galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Królowa Lodu
Autor Wiadomość
8janek8
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Sty, 2010   Re: Królowa Lodu

Mowa jest o tym w pierwszym poście
D.W. napisał/a:
Ten dodatek ma szansę pojawić się na wiosnę w sprzedaży.
 
 
mrsin
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Sty, 2010   

Nazwa dodatku jest ok, absolutnie nie dostrzegam powodu do narzekań.
 
 
MorgotH
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Sty, 2010   

Kufir napisał/a:
Królowa Lodu? <:lol:>
To kiedy będzie dodatek Stumilowy Las albo Alicja z Krainy Czarów?

Kufir napisał/a:

- Wściekłość Zimy
- Potęga Szalejącej Zamieci
- Świt Mroźnego Zwycięstwa

też mi nie pasuje królowa śniegu czy czegoś tam ale twoje fantazje były dużo gorsze kefir, poza tym tytuł jest najmniej ważny w przypadku dodatku
swoją drogą boje się tego dodatku trochę bo mam skojarzenie se śnieżnym dungeoneerem, który był beznadziejny
 
 
8janek8
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Sty, 2010   

bez obaw ;)
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Sty, 2010   

Potwierdzam, dodatek jest znośny :) .
 
 
Kufir
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Sty, 2010   

MorgotH napisał/a:
Kufir napisał/a:
Królowa Lodu? <:lol:>
To kiedy będzie dodatek Stumilowy Las albo Alicja z Krainy Czarów?

Kufir napisał/a:

- Wściekłość Zimy
- Potęga Szalejącej Zamieci
- Świt Mroźnego Zwycięstwa

też mi nie pasuje królowa śniegu czy czegoś tam ale twoje fantazje były dużo gorsze kefir, poza tym tytuł jest najmniej ważny w przypadku dodatku
swoją drogą boje się tego dodatku trochę bo mam skojarzenie se śnieżnym dungeoneerem, który był beznadziejny



Moje propozycje nie mają tu nic do rzeczy, zwłaszcza iż były nie przemyślane, pisane 5 minut po ogłoszeniu konkursu.
Na forum padło mnóstwo świetnych propozycji od licznych użytkowników.


No ale w takim wypadku czekamy na dodatek: Królowa LodA.

:lol: :lol: :lol:
 
 
faj3r
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Sty, 2010   

Kufir napisał/a:

Moje propozycje nie mają tu nic do rzeczy, zwłaszcza iż były nie przemyślane, pisane 5 minut po ogłoszeniu konkursu.
Na forum padło mnóstwo świetnych propozycji od licznych użytkowników.


No ale w takim wypadku czekamy na dodatek: Królowa LodA.

:lol: :lol: :lol:

Twoje propozycje mają wile do rzeczy w momencie kiedy sam wyśmiewasz pomysły innych. Najpierw wysil się sam na coś na poziomie a potem dopiero krytykuj innych - nie odwrotnie. Poza tym zastanów się nad swoim poczuciem humoru, bo twoje żarty są lekko mówiąc nie smaczne, i nie wiem czy w ogóle zabawne.

...a wiesz Kufir co w tym wszystkim cieszy najbardziej?
- że będzie kolejny dodatek,
- że niezależnie od tytułu będzie to najprawdopodobniej całkiem dobry dodatek - z tego co mówi się o anglojęzycznym
- że w związku z tym - patrz, znowu bez względu na tytuł - ludzie będą go kupować i w niego grać
- co może oznaczać ukazanie się kolejnego dodatku...
- ...i że na szczęście, Ty nie masz żadnego wpływu na jego nazwę.
 
 
Kufir
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Sty, 2010   

Oczywiście że się cieszę na myśl o dodatku do mojej ulubionej Magii i Miecz w którą gram od 15 lat, nie neguję tego. Znam doskonale zawartość tego produktu i zapewniam iż jest na co czekać :D

Nie wyśmiewam pracy innych, bo tytuły w konkursie padły naprawdę świetne, wygrał moim (i nie tylko moim zdaniem ale większości fanów na forum Magii i Miecz ) najmniej trafny.

Moje poczucie humoru jest OK, pomyśl nad swoim bo chyba jest mocno zgredziałe.

Nie napinaj się tak bo Ci żyłka pęknie, to tylko gra ;)
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Sty, 2010   

Kufir napisał/a:
Nie wyśmiewam pracy innych, bo tytuły w konkursie padły naprawdę świetne, wygrał moim (i nie tylko moim zdaniem ale większości fanów na forum Magii i Miecz ) najmniej trafny.


Ja tylko wspomnę, że na forum jest remis, więc trudno mówić, by czyjaśkolwiek opcja wygrała.
 
 
Kufir
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Sty, 2010   

Czyli fani są średnio zadowoleni, dla osób które są odpowiedzialni za wybór tego Tłumaczenia powinno to oznaczać porażkę. Innymi słowy, powinni przyznać iż można było wybrać mniej kontrowersyjną nazwę, choćby oryginalny tytuł: Marsz Zimy. Przy Królowej Lodu naprawę brzmi jak rarytas!
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Sty, 2010   

Ale nie są. I z posiadanych przeze mnie informacji nie będą.
 
 
Kufir
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Sty, 2010   

Nie bardzo wiem Nemo do której strony mojej wypowiedzi dostawić to co napisałeś. I z tej i z tamtej nie wiem o co mogło Ci chodzić ;)
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Sty, 2010   

Tłumacze nie czują i czuć nie będą czegoś, w domyśle swojej porażki, czego nie ma.
 
 
mrsin
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Sty, 2010   

Szczerze powiedziawszy dla mnie może to się nazywać nawet "Przygody Grgamela", najważniejsze aby wreszcie pojawiło się w sprzedaży i bym mógł zagrać :)
 
 
Freeasy
[Usunięty]

Wysłany: Wto 05 Sty, 2010   

Kufir napisał/a:
można było wybrać mniej kontrowersyjną nazwę, choćby oryginalny tytuł: Marsz Zimy. Przy Królowej Lodu naprawę brzmi jak rarytas!


Mnie się bardziej podoba Królowa Lodu(a) niż Marsz Zimy. Choć tak jak wspomniałem najbardziej podobało mi się Zlodowacenie. Ale skoro marketingowo Galakta chce aby odróżniać małe dodatki od dużych tytułami od ważnych postaci Królowa Lodu(a) jest w moim przekonaniu niezłym tytułem. Ani zbyt infantylny ani zbyt pretensjonalny ani zbyt poważny. No i z podtekstami :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13