galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dostępność
Autor Wiadomość
Hippie
[Usunięty]

Wysłany: Sob 07 Lis, 2009   Dostępność

Witam wszystkich - to mój pierwszy post na forum :)
Jako fan sagi Martina postanowiłem zakupić wersję planszową Gry o Tron i szukając po różnych sklepach z grami zobaczyłem iż we wszystkich w których patrzyłem polska wersja gry jest niedostępna. Chciałbym więc sie zapytać czy gra jest jeszcze gdzieś dostępna (prosiłbym o info przez PW) lub jeśli nie to czy Galakta planuje jakiś dodruk? W końcu wychodzi na to iż gra się dobrze sprzedaje skoro wyczerpano cały nakład. Można by to nawet połączyć z wydaniem dodatku... ehh... rozmarzyłem się trochę :P
 
 
Serenicus
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Lis, 2009   

Podejrzewam ze dodruków nie bedzie, bo miały być dodatki, a poki co wielka cisza w tej materii, stad wnioske gra nie zarobila na siebie wystarczająco. Zostaje Ci cierpliwie przeszukiwac sklepy internetowe moze gdzies sie trafi jakis egzemplarz. No i oczywiscie zawsze do dyspozycji jest jeszcze Allegro :)

PS. U mnie w Empiku (Łódź) Gra o Tron jest, może powinienes odwiedzić jakiś salon Empiku i sprawdzic, ewentualnie zamowic bo jest taka opcja ze salony pomiedzy soba przesylaja sobie towar.
 
 
Hippie
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Lis, 2009   

Czyli zostaje mi Allegro lub wersja angielska.
Dzięki za odpowiedź

Swoją drogą dziwne że gra "nie zarobiła na siebie" skoro cały nakład został wyczerpany :?
 
 
Serenicus
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Lis, 2009   

To tylko moje domysły. Faktycznie moze byc inny powod tego ze galakta nie kontynuuje tej linii produkcyjnej.
Widze ze jestes Krakowa, podejdz do pierwszego lepszego Empiku i popros ich o to, zeby sprowadzili Gre o Tron z innego salonu. Ciebie to nie bedzie kosztowac nic, potrwa to moze tydzien, ale gre bedziesz miec nowiutka i w rodzimym jezyku :)
 
 
matlit
[Usunięty]

Wysłany: Pią 09 Kwi, 2010   

W kwestii dodruku, jest jakieś oficjalne stanowisko?
 
 
pan_satyros
[Usunięty]

Wysłany: Pon 10 Maj, 2010   

Wiadomo coś w sprawie dodruku PL ? Można prosić o jakieś konkretne informacje ?
 
 
Reevs
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Maj, 2010   

Dołączam się do pytania powyżej
 
 
Chaber
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Lip, 2010   

Witam,
ptaszki ćwierkały że dodruk podstawki jest jednak planowany czy można prosić o potwierdzenie lub zaprzeczenie tej informacji??

btw na allegro polska wersja jest nie do dostania, czasami się pojawia i natychmiast znika osiągając znaczne ceny. Polecam do analizy.

Pozdrawiam
Piotr
 
 
theadam
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Lip, 2010   

Oj Galakto, Galakto...
 
 
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 07 Lip, 2010   

Nie jest planowany na ten rok.

W takich dodrukach jesteśmy uzależnieni też od innych partnerów.
 
 
theadam
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Lip, 2010   

Ja na GoT tez sie szykuje i mam zatem pytanie: dodruk jest uzalezniony od partnerow (tzn. czekacie az zbierze sie wieksza grupa zeby bylo taniej) czy w ogole na razie nie planujecie?
 
 
Vasquez21
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Lip, 2010   

To jest tak, że FFG w pewnym momencie informuje, że będzie dodruk...

Wtedy panowie z różnych krajów (również Polski) zgłaszają chęć dołączenia się. Zamawiają określoną ilość, a chińczycy dzielnie pracują.
NIestety ale produkcja dla jednego kraju jest nieopłacalna.
 
 
gringo
[Usunięty]

Wysłany: Czw 09 Gru, 2010   

A co z polską wersją gry o tron? Dlaczego już nie można dostać polskiego wydania tej gry?
będzie jakieś wznowienie polskiej edycji?
 
     
mefiu166
[Usunięty]

Wysłany: Pon 07 Lut, 2011   

Witam , mam do sprzedania "Gre o Tron". Gra ang instrukcja pl. Grana moze 2 razy ,z powodu braku skompletowania 5 osob :( pisac na gg 2223429
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 14