu gramy może jutro o tej samej porze?
 
 
Yachu85
[Usunięty]

Wysłany: Pon 16 Sie, 2010   

No ja jutro raczej nie mogę... Ale musimy się zgadać znowu jakoś, może w jakimś spokojniejszym dniu i miejscu. Bard jest do 18:00, więc trzeba było lecieć.

Ale ogólnie było fajnie :D Pierwsze gry może nie są najszybsze, ale można się na spokojnie czegoś nauczyć. Np. że trzeba wystawiać rozwinięcia, bo Verena nie śpi :P
 
 
AvantaR
[Usunięty]

Wysłany: Pon 16 Sie, 2010   

Verena nigdy nie spi, kazdy grajacy ze mna sie tego nauczy :P

Co do miejscowki - granie w tygodniu zdecydowanie gdzie indziej niz w Bardzie. Proponuje http://zadrzwiami.com. Przenieslismy sie tam z Venusian Rangerem i mi bardzo pasuje. Piwo moze nie super tanie (6 pln Zywiec, 7 pln Pilsner), ale za to IMO super klimat i dobra nastrojowa muzyczka :) Mysle, ze ten stary hippis za barem nie bedzie mial nic przeciwko :)

Sxk - no zawaliles, co to z Tauzena nie jezdza tramwaje?? :P

Dzieki Panowie za gre, ciesze sie, ze udalo mi sie potestowac nowy deck. Ogolnie dziala calkiem niezle. Bedzie troche zmian, ale jestem mile zaskoczony. Na pewno jest bardziej dynamiczny i szybszy niz poprzedni ;)

Co do grania - ja jutro na pewno nie moge bo jade do Sosnowca na lasertaga. W ogole w tym tygodniu moze byc ciezko. Ale za tydzien w poniedzialek - czemu nie?

Przypominam o forum http://whinvasion.pl - zagladajce tam, to jednak centrum WHI w Polsce i naprawde warto obracac sie nie tylko wsrod ludzi grajacych Polskimi kartami :)

Pozdrawiam!
 
 
Venusian Ranger
[Usunięty]

Wysłany: Pon 16 Sie, 2010   

No to poniedzialki 16:30 - spotykamy sie w bardzie. Siedzimy do zamkniecia a po 1.5h gry chetni moga zmienic lokal. Poniedzialek to mysle dobry dzien bo pracujacy maja jeszcze sily po weekendzie, w srodku tygodnia wszyscy sa zabiegani a znowu przy weekendzie to komus w kolko cos "wypada".

Dziekuje Avantarowi i Yachu za obecnosc.

Bard to dobre miejsce na spotkania, kazdy wie gdzie to jest i moze jak tam sie troche popokazujemy z tymi kartami to gra sie rozpropaguje.
 
 
AvantaR
[Usunięty]

Wysłany: Pon 16 Sie, 2010   

Ale to panowie juz lepiej kajs indziej, kaj nie zamkna po godzinie. Lepiej pojsc do jakies knajpki po prostu i tam posiedziec z 3 godzinki niz zmianiac co godzine lokal.

Takie jest moje zdanie.
 
 
Sxk
[Usunięty]

Wysłany: Pon 16 Sie, 2010   

Tak na poważnie to mój pokładowy komputer zrobił mnie w konia i na DTŚ zabrakło paliwa. Gdy w końcu mój ziomek podjechał z paliwem. Musiałem pędzić po córkę do przedszkola (na Ligocie), a ul. Bocheńskiego zatopiło i w ogóle przygodowo dopiero o 18 dotarłem z córką do domu a wyjechałem po nią o 15.
Jeżeli ktoś może wcześniej niż w poniedziałek za tydzień to niech pisze. Możemy kajś w knajpie ewentualnie u mnie - mam dużo dobrych herbat, ale żadnego żarcia :D
 
 
Yachu85
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Sie, 2010   

"Za drzwiami" jest spoko. Byłem tam kiedyś z kumplem i nawet OK!

O ile się nie mylę to ten "stary hipis" to jest nawet znajomy mojego świadka ze ślubu, bo widziałem go u niego na parapetówce :D

W centrum może być też "City Rock".

W każdym razie jeszcze się zgadamy :D
 
 
Venusian Ranger
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Sie, 2010   

AvantaR napisał/a:
Ale to panowie juz lepiej kajs indziej, kaj nie zamkna po godzinie.


Uhhhh :? nie posadzal bym Cie o tak ohydne regionalizmy

Bard to bard, kazdy wie gdzie to jest. Przynajmniej w nastepny poniedzialek 16:30 warto sie tam spotkac. Zreszta nasza regularna obecnosc w bardzie daje nadzieje na znalezienie wiekszej ilosci graczy, zawsze sprzedawca moze powiedziec, ze tu przychodzimy grac i a noz kogos to zacheci. Zwlaszcza, ze polskie inwazje sa tam wystawione na ladzie. Potem mozna wymyslic jakis duzy bar, tak zeby chociaz siedziec przy jednej ławie. Nie ukrywam, ze licze, ze zjawi sie wiecej osob niz poprzednio. Chociaz .. chyba tylko na Sxk mozemy liczyc, ze sie zjawi dodatkowo. Jezeli dalej bedzie nas 4 to nie pociagniemy dlugo. A o turniejach cisza, wiec obawiam sie, ze moze skonczyc sie na polconie, krakonie i masterach w Warszawie. No, ale nie bede siał defetyzmu na zapas. Czas pokaze.


Moim kolegom podoba sie inwazja. Mechanika ich przekonuje. Ale kupuja juz magica i na to nie chca wydawac pieniedzy. W kazdym razie ktorys z nich moze sie zjawic, grajac moimi kartami.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.29 sekundy. Zapytań do SQL: 14