galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Talisman: The Sacred Pool Expansion
Autor Wiadomość
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Lip, 2010   Talisman: The Sacred Pool Expansion

Ogłoszony został kolejny dodatek do Talismana - The Sacred Pool



Zawierać ma:

4 nowych Poszukiwaczy (w tym konia)
72 nowych kart Przygód
16 nowych kart Zaklęć
24 karty Nagród za Zadania
i więcej

Te więcej, to prawdopodobnie nowe karty Alternatywnych Zakończeń oraz karty Stajni (chyba, mają one dawać nam nowych Przyjaciół, których będziemy mogli zajeżdżać do woli do śmierci).

Dodatek generalnie ma promować Charakter Neutralny, spodziewać się więc możemy kart Charakteru - Neutralny. Może...

Karty Nagród za Zadania mają nam dawać jakieś nagrody za wykonane zadania Czarownika. Wreszcie będzie jakiś sensowny powód, by się do Czarownika po jakieś udać!


Te tutaj dają nam możliwość wykonania 3 dodatkowych tur oraz coś z magicznymi Przedmiotami, że dobieramy X kart (albo dotąd, aż dobierzemy jakąś) Przygód i wybieramy jeden z Magicznych Przedmiotów dla siebie, a resztę odrzucamy. Hipotetycznie.

Ponadto instrukcja ma być pełna niepotrzebnych nikomu dodatkowych zasad, w które i tak nikt nie będzie chciał grać.

http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=1489
 
 
Sxk
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Lip, 2010   

Tak Nemomon potradisz zachęcić ludzi do zakupu :D
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Lip, 2010   

Sxk napisał/a:
Tak Nemomon potradisz zachęcić ludzi do zakupu :D


Poczekaj, aż rozpocznę akcję promocyjną tłumaczenia tegoż produktu :mrgreen:
 
 
Kriss
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Lip, 2010   

Uważam ,że wyżej wymieniony dodatek raczej niczego nowego do rozgrywki nie wniesie i jest trochę na siłę. Jedyne dodatki jakie mają teraz rację bytu to tylko planszowe.
 
 
Arbaal
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Lip, 2010   

Przestańcie pisać że ten dodatek nic nie wnosi bo niektórzy chcą mieć go w polskim języku! Mnie się dodatek podoba i czekam na konkurs z polską nazwą :D
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Lip, 2010   

http://ralphhorsley.blogs...acred-pool.html

http://2.bp.blogspot.com/...Sacred+Pool.jpg

Hi-Res okładki.

Dodatek nie wiadomo, czy coś wnosi, czy nie. Aczkolwiek ja jestem na tyle hardcorowym fanem Talismana, że i tak zaopatrzę się w obie wersje językowe zaraz tylko, gdy wyjdą ;)
 
 
Kufir
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Lip, 2010   

Bez rewelacji. Zamiast tych kart Przygód wolałbym aby rozbudowali talię kart Podziemi i Gór.
Z Poszukiwaczami znowu mnie zawiedli. Gdzie Barbarzyńca, gdzie Tropiciel ?
 
 
Libero
[Usunięty]

Wysłany: Czw 22 Lip, 2010   

Jacy są nowi poszukiwacze? Na okładce widzę tylko 2 (3?). Może jednak jest i Barbarzyńca i Tropiciel?
 
 
Sh' EGzor
[Usunięty]

Wysłany: Czw 22 Lip, 2010   

Jakieś pomysły co to za Poszukiwacze na pudełku?
 
 
Arbaal
[Usunięty]

Wysłany: Czw 22 Lip, 2010   

Po okładce już wiemy ze będą dwie postacie na koniach. Jedna ma czachę zamiast głowy a druga to elf na białym koniu. Pewnie karta koniokrada nie będzie na nich działała bo będą mieli takie zasady specjalne i dodatkowo będą mieli zasadę konia. Babka w zbroi i z bronią obuchową to na jakieś 40% kapłanka :lol: no i czwarta postać to *uj wie :D
A ta babura na środku to nie chce mi się zgadywać na razie. Poczekam na konkurs na nazwę dodatku i dam jakieś tam pomysły.
 
 
Libero
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Lip, 2010   

Jak dla mnie:
- po lewej - Wysoki Elf
- po prawej - Ciemny Elf
- pośdrodku na dole - coś co na pewno nie wygląda jak kapłanka, prędzej jakiś leśny rycerz
- postać w centrum - to nie bohater, tylko Pani Jeziora czy inna Świtezianka, postać przewodnia dodatku.

Polska nazwa dodatku: Święte Jezioro, ew. Pani Jeziora


...ale oczywiście mogę się mylić
 
 
Arbaal
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Lip, 2010   

Libero wysoki elf ok :D ale to po prawej z żadnej strony nie przypomina elfa i nie będzie to elf :lol: tak samo co do tego na środku. Dałem tylko 40% na kapłankę ale na leśnego rycerza nie dał byn nawet 1%. To może być wszystko :)
Pani Jeziora, dobry pomysł 8)

Fajny ten dodatek mi się wydaje. Nowe karty przygód i zaklęć mamy zawsze tak że ok. Nowi bohaterowie to imo super sprawa. Będą też nowe alternatywne zakończenia no i nagrody za zadania czarownika będą sycące. Prawdopodobnie będzie warto po nie chodzić :D
 
 
Libero
[Usunięty]

Wysłany: Sob 24 Lip, 2010   

Ciemny Elf (a może to był Mroczny?) był również w MiM z lat 80. Wyglądał podobnie - bardziej mu było do Wojownika Chaosu z Warhammera, niż do elfa, więc tutaj też tak może być.
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Lip, 2010   

Felicia Cano, artystka, która mocno jest związana z Talismanem, na swoim blogu zamieściła grafiki dwu kart z Sacred Pool. Pierwsza karta, to najprawdopodobniej karta Wroga - Fallen Angel, druga, to najprawdopodobniej karta Zaklęcia - Change Alignment.

http://feliciacano.blogsp...update-too.html
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Lip, 2010   

http://feliciacano.devian...-Pool-172464007
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.24 sekundy. Zapytań do SQL: 13