galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Talisman: Magia I Miecz Góry
Autor Wiadomość
faj3r
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Lis, 2010   

maila dostałem w poniedziałek, paczka przyszła wczoraj.
 
     
Dremil
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Lis, 2010   

grę dziś odebrałem :D rewelacyjne postacie, figurki naprawdę świetnie przedstawiają chary. Plansza klimatyczna, karty bardzo ciekawe :) może w weekend przetestuje grę. Zastanawiają mnie tylko relikty... wydają się troszkę za słabe żeby przyciągnąć do Gór, ale to się zobaczy ;)
polecam dodatek!

Aha i czar -2 do HP wymiata :D + plus karta oddziałowywania na wszystkich graczy ^^ z królowej śniegu i po zawodach :)
 
     
aro_kal
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Lis, 2010   

Tylko dlaczego STRZASLIWOSKRZYDŁY?

Ja wciąż żałuję że FFG nie podążyło drogą, którą obrał poprzedni wydawca czwartej edycji. Szkoda, że do kolejnych dużych pudełek nie dają wyprasek. Oszczędność czuć tu na każdym kroku.

Szkoda, że bazując na tym, że i tak kupimy co wydadzą, wydają tak naprawdę coś co nie jest warte takich pieniędzy. No ale nikt mnie nie zmusza do kupowania...
 
     
ziober80
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Lis, 2010   

Witam,

W dniu dzisiejszym zakupiłem rozszerzenie Góry i mam pytanie co do wykonania kart. Otóż zdecydowana większość kart jest niesymetrycznie powycinana tzn. oba nadruki (awers i rewers) nie zostały naniesione pośrodku karty, lecz bliżej prawej bądź lewej strony.

W związku z tym mam pytanie, czy przedmiotowy problem dotyczy wszystkich egzemplarzy dodatku.

Moim zdaniem komplet kart nadaje się do wymiany? Czy zamieszczenie tego postu jest wystarczające, jeśli chodzi o kontakt z wydawcą, czy też powinienem wiadomość skierować także w inny sposób do wydawcy (oczywiście mogę zamieścić przykładowe skany kart).

Pozdrawiam
Ziober
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Lis, 2010   

Najlepszym sposobem skontaktowania się z wydawcą jest wysłanie do niego maila lub zadzwonienie do niego. http://galakta.pl/artykul_1.html. Sam post tutaj nic nie znaczy.
 
     
q_ral
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Lis, 2010   

Otrzymałem Góry. Plansza przepiękna. Teraz obie plansze dodatków Podziemia i Góry wyglądaja w porównaniu do podstawki jakby były w HD, poza tym dużo bogatsze w szczegóły ilustracje i lepsza kreska (więc zaczyna to wyglądać niejednolicie). Karty bardzo ciekawe. Drobiazgi są świetnym pomysłem. Można tylko żałować, że producent już od podstawki nie wpadł na to, żeby małe przedmioty były w takiej "bezwagowej" kategorii.

Poszukiwacze bardzo konkretni. Niestety figurki to taka sama porażka jak w podziemiach, chińska podróba - o połowę mniejsze twarze niż w podstawce, tandetny lekki plastik. Mam wrażenie że są w jeszcze mniejszej skali niż te z poddziemi. W następnym dodatku pewnie dostaniemy posklejane patyczki od lizaków :/

edit: Acha, wy też macie tylko 4 karty reliktów? Czy to aby nie za mało?
 
     
Syndelis
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Lis, 2010   

W instrukcji jest napisane, że są 4 relikty ; ]

http://www.galakta.pl/pli..._instrukcja.pdf
 
     
q_ral
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Lis, 2010   

Aaaa... dzięki, dzięki ;] W instrukcję nie miałem okazji się jeszcze wgryzać o rozgrywce nie wspomne (wzdycha). Widocznie ilość kart reliktów to część jakiegoś "kosmicznego planu", którego ja jako zwykły śmiertelnik nie jestem zdolny jeszcze dostrzec. Gdybym projektował grę zwyczajnie wymyśliłbym tyle samo reliktów ile jest skarbów w podziemiach. Cierpię widocznie na "symetrię zboczoną" :)
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Lis, 2010   

Ja tylko zwrócę uwagę na to, że ilustratorem planszy Gór jest ta sama osoba, odpowiedzialna za ilustracje na planszy Podziemi - Tim Arney-O’Neil. Ponadto, jak się dobrze przyjrzycie Urwisku obok Opuszczonej Kopalni, to zauważycie Strażnika, Rwącą Rzekę oraz Wewnętrzną Krainę ;)
 
     
rastatata
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Lis, 2010   

q_ral napisał/a:
Otrzymałem Góry. Plansza przepiękna. Teraz obie plansze dodatków Podziemia i Góry wyglądaja w porównaniu do podstawki jakby były w HD, poza tym dużo bogatsze w szczegóły ilustracje i lepsza kreska (więc zaczyna to wyglądać niejednolicie). Karty bardzo ciekawe. Drobiazgi są świetnym pomysłem. Można tylko żałować, że producent już od podstawki nie wpadł na to, żeby małe przedmioty były w takiej "bezwagowej" kategorii.

Poszukiwacze bardzo konkretni. Niestety figurki to taka sama porażka jak w podziemiach, chińska podróba - o połowę mniejsze twarze niż w podstawce, tandetny lekki plastik. Mam wrażenie że są w jeszcze mniejszej skali niż te z poddziemi. W następnym dodatku pewnie dostaniemy posklejane patyczki od lizaków :/

edit: Acha, wy też macie tylko 4 karty reliktów? Czy to aby nie za mało?



co do figurek - niestety prawda


proporcje są jak zupełnie z innej gry a stopień szczegółowości niski, bronie powyginane (ale w quest 4 the middle earth było gorzej pod tym względem -

ogólnie figurki chyba najsłabsze jak na M&M ... nawet jesli laski fajne ;-)

sacred pool chyba zobaczę najpierw


brak wypraski to też bolączka tych dodatków...


edit: złagodziłem nieco posta, bo nie ma co trolować... ale pierwsze wrażenie nie było najlepsze
Ostatnio zmieniony przez rastatata Sro 24 Lis, 2010, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
rastatata
[Usunięty]

Wysłany: Sro 24 Lis, 2010   

zapomniałem dodać, że to nadal dobry dodatek do świetnej gra ;-)
 
     
jablo
[Usunięty]

Wysłany: Sro 24 Lis, 2010   

Zapomniałeś też użyć opcji edytuj.
 
     
rastatata
[Usunięty]

Wysłany: Sro 24 Lis, 2010   

jablo napisał/a:
Zapomniałeś też użyć opcji edytuj.



no to sobie pogadałeś , chłopie :)
 
     
deaddrone
[Usunięty]

Wysłany: Sob 10 Wrz, 2011   DODRUK GÓR?

Witam

Czy jest przewidziany dodruk dodatku "Góry"? W sklepach internetowych nie jest dostępny a na Allegro bodajże jedna sztuka na tą chwilę. Czy coś wiecie na ten temat? Będę wdzięczny za informację :) .

pozdrawiam
 
     
strategiacg
[Usunięty]

Wysłany: Sob 10 Wrz, 2011   

Dodruk gór będzie w 4 kwartale tego roku. :smile:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13