galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kiedy kiedy kiedy ;)
Autor Wiadomość
faj3r
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Sty, 2010   

kupione 8)
nie mogę się doczekać :D
 
 
Hidetoshi
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Sty, 2010   

Freeasy napisał/a:
Cena ok, pewnie w sklepach będzie drożej. Stąd moje pytanie czy już wiadomo kiedy będzie w przedsprzedaży i czy będą jakieś bonusy związane z przedsprzedażą?

Dołączam się do pytania. Czy będą jakieś bonusy (np. promocyjne karty) w przedsprzedaży oprócz niższej ceny?
 
 
Marcin.r
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Sty, 2010   

Skoro jest już w sprzedaży (przedsprzedaży) to myślę, że byłoby o tym napisane, tak jak to było z podstawką w 1 turze.
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Sty, 2010   

Ano, tamte karty promocyjne tylko dla Podstawki/Reapera (znaczy na świecie do Reapera, a u nas oraz gdzieś jeszcze do podstawki), zresztą też nie wszędzie, dla przykładu Rosjanie ich nie mieli. Póki co nie są znane inne promo karty od FFG, więc raczej bym się nie spodziewał jakichkolwiek w najbliższym czasie (albo nawet i w ogóle).
 
 
Marcin.r
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Sty, 2010   

Kurcze, wczoraj gdzieś widziałem instrukcje do podziemi, a teraz znaleźć nie moge :/. Dajcie linka jak wiecie gdzie leży :P
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Sty, 2010   

http://www.galakta.pl/pli..._instrukcja.pdf
 
 
Marcin.r
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Sty, 2010   

Dzięki. Ale porażka xD zamiast na głównej najpierw sprawdzić to szukałem na forum i w sklepie :oops:

Możemy skasować te posty? :P
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Sty, 2010   

Możemy, ale nie ma po co. Może ktoś inny będzie szukał na forum, a dokładniej, to w tym poście, zamiast na stronie głównej i znów zada takie pytanie, więc lepiej aby został. :)
 
 
Marcin.r
[Usunięty]

Wysłany: Pon 25 Sty, 2010   

Ja już jestem szczęśliwym posiadaczem PODZIEMI :D
 
 
faj3r
[Usunięty]

Wysłany: Pon 25 Sty, 2010   

czy już są rozsyłane?
ja nadal nie dostałem.
 
 
Marcin.r
[Usunięty]

Wysłany: Pon 25 Sty, 2010   

Sprawdź status w sklepie ;P
 
 
Sh' EGzor
[Usunięty]

Wysłany: Pon 25 Sty, 2010   

Jak narazie to jeszcze nie ma premiery.
 
 
kokos
[Usunięty]

Wysłany: Pon 25 Sty, 2010   

ja też przed chwilą dostałem swój egzemplarz podziemi :D - przede wszystkim muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczony - po pierwsze: sprawnością pocztowców (wysłane w piątek, dostarczone dziś) - po drugie: tym, że dodatek był ładnie zapakowany w kartonowe pudełko (pierwszy raz zamawiałem z galakty więc nie wiem czy zawsze tak jest) i nic mu się nie stało w podróży - zagrać jeszcze nie zdążyłem ale na pierwszy rzut oka to mnie się podoba ;)
 
 
plast
[Usunięty]

Wysłany: Pon 25 Sty, 2010   

Dostalem dzis Podziemia od Galakty i nawet stoczylem pierwsza partyjke z dziewczyna :D . Oboje juz od poczatku gry probowalismy wchodzic do Podziemi na pare pol, ale szybko nas stamtad wyganiali silni Wrogowie.

Niestety ostatecznie tylko mnie udalo sie z powodzeniem poeksplorowac cale Podziemia, bo dziewczynie "kostki nie sprzyjaly" (raz padla pod Zniwiarzem, raz ja ją pokonalem 3x pod rzad, zabierajac najfajniejsze przedmioty).

W Podziemiach mialem w sumie tylko jeden problem i przy okazji dylemat, losujac 3 karty trafilem na dwoch wrogow, jeden sila 6, drugi 10, wiec teoretycznie walcza razem z sila 16, ale temu z sila 10 mozna sie bylo wymknac i nie wiedzielismy jak to potraktowac - czy jednemu sie wymknac, a z drugim walczyc i kontynuowac ture, czy wymkniecie sie od razu konczy ture i z drugim tez nie walcze, itd., no ale to ogolny problem, a nie Podziemi.

Po wygranej z LoDem wzialem... talizman :) . Zeby szybciej skonczyc gre, bo jeszcze go nie mialem, a przeciwniczka byla sporo w tyle i w zaden sposob mi nie zagrazala. W zwiazku z tym kart Podziemi uzylismy moze 10-15%, ale i tak bylo bardziej interesujaco i mysle, ze dodatek sie sprawdzi w kolejnych rozgrywkach, szczegolnie na wiecej osob :) .

Wykonanie bardzo ladne, bledow poki co nie zauwazylem. Szkoda tylko, ze jak beda 4 planszowe dodatki to chyba nie obejma calej glownej planszy do okola bez zadnych przerw...?

W kazdym razie wielki + dla Galakty za blyskawiczna i dobrze zapakowana przesylke.
 
 
8janek8
[Usunięty]

Wysłany: Pon 25 Sty, 2010   

plast napisał/a:
W Podziemiach mialem w sumie tylko jeden problem i przy okazji dylemat, losujac 3 karty trafilem na dwoch wrogow, jeden sila 6, drugi 10, wiec teoretycznie walcza razem z sila 16, ale temu z sila 10 mozna sie bylo wymknac i nie wiedzielismy jak to potraktowac - czy jednemu sie wymknac, a z drugim walczyc i kontynuowac ture, czy wymkniecie sie od razu konczy ture i z drugim tez nie walcze, itd., no ale to ogolny problem, a nie Podziemi.

Jeśli zdecydowałeś się wymknąć kolosowi bitewnemu to nadal musisz spotkać się z drugim wrogiem. Wymykanie się nie kończy tury.

plast napisał/a:
W zwiazku z tym kart Podziemi uzylismy moze 10-15%, ale i tak bylo bardziej interesujaco i mysle, ze dodatek sie sprawdzi w kolejnych rozgrywkach, szczegolnie na wiecej osob :) .

To raczej zaleta. A to z tego względu, że nie spodziewałbym się dodatkowych kart do Krain, które są rozszerzeniami, dlatego jest aż ponad 100 kart w Podziemiach. Innymi słowy: podejrzewam, że jedynie talia kart Przygód będzie powiększana.

plast napisał/a:
bledow poki co nie zauwazylem.

I oby ich nie było ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13