galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Królowa Lodu
Autor Wiadomość
8janek8
[Usunięty]

Wysłany: Wto 05 Sty, 2010   

Wyniki ankieta wygląda raczej pozytywnie: http://gamekeeper.offnet....opic.php?t=2674
Biorąc pod uwagę na co głosuje konserwatywna brać z GK przyznam nawet, że są bardzo dobre :)
 
 
faj3r
[Usunięty]

Wysłany: Wto 05 Sty, 2010   

na TAK jest 16 głosów, na NIE jest ich 14

...jak dla mnie tytuł się podoba, no ale ja się nie znam 8)
 
 
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 05 Sty, 2010   

Tak pisząc robicie jakieś podziały a nie o to chodzi. To nie jest sonda, która cokolwiek powie oprócz tego, że jest parę osób komu się chce ewentualnie zagłosować. Pewnie zaraz sonda będzie przechylała się w druga stronę. Ilość głosów wobec tego jakie jest zainteresowanie grą jest nawet nie nikłe a żadne.

Każdy ma prawo do swojego zdania i to należy uszanować. To, że Kufir nie widzi w tym tytule żadnych pozytywów, a wręcz go drażni to jest jego prawo. Tylko, że z drugiej strony odmawia tego prawa innym sugerując, że tylko on ma rację a każdy kto myśli inaczej się nie zna itd.

Więcej tolerancji. To jest tytuł dodatku, który ma przede wszystkim pokazywać czego on dotyczy. To, że będzie zawierał słowa „Mroczny” „Krwawy”, „Przerażający” nie spowoduje, że gra będzie inna. Ani dla ludzi dla których to gra jest o jakiś tam śmiesznych trolach i czarodziejkach nagle nie stanie się poważniejsza.

Generalnie tytuły dodatków w Talismanie są informacyjne. Podziemia, Miasto, Smoki, Jaskinia (). Trudno je nazwac wymyślnymi a nikomu nie przeszkadzały w zabawie.
 
 
Kufir
[Usunięty]

Wysłany: Wto 05 Sty, 2010   

Cytat:
Każdy ma prawo do swojego zdania i to należy uszanować. To, że Kufir nie widzi w tym tytule żadnych pozytywów, a wręcz go drażni to jest jego prawo. Tylko, że z drugiej strony odmawia tego prawa innym sugerując, że tylko on ma rację a każdy kto myśli inaczej się nie zna itd.


W ramach sprostowania napisze iż nigdzie nie napisałem że to ja mam racje a każdy kto myśli inaczej się nie zna. Jeśli ktoś odebrał takie wrażenie właśnie poznał uroku komunikacji nie werbalnej.

Forum służy dyskusji i wyraziłem dobitnie swoje zdanie na temat zaproponowanej przez tłumaczy nazwy dodatku. Kończąc spór który i tak już do niczego nie doprowadzi, pogratuluje po raz drugi Galakcie inicjatywy.
To była fajna zabawa, oby więcej takich pomysłów. :)

Pozdrawiam.
 
 
8janek8
[Usunięty]

Wysłany: Wto 05 Sty, 2010   

Pomysł na nazewnictwo dodatków jako funkcja informacyjna wydaje się najlepszym rozwiązaniem.
Ostatnio zmieniony przez 8janek8 Wto 05 Sty, 2010, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
faj3r
[Usunięty]

Wysłany: Wto 05 Sty, 2010   

8janek8 napisał/a:
Pomysł na nazewnictwo dodatków jako informacyjny wydaje się najlepszym rozwiązaniem.

zgadzam się. przynajmniej tytuł nie jest wtedy wzięty kosmosu i nie obiecuje złotych gór.
 
 
kowal85
[Usunięty]

Wysłany: Wto 05 Sty, 2010   

No też racja :) Bo równie dobrze mógł się nazywać "Królowa Mroźnych Marchii", ale tu na pewno chodziło o bardziej chwytliwą nazwę, aby taki szary człowiek (nieobeznany w świecie gier planszowych jak Większość z Nas), się nią zaciekawił czy nawet wręcz zakupił ten produkt. A jak się obezna i doczyta dokładnie, dowie się że samym dodatkiem nie da się grać ;) Więc z ciekawości kupi podstawkę :)
 
 
carosh
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Sty, 2010   

Mnie tam szczerze mówiąc mało interesuje jak nazywa się dodatek.. ważne żeby karty w środku były dobrze przetłumaczone.

Chociaż jakbym miał go sam osobiście nazwać to bym wolał "Mroźna wyprawa/przeprawa", ale ten tytuł też jest dobry
 
 
revix
[Usunięty]

Wysłany: Wto 26 Sty, 2010   

A ja się ciesze, że moja propozycja została wybrana :lol: 8)
 
 
faj3r
[Usunięty]

Wysłany: Wto 26 Sty, 2010   

...a ja się już nie mogę dodatku doczekać 8)
 
 
Wakomski
[Usunięty]

Wysłany: Sob 13 Mar, 2010   

Wiosna już za pasem a informacji o dacie premiery nadal nie mogę znaleźć ;/

czy pojawiła się już może jakaś informacja kiedy ten upragniony dodatek będzie dostępny?
 
 
Sewhoe
[Usunięty]

Wysłany: Sob 13 Mar, 2010   

Coby było w klimacie, premiera powinna być w grudniu :)
 
 
Sir Joker
[Usunięty]

Wysłany: Sob 13 Mar, 2010   

Nie kracz ;)
 
 
Freeasy
[Usunięty]

Wysłany: Nie 14 Mar, 2010   

Nie wiem jak w innych częściach polski ale Warszawę zasypał dziś śnieg. Jak dla mnie to jest zwiastun zbliżającej się premiery Królowej Lodu.
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Nie 14 Mar, 2010   

Zasypał powiadasz? Ja przed chwilą wróciłem zamykać bramy i przy okazji zobaczyłem, z której szufli jutro rano będę musiał korzystać przy odśnieżaniu. "Zasypał", to trochę słabe słowo, zważywszy, że śnieg wciąż dop*****la i będzie pewnie całą noc..

EDIT: janek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 14