galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: D.W.
Czw 13 Sty, 2011
Dodatki Karciane
Autor Wiadomość
8janek8
[Usunięty]

Wysłany: Sob 09 Sty, 2010   

Pajhi, wypisz to w liście. Zweryfikuję to i powiem jak jest, ale z tego co widzę to dodatki karciane musiały być poprawione międzyczasie przez FFG.
 
 
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 09 Sty, 2010   

Pajhi to o czym mówisz to jest dodatek do pierwszej Edycji Runebounda.

Nie wiem czy pamiętasz ale Runebound pierwsza edycja był bardzo krótko i zdążył do niego wyjść właśnie tylko ten jeden dodatek karciany.

Zaraz potem FFG wycofało się ze wszystkiego i przerobiło Runebound usprawniając go do 2 edycji. Zresztą wywołało to wtedy straszne oburzenie graczy, którzy dopiero co kupili grę a juz stała się nieaktualna. Ale patrząc na to z perspektywy czasu była to mimo, że kontrowersyjna decyzja bardzo dobra bo gra dużo na tym zyskała.
 
 
Pajhi
[Usunięty]

Wysłany: Sob 09 Sty, 2010   

D.W. napisał/a:
Pajhi to o czym mówisz to jest dodatek do pierwszej Edycji Runebounda.

Nie wiem czy pamiętasz ale Runebound pierwsza edycja był bardzo krótko i zdążył do niego wyjść właśnie tylko ten jeden dodatek karciany.

Zaraz potem FFG wycofało się ze wszystkiego i przerobiło Runebound usprawniając go do 2 edycji. Zresztą wywołało to wtedy straszne oburzenie graczy, którzy dopiero co kupili grę a juz stała się nieaktualna. Ale patrząc na to z perspektywy czasu była to mimo, że kontrowersyjna decyzja bardzo dobra bo gra dużo na tym zyskała.

Dziękuje za odpowiedż,tak sie domyślałem,ale wolałem się zapytać.Jeszcze raz dziękuje :twisted:
 
 
carosh
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Sty, 2010   

Pajhi napisał/a:
I tak sobie dziś siadłem oglądam karty i zaczynam porównywać a tu wielkie zaskoczenie.Dorwałem na początek nowy dodatek który ostatnio wydała GALAKTA pt:Cienie Margatha a tam są(oczywiście chodzi o ang wydanie)2 czerwone karty w których nie ma PHRYNELYX,Władca Smoków jest natomiast fioletowy z charakterystykami 13/2,13/1,10/1 już nie napiszę ze ma inną nagrodę.

Nie posiadam wprawdzie angielskiej wersji tego dodatku, ale wg. boardgamegeeks wszystko się zgadza: http://images.boardgamege...ic209055_md.jpg (wszystkie 3 czerwone karty są dokładnie takie same w polskiej wersji)

Pajhi napisał/a:
Następny przykład DZINN BŁYSKAWIC ma 10/1-11/1-15/2 dla niewiedzących dodam że w polskiej wersji wygląda to tak:13/4-14/2-18/3.

i znowu odniosę się do boardgamegeeks (link tutaj: http://images.boardgamege...ic140482_md.jpg ). Wszystko wydaje mi się w porządku.

Mój wniosek: (po przeszukaniu całego internetu ;) ) Masz pierwszą edycję tego dodatku, a w Polsce przetłumaczona została druga edycja (wszystko jest na boardgamegeeks)
 
 
carosh
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Sty, 2010   

nie zauważyłem że jest 2 strona tego tematu.. uuups (tak to jest jak się sprawdza temat przez pocztę a nie bezpośrednio z forum...)
 
 
Pajhi
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Lut, 2010   

carosh napisał/a:
nie zauważyłem że jest 2 strona tego tematu.. uuups (tak to jest jak się sprawdza temat przez pocztę a nie bezpośrednio z forum...)

Nic się nie stało kolego,a ja nawet nie zajrzałem na net i nie sprawdzałem co jest z czego dlatego zadałem pytanie?Dzieki za odpowiedzi :twisted:
 
 
totori
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Lut, 2010   

czy znana jest orientacyjna data wyjścia nowego dodatku karcianego:) ? czy to np kwestia miesiąca czy np pół roku?
 
 
Pajhi
[Usunięty]

Wysłany: Nie 28 Lut, 2010   

No właśnie dobre pytanie,chyba wydawców zaprzątają umysł inne projekty które szumnie zapowiedzieli.......poczekamy może coś dadzą znac :twisted:
 
 
Sewhoe
[Usunięty]

Wysłany: Nie 28 Lut, 2010   

Ja tam czekam na class decki:). Oby to były właśnie kolejne karciane dodatki wydane przez Galaktę.
 
 
SeeM
[Usunięty]

Wysłany: Pią 05 Mar, 2010   

Też czekam na klasy - bez nich postacie są okropnie nijakie. Co prawda to trochę więcej niż trzypak karciankowy i trzeba kupić wszystkie, żeby to miało ręce i nogi. Ale nic, jak będzie to i tak kupię.
 
 
Kaktus
[Usunięty]

Wysłany: Sro 10 Mar, 2010   

Ostatnio (okolice Świąt Bożego Narodzenia/Nowy Rok) mogliśmy zaobserwować swoiste "przesilenie". Ukazały się 3 dodatki do Runebounda, dlatego jakichkolwiek nowości dla tej gry spodziewałbym się dopiero w 3 lub 4 kwartale.
 
 
facio-1
[Usunięty]

Wysłany: Wto 07 Wrz, 2010   

KIEDY BĘDĄ????"?
 
 
Bukson
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Gru, 2010   

Mam nadzieję, że temat aktualny. Ja bym bardzo, bardzo prosił o classdecki.
 
     
Mariusz
[Usunięty]

Wysłany: Pią 07 Sty, 2011   

Bukson napisał/a:
Mam nadzieję, że temat aktualny. Ja bym bardzo, bardzo prosił o classdecki.


dziś D.W. ogłosił, że niebawem ruszy sprawa dodatków karcianych do R. wychodzi na to, że to "klasy" będą. super :D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 14