galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
The Highland - Kolejny duży dodatek do TMiMa
Autor Wiadomość
Dremil
[Usunięty]

Wysłany: Pon 31 Maj, 2010   

słabo z moim angielskim :/ przetłumaczysz to o Vampirze? też się pośmieje :D znana jest karta wampira w ogóle? czym się charakteryzuje?
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pon 31 Maj, 2010   

Wampirzyca miała wszystkie 4 Muły z kart Ekwipunku naraz, a to z powodu kradzieży ich innym graczom. Jednak pech w spotykaniu Wrogów zmusił ją do wypicia krwi ze wszystkich Mułów, poza jednym, więc Walkiria posiadła 3 Muły.

Dosłownie, ale co tam.

Tutaj jest Wampirzyca: http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=1211
a tutaj Walkiria: http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=1318
 
 
Dremil
[Usunięty]

Wysłany: Pon 31 Maj, 2010   

wow no to prawie nieśmiertelna postać :D jeszcze jak zdobędzie skarb z podziemi typu ze za trofeum dostaje 2HP :) )) kozacko...a kiedy polska premiera?
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pon 31 Maj, 2010   

Nie mam pojęcia, kiedy polska premiera. Mogę przypuszczać, że w okolicach grudnia, ale bardzo proszę nie traktować mych słów jako zobowiązania.

A BTW, nieśmiertelny jest Alchemik:

and the Alchemist sitting on 25 coin, full Health, full Fate and 8 items in pocket (2 were trinkets and he had the Miner carrying 2 other items).

[...] i Alchemik siedzący na 25 monetach, posiadający maksymalną wartość Życia oraz Losu, 8 Przedmiotów w kieszeni (2 były trinketami oraz z Górnikiem noszącym 2 inne Przedmioty).

Tutaj jest Alchemik, mający zdolność leczenia się za złoto: http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=1174

;)
 
 
Dremil
[Usunięty]

Wysłany: Pon 31 Maj, 2010   

to dodatek z samymi nowymi postaciami robi niezłe zamieszanie :) Ciekawe jaki będzie następny mały dodatek, myślę ze dobrym pomysłem były by Smoki :) bo mało ich a smok z siłą 7 to żaden smok ;p
 
 
Wallenstein
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Cze, 2010   

Czas na konkurs na polską nazwę dodatku. :D
 
 
8janek8
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Cze, 2010   

Więcej niż 2 opcje raczej nie wchodzą w grę. A może i pozostała już tylko jedna, więc konkurs na nazwę tego dodatku nie ma raczej większego sensu...
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Cze, 2010   

Dodatek zwyczajowo nazywany jest jako "Góry", więc takiej się spodziewam nazwy tegoż tytułu. Oczywiście, przyjdzie czas na tłumaczenie, to zaczniemy się bardziej zastanawiać, aczkolwiek jak Janek powiedział, nie ma powodów do organizowania konkursu.
 
 
Wallenstein
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Cze, 2010   

To taki żarcik był... i nawet uśmiech dałem.
 
 
8janek8
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Cze, 2010   

Wybacz nasz brak poczucia humoru :D
 
 
PiotrM
[Usunięty]

Wysłany: Sro 23 Cze, 2010   

Czesc,
mam pytanie donosnie Alchemika, na jego karcie jest napisane ze moze podczas swojej tury zamienic kazdy przedmiot magiczny lub nie jaki POSIADA w zloto.
Powidzmy ze mam tyle przedmiotow ile jestem w stanie uniesc i odkrywam przygode z kolejnym przedmiotem, pada decyzja czy zamienic ten nowy przedmiot ze starym czy odlozyc nowy na plansze. A teraz takie pytanie czy moge jako alchemik od razu nowy przedmiot zamienic na zloto pomimo ze nie jest ono moj bo nie miesci sie w moim ekwipunku?? Ewentualnie czy mozna zamienic po odkryciu karty przygody jeden ze swoich przedmiotow na zloto i potem juz dobrac ten swiezo wylosowany przedmiot do ekwipunku??
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Sro 23 Cze, 2010   

Musisz posiadać Przedmiot, aby móc zamienić go w złoto. Nie możesz więc zamienić Przedmiotu, który właśnie wylosowałeś, w sztuki złota. Możesz natomiast zamienić w złoto dowolny inny Przedmiot jaki posiadasz, a następnie wejść w posiadanie nowo wylosowanego Przedmiotu (i wtedy zamienić go w złoto albo zostawić takim, jakim jest).
 
 
Arbaal
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Cze, 2010   

Nie wiem gdzie o tym napisać dlatego się nie obrażę jeśli mod to prze-klei :lol:
Widziałem wyjęte z pudełka figurki z dodatku highland. Niektóre figurki(Valkiri, Alchemik, Rouge) mają skrzywione wystające elementy a mianowicie broń(włócznia, szpada, różdżka). Jak wiadomo jest to wina w jaki sposób są transportowane.
Jak sobie radzić z tym? Jak wyprostować skrzywione elementy? W poprzednich dodatkach też pewnie niektórzy mieli taki problem.
 
 
aro_kal
[Usunięty]

Wysłany: Pon 28 Cze, 2010   

Gotujesz wodę w garnuszku, zanurzasz figurkę na kilka sekund, wyjmujesz, prostujesz, schładzasz zimną wodą.
 
 
rastatata
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Lis, 2010   

aro_kal napisał/a:
Gotujesz wodę w garnuszku, zanurzasz figurkę na kilka sekund, wyjmujesz, prostujesz, schładzasz zimną wodą.



potwierdzam

gorąca woda działa :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 13