galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Talisman: Magia I Miecz Góry
Autor Wiadomość
vonom
[Usunięty]

Wysłany: Sro 22 Lut, 2012   

Ja i kolega też czekamy na Góry.
 
     
Muldek
[Usunięty]

Wysłany: Sro 29 Lut, 2012   

W związku z dodrukiem będzie nadzieja iż jakość figurek będzie lepsza niż wcześniej ? jak np. w dużym dodatku który niedawno się ukazał T:MiM Smoki w którym figurki dorównują już jakością tym z podstawki.
 
     
squarek
[Usunięty]

Wysłany: Pon 15 Paź, 2012   

Jak ktoś nie ma dodatku Góry to jest szansa kupienia w dobrej cenie:

LINK DO AUKCJI

:)
 
     
parapet
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Paź, 2012   

@up

Trafiłem przypadkiem na aukcję powyżej, byłem dość nieufny ze względu na cenę, ale ze względu na zbliżającą się rozgrywkę ze znajomymi zaryzykowałem i uzupełniłem kolekcję o brakujący dodatek. Okazało się, że słusznie - nie są to żadne wadliwe egzemplarze. Niestety sprzedawca podniósł już cenę.

Jestem rozczarowany jakością figurek... to kwestia tego dodruku, czy poprzednie serie też takie były? Jest mnóstwo nadlewek, szczegóły jakieś takie pozacierane, najgorzej wypada walkiria ze "sflaczałą" włócznią. Czy ktoś zna sprawdzoną technikę prostowania tych wykrzywionych elementów?
 
     
Galron
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Paź, 2012   

Zanurz figurkę we wrzącej wodzie aż zmięknie, a potem wyprostuj włócznie i zanurz w zimnej wodzie. To powinno pomóc.
 
     
Sardo
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Paź, 2012   

parapet napisał/a:
Jestem rozczarowany jakością figurek... to kwestia tego dodruku, czy poprzednie serie też takie były? Jest mnóstwo nadlewek, szczegóły jakieś takie pozacierane, najgorzej wypada walkiria ze "sflaczałą" włócznią. Czy ktoś zna sprawdzoną technikę prostowania tych wykrzywionych elementów?


Jakość figurek z Gór pozostawia wiele do życzenia. Ale to tylko ten jeden prezentował taką jakość figurek, w reszcie jest ok ;)
Moja Walkiria też ma taką włócznie niestety :???:
 
     
parapet
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Paź, 2012   

Galron napisał/a:
Zanurz figurkę we wrzącej wodzie aż zmięknie, a potem wyprostuj włócznie i zanurz w zimnej wodzie. To powinno pomóc.


O, świetny pomysł. Nie jest idealnie, ale znacznie lepiej niż było do tej pory. Dzięki!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 14