galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: admin
Sro 08 Wrz, 2010
Premiera Warhammer: Inwazja
Autor Wiadomość
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pią 06 Sie, 2010   

Grzecznie czekać, to chyba nie będzie ;>
 
 
ygeth
[Usunięty]

Wysłany: Pią 06 Sie, 2010   

Dziwne... gry dotarły do polski w czwartek a u Rebela dalej cisza :(
 
 
drapichrust77
[Usunięty]

Wysłany: Pią 06 Sie, 2010   

Ja odebrałem osobiście z warszawskiego sklepu Planszomania. Wszystko wygląda ok, ale na dokładniejsze oględziny będzie czas wieczorem.
 
 
Likaon23
[Usunięty]

Wysłany: Pią 06 Sie, 2010   

Czekamy na pierwsze opinie...
Niestety ja też zamówiłem w Rebelu i muszę poczekać. Miejmy nadzieję, że najpóźniej we wtorek będzie.
 
 
Ajgor
[Usunięty]

Wysłany: Pią 06 Sie, 2010   

Ale expres, tylko czy D. W. pamiętał aby moją paczkę wysłać do Zakopanego... :?: :)
 
 
Sxk
[Usunięty]

Wysłany: Pią 06 Sie, 2010   

Mam, mam tadadam :D
 
 
Ajgor
[Usunięty]

Wysłany: Pią 06 Sie, 2010   

A ja się martwiłem, czy Oni będą pamiętać że jestem na urlopie i prosiłem o wysłanie paczki pod inny adres, a Oni pamiętali i wysłali! :D

Ogromne dzięki dla Galakty, że w takiej chwili pomyśleli o jakiejś marudzie. To bardzo miłe uczucie, kiedy wiesz że możesz na kimś polegać. D. W. pamiętaj że we Wrocławiu zawsze możesz na mnie liczyć. :D

Zabieram się za rozpakowywanie.
 
 
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 06 Sie, 2010   

Miło czytać parę miłych słów ale zaraz wrócicie do narzekania i to na szczęście sprowadzi nas na ziemię :)

Generalnie do zdecydowanej ilości odbiorców towar wyszedł albo jeszcze w czwartek lub dzisiaj. Myślę, że niezależnie gdzie kto kupił gry to w poniedziałek a najpóźniej we wtorek będą u niego.
 
 
Ajgor
[Usunięty]

Wysłany: Pią 06 Sie, 2010   

To trzeba ogłosić tydzień bez narzekania. :D
 
 
Syndelis
[Usunięty]

Wysłany: Sob 07 Sie, 2010   

Rebel pierwszy raz nawala - zadnej aktualizacji na stronie nie zrobili nt. Warhammera :P Nie mowiac juz o jakims mailu "tak mozna odebrac juz osobiscie gre" :P
 
 
Ajgor
[Usunięty]

Wysłany: Sob 07 Sie, 2010   

Właśnie z tego powodu, pozycje na które czekam w napięciu kupuję prosto od Galakty, bo kto ma te gry mieć wcześniej od nich. :) Ta polityka bardzo mi się podoba, zamawiam u źródła i mam jako pierwszy. Jak by to miało być, że zamawiamy w Galakcie, a Rebel dostarcza pierwszy. Myślę że Rebel nie nawala, pewnie otrzymali gry tak jak my, z tym że muszą to przepakować i rozesłać dalej. To chyba normalna sytuacja. Nie martw się, doczekasz się. :D
 
 
Syndelis
[Usunięty]

Wysłany: Sob 07 Sie, 2010   

Ale ja mam odbior osobisty ;d Ta ale jedyna zaleta jest, ze Rebel do tej pory ma cene przedpremierowa - Galakta miala jedynie ja do 15 lipca.
 
 
KdoS
[Usunięty]

Wysłany: Sob 07 Sie, 2010   

Właśnie z tego powodu zdecydowałem się na zakup w innym sklepie nie bezpośrednio u wydawcy, bo w końcu 99,90 a 119.90 to spora różnica a znowu skoro nie widać różnicy to po co przepłacać :) (chyba, że komuś zależało na plakacie). Szkoda, że ten termin był tylko do 15 lipca, bo ja o tej grze dowiedziałem się przypadkowo, zamówienie dokonując jeszcze tego samego dnia czyli na początku sierpnia... Swoją drogą jak to jest z tą ceną przedpremierową. Bo przy założeniu, że sklepy zamówiły sporo egzemplarzy po cenie promocyjnej dla siebie to i po cenie bardzo konkurencyjnej dla Galakty będą mogły to sprzedawać. Czy też może wydawca ma prawo narzucenia tak zwanej "sugerowanej" :D ceny detalicznej i będzie ona obowiązywała od momentu dotarcia gier do sklepów jednakowa tudzież zbliżona wszędzie, czyli w granicach 120 pln? Pytam tak z czystej, wiodącej do piekła ciekawości :oops:
 
 
Syndelis
[Usunięty]

Wysłany: Sob 07 Sie, 2010   

Tez mi sie wydaje ze tu powinna cena byc lekko nizsza niz w innych sklepach, nie mowiac juz o ofercie przedpremierowej.
 
 
uiek
[Usunięty]

Wysłany: Sob 07 Sie, 2010   

Panowie (i Panie, jeżeli są takowe wśród nas) zrozumcie, że kto jak kto, ale wydawca nie może (a przynajmniej nie powinien) sprzedawać gier w cenie niższej sugerowana. Wynika to z prostego faktu - wtedy nikt by nie miał interesu kupować w Galakcie.

Postawcie się na miejscu sklepikarza - kupuje grę za jakąś tam cenę, żeby sprzedawać ją powiedzmy za 99zł, ponieważ tyle wynosi sugerowana cena (no, może za 95, aby mieć ofertę lepszą niż konkurencja). Jeżeli pewnego pięknego dnia dowiedziałby się, że wydawca sprzedaje tę grę na swojej stronie po powiedzmy 80zł to nic by więcej od niego nie kupił, ponieważ sami wiecie jak to jest w przypadku różnic cenowych.

A wtedy gier nie mielibyście w Empikach, lokalnych sklepach z fantastyką - a wtedy byście narzekali, że nie ma z kim grać w Inwazję...

Ale jakoś tak jest, że wszystkim nie dogodzisz ;)

D.W. coś o tym niestety wie ;) (dalej mam nadzieję na DUST Tactics PL ;) )
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 14