galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: admin
Sro 08 Wrz, 2010
Kiedy?
Autor Wiadomość
miguel
[Usunięty]

Wysłany: Nie 28 Lut, 2010   Kiedy?

Czy Galakta jest w stanie podać w przybliżeniu (wystarczy mi przybliżenie do kwartału) kiedy można się spodziewać polskiej edycji? Myślę, że w grę wchodzi II lub III kwartał tego roku, ale byłoby super gdyby było wiadomo w tej kwestii coś więcej.

Btw. Osobiście, wolę nawet poczekać dłużej, po to tylko, żeby mieć pewność, iż tłumaczenie będzie do zaakceptowania dla fanów warhammera.
 
 
barteks
[Usunięty]

Wysłany: Nie 28 Lut, 2010   

Przyłączam sie do pytania. Mam wielką ochotę na ten produkt.
 
 
kowal85
[Usunięty]

Wysłany: Sob 06 Mar, 2010   

W sumie już zainwestowałem w angielską wersję, ale chciałem zapytać o formaty turniejowe(czy zestawy będą mogły być mieszane) ? Chodzi mi oto czy gramy jakąś pulą czyli:

- 1 core set i po jednym BP coś jak turniej w poznańskim bardzie(myślę że takie coś może zadziałać, bo na początek nie musisz wydawać kroci na talie) link http://www.whinvasion.pl/...13&p=2876#p2876
- czy tyle ile kupisz, tyloma będziesz mógł grać (oczywiście uwzględniając, wszystkie ograniczenia w zasadach max. 3 te same karty itd.)

To na razie tyle, oczekuję na jakąkolwiek odpowiedź :P
 
 
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 21 Mar, 2010   

Zdaję sobie sprawę tego, że niektórzy powątpiewają w to czy dodatki do Invasion, będą wychodziły równocześnie z angielskimi ale nic na to nie poradzę. Tylko przyszłość wszystko wyjaśni.
Ale jak już wcześniej pisałem takie założenie było zrobione zanim zdecydowaliśmy się wejść w ten projekt.

Poniżej jak wygląda okładka to pierwszego dodatku z nowego cyklu, którego jeszcze nie ma w sprzedaży i który będzie razem drukowany z wersja angielską. także inny, który się dopiero pojawił.







Założenie jest takie, że podstawka pojawi się w czerwcu, może wcześniej ale wolę nie zapeszać.
 
 
ttrotyl
[Usunięty]

Wysłany: Nie 21 Mar, 2010   

To tylko krótkie pytanie: a kiedy ukażą się dodatki, które aktualnie już są w sprzedaży w wersji angielskiej?
 
 
miguel
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Mar, 2010   

D.W. napisał/a:


Założenie jest takie, że podstawka pojawi się w czerwcu, może wcześniej ale wolę nie zapeszać.


Super, mam jeszcze pytanie czy zostana wczesniej (przed polska premiera) udostepnione probki tlumaczenia?
 
 
Pajhi
[Usunięty]

Wysłany: Czw 25 Mar, 2010   

Jak dla MNIE klasa..i powiem szczerze że zaskoczyliście nas:)
 
 
Mariusz
[Usunięty]

Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

Jednego tylko się obawiam.
Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to w krótkim czasie pojawi się podstawka oraz "zaległe" i aktualne dodatki.
Czyli trzeba szykować mnóstwo kasy :D
 
 
Ajgor
[Usunięty]

Wysłany: Pią 02 Kwi, 2010   

Po oglądnięciu video recenzji/instrukcji, napaliłem się na wszystko co będzie dostępne! :)
 
 
Mordeczka
[Usunięty]

Wysłany: Pon 12 Kwi, 2010   

D.W. napisał/a:
Zdaję sobie sprawę tego, że niektórzy powątpiewają w to czy dodatki do Invasion, będą wychodziły równocześnie z angielskimi ale nic na to nie poradzę. Tylko przyszłość wszystko wyjaśni.

Na dzień dzisiejszy nowy, anglojęzyczny dodatek jest już dostępny w sklepach, a polskiej wersji nie widać. Czy to się zmieni w najbliższym czasie, czy też będziemy czekać dłużej niż 3-4 tygodnie? W tym drugim przypadku chyba zarzucę pomysł czekania i kupowania polskiej wersji dodatków i zakupię to co jest dostępne :?
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pon 12 Kwi, 2010   

Prace nad coraz to kolejnymi dodatkami do Warhammera trwają. Należy jednak zrozumieć, że w Ameryce jest on już wydawany od jakiegoś czasu, więc nie spodziewajmy się, że nagle u nas jak różdżką pstryknął pojawią się wszystkie dodatki, zarówno te, które się jakiś czas temu ukazały, jak i te, które niedawno. W dalszej perspektywie, gdy już wyrównamy się z angielskimi dodatkami, to będą one wychodziły równocześnie, a przynajmniej będziemy dokładali wszelkich starań, aby były. Póki co sukcesywnie pracujemy nad dodatkami do Invasiona, więc wierzymy, że relatywnie szybko się on pojawi. Jak DW wspomniał powyżej, założenie jest takie, że podstawka pojawi się w czerwcu. Na ten czas wszystkie znaki nam mówią, że ten termin na pewno się nie przesunie. A na pewno nie w przód. Im bliżej będzie premiery, jestem całkowicie pewien, że DW wspomni jak konkretnie wygląda jego sytuacja.
 
 
Mordeczka
[Usunięty]

Wysłany: Pon 12 Kwi, 2010   

Nemomon napisał/a:
Prace nad coraz to kolejnymi dodatkami do Warhammera trwają. Należy jednak zrozumieć, że w Ameryce jest on już wydawany od jakiegoś czasu, więc nie spodziewajmy się, że nagle u nas jak różdżką pstryknął pojawią się wszystkie dodatki, zarówno te, które się jakiś czas temu ukazały, jak i te, które niedawno.

Szybkość wydawania dodatków będzie dokładnie taka sama jak wersji angielskiej. Oczywiście nie liczę tych pierwszych kilku w stosunku do których musimy nadrobić zaległości. W tej chwili na przykład pracujemy już nad następnymi dodatkami, których nie zostały jeszcze wydane i one pojawią się równocześnie z angielską wersją. Czyli takie dodatki jak Assault on Ulthuan czy nowe battle packi wyjdą równocześnie z wersjami angielskimi. - to słowa D.W. sprzed dwóch miesięcy.
Ja bardzo się cieszę, że powstał pomysł tłumaczenia tej gry, po tym jak ukazała się informacja o tym, wstrzymałem się z zakupami obecnych dodatków, zaplanowałem sobie także w przyszłości wymianę podstawki. Jednak jeśli przyjdzie mi czekać dłużej niż miesiąc na wydanie Szturmu to dam chyba sobie spokój z tym wyczekiwaniem :?
 
 
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 12 Kwi, 2010   

Zgadza się. Podtrzymuje to co mówiłem. Co prawda w przypadku Szturmu byłem w błędzie bo nie zdawałem sobie sprawy, że druk angielski już był. I chodziło, o to, że będziemy to mieli razem z innymi krajami.

1. Natomiast startujemy równocześnie z dodatkami Enemy Cycle. Te wszystkie dodatki będziemy mieli równocześnie z wersja angielską.

2. Zestaw podstawowy czeka już na druk.

3. Szturm na Ulthuan jest w przygotowywany do druku.

4. Pierwsze 6 zestawów bitewnych, (które już są w sprzedaży ) przygotowywane są do druku.

5. Równocześnie musimy też pracowac nad kolejnym dodatkiem, który juz wyjdzie równocześnie z wersją angielską.

Czerwiec to dalej aktualny termin kiedy pojawi się podstawka. Niektóre zestawy Bitewne. Może Szturm na Ulthuan.

Proszę zrozumieć jedną rzecz. Zarówno my jak i amerykanie muszą to wszystko logistycznie ogarnąć bo swoje wersje językowe robią także inne kraje. Weszły one w różnych momentach mimo, że opłynęło mało czasu tak naprawdę od premiery a musi to być jakoś zsynchronizowane.

To jak traktujemy tę grę świadczy to, że uczestniczymy w drukach późniejszych części nie mając wcześniejszych. Co więcej nie mając nawet podstawki. My juz po prostu nie możemy się z tego wycofać. Z tego właśnie powodu jest to bardzo poważna decyzja także finansowa.

Dlatego musze prosic o cierpliwość i jak będę więcej wiedział o terminach napiszę.

I tak jakoś wprowadzanie tych tytułów chyba musimy podzielic bo rzucenie nagle wszystkiego to byłoby tego naprawdę dużo na raz.
Postaram się w nabliższych dniach wrzucić trochę kart, pojawi się także w najbliższych dniach instruckja.

Nasza instrukja będzie miała uwzględnioną erratę angielską. Tak samo jak karty sa juz ujednolicone z uwzględnieniem wszystkich błędów z wersji angielskiej.
 
 
Sxk
[Usunięty]

Wysłany: Pon 12 Kwi, 2010   

Super duper :D
Tyle tej roboty może potrzebujecie tłumaczy? Młotka mogę zrobić pro publico bono za free. Odkąd zakupiłem WFRP bodajże w 93 czy 94 kocham to uniwersum.
 
 
Mordeczka
[Usunięty]

Wysłany: Pon 12 Kwi, 2010   

D.W. napisał/a:
To jak traktujemy tę grę świadczy to, że uczestniczymy w drukach późniejszych części nie mając wcześniejszych. Co więcej nie mając nawet podstawki. My juz po prostu nie możemy się z tego wycofać. Z tego właśnie powodu jest to bardzo poważna decyzja także finansowa.

W takim razie będzie trzeba się wstrzymać z zakupami do czerwca, warto wesprzeć ten projekt :wink: . Swoją drogą więcej informacji na temat postępów pozwoli jakoś przetrwać ten czas :) .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 15