galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Talisman: Magia I Miecz Góry
Autor Wiadomość
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pią 30 Lip, 2010   Talisman: Magia I Miecz Góry

W sumie zapomniałem pokazać. Swego czasu wspominałem, albo i nie, że na Talisman Island dostępna jest grafika pudełka do Gór w wystarczająco dobrej jakości. Oto ona:

 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pon 06 Wrz, 2010   

Instrukcja do Gór: http://www.galakta.pl/ :)
 
 
Arbaal
[Usunięty]

Wysłany: Czw 09 Wrz, 2010   

Ja chce już góry i nową plansze z moją ulubioną Walkirią :grin: Pewnie premierę planują na grudzień do tego poślizg musi być i będzie w styczniu :cry:
Mam nadzieję że w tej wersji jednym z dodatków będzie kosmiczna otchłań. Choć wiem że dużo osób jej nie lubi bo uważa ze psuje klimat. Ja uważam inaczej :)
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Czw 09 Wrz, 2010   

Wczoraj Jon zapodał na swoją stronę dwa dodatki Azoica - Dragonland oraz Timescape. Co prawda karty Timescape mają sporo błędów (a w przypadku Dragonland udało mi się wykonać korektę jedynie instrukcji oraz pierwszego arkusza kart, ale nie wiem, czy je uwzględnił), ale i tak warto przyjrzeć się tym dodatkom. Zwłaszcza Dragonland, który jest bardzo ciekawym dodatkiem. http://www.talismanisland.com/
 
     
sekol
[Usunięty]

Wysłany: Nie 24 Paź, 2010   

Jest gdzieś lub zna ktoś spis kart do Polskiej edycji Gór?
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Nie 24 Paź, 2010   

Spis jest już dawno zrobiony, ale udostępniony będzie tego samego dnia, gdy Darek powie, że Góry są w sprzedaży. Podobnie było z poprzednimi dodatkami - spisy pojawiały się wtedy, gdy produkt był już dostępny w sklepach.

Z tego, co jakiś czas temu Darek mówił, to Góry mają zostać wydane w połowie listopada. Jako, że ja nic nie słyszałem o przesunięciach, to póki co mniej więcej wtedy spis się pojawi.
 
     
Freeasy
[Usunięty]

Wysłany: Sro 27 Paź, 2010   

W połowie listopada na pewno nie będzie. Już 3 raz zapowiadają na moje urodziny i nigdy nie wyszło. To jest złośliwość ukierunkowana na moją skromną osobę. I to będzie moja wina, że z listopadem nie wyjdzie. Bo nikt mnie nie lubi i nie chce dać mi prezentu.
Ale może uda się na gwiazdkę :-)
 
     
Dremil
[Usunięty]

Wysłany: Nie 07 Lis, 2010   

Premiera - połowa listopada 2010 :D zamawiać!

http://galakta.istore.pl/...isman,gory.html
 
     
yojin
[Usunięty]

Wysłany: Nie 07 Lis, 2010   

3 dni spoznienia :mrgreen: od 4-ego sie chyba przedskprzedaz zaczela.
Kijowo, bo do wypłaty jeszcze troche i mam nadzieje ze zdążę :razz:
 
     
Freeasy
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Lis, 2010   

Już zamówiłem. Kto wie. Może jednak dostanę na urodziny :)
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pon 15 Lis, 2010   

Spis kart znajduje się tutaj: http://www.forum.galakta.pl/viewtopic.php?t=1830
 
     
Shadoworg
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Lis, 2010   

Własnie otwarłem paczke z grą , sprawdziłem wszystko przeliczyłem karty. Jak zwykle Galakta mnie nie zawiodla wszystko jest ok wydanie piękne cud miód i malina w weekend sprawdzę z rodzina jak sie gra w ten piekny dodatek.Brawo Brawo i oby tak dalej FFG i Galakta :D
P.S czekam na następne dodatki!!!
 
     
uther
[Usunięty]

Wysłany: Sro 17 Lis, 2010   

mówisz że już masz gre u siebie ??? To sie teraz zawiodłem na Galakcie, żadnej informacji że już można przyjsc odebrać ?? nieładnie



hmmm chyba że mail o treści : wpłata odnotowana, realizacja zamówienia rozpoczęta znaczy właśnie że juz jest.
 
     
faj3r
[Usunięty]

Wysłany: Sro 17 Lis, 2010   

ja nadal czekam na przesyłkę...
 
     
grodzek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Lis, 2010   

uther napisał/a:
hmmm chyba że mail o treści : wpłata odnotowana, realizacja zamówienia rozpoczęta znaczy właśnie że juz jest.


Niestety nie oznacza tego. Musi przyjść mail że zrealizowano zamówienie. Mnie już w poniedziałek kurier przyniósł, a mail o tej treści dostałem w piątek wieczorem :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13