galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Oficjalna strona Mistrzostw Polski
Autor Wiadomość
Groszek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Wrz, 2005   Oficjalna strona Mistrzostw Polski

Fajnie, że strona ruszyła. :) . Mam jednak uwagę.
Dla czytających oficjalną stronę Mistrzostw, którzy przyjadą do Krakowa autobusem nie ma żadnej informacji. Dworzec PKS został przeniesiony na ulicę Cystersów. Można się dostać do centrum specjalnym autobusem, który kursuje na pl. Matejki, czyli przy trasie, która została zaznaczona na mapce. Przynajmniej tak był do niedawna. Właściwie warto byłoby taką informację zamieścić na stronie Mistrzostw. Jest także jedna literówka na pierwszej stronie. :oops:

Mam nadzieję, że uda mi się wpaść na chwilę pokibicować. Poza tym miały być inne atrakcje dla publiczności, a na ten temat nic nie ma. Mam przyjść z dziećmi, czy się będą nudzić :?:
 
 
xshadow
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Wrz, 2005   

Na Cystersów? A jak jest z busami? Też na Cystersów czy może zatrzymują się w okolicach Pawiej? Szczególnie ciekawią mnie te które wjeżdżają od Huty i dotąd zatrzymywały się na dworcu/ na placu przed pkp. (Lublin, Zamość etc.)
 
 
uiek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Wrz, 2005   

Informacja dla ludzi przyjeżdżających PKSami i busami będzie najpóźniej w niedzielę. Owszem, dworzec jest na cystersów, i to niestety nie nasza wina ;)
 
 
uiek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Wrz, 2005   

Cytat:
Informacja dla ludzi przyjeżdżających PKSami i busami będzie najpóźniej w niedzielę.


Najpóźniej w niedzielę miałą być. Jednak jest już teraz :D
 
 
Groszek
[Usunięty]

Wysłany: Pią 09 Wrz, 2005   

Moje uznanie :)

A nie ma już możliwości dojechania za 1 PLN na Plac Matejki?
Czy to jest zły sposób i czy busy również zatrzymują się na dworcu PKS?

Ważne żeby przyjezdni nie mieli problemów z dotarciem.
 
 
uiek
[Usunięty]

Wysłany: Pią 09 Wrz, 2005   

Przyznam się bez bicia, że o tym busie nic mi nie wiadomo. Informacje na temat dojazdu wpisywałem na podstawie tego co sam wiem.

Postaram siesprawdić tę informacje, ale niestety nie obiecuję kiedy to zrobię, ponieważ ostatnio w tamte rejony zapuszczam sie nieczęsto.

Odnośnie busów to trzeba pytać każdego kierowcy indywidualnie. Z tego co kiedyś sprawdzałem, to część jeździ na PKS, a częsć zatrzymuje się chyba na parkingu na ulicy Warszawskiej. Nie są to jednak 100% dane, ponieważ z busów nie korzystałem juz dobre póltora roku.
 
 
Groszek
[Usunięty]

Wysłany: Pon 12 Wrz, 2005   

O busach również nic nie wiem.

Natomiast sprawdziłem wczoraj, że można również z dworca na Cystersów dojechać do Placu Matejki autobusem podstawianym na dworcu. Koszt przejazdu tylko 1 PLN. Nie wiem, jaka jest częstotliwość odjazdów, ale tego zapewne można się dowiedzieć w informacji. Z Placu Matejki można przejść pieszo na Krowoderską do YMCA - to bardzo blisko.
 
 
Hudson
[Usunięty]

Wysłany: Wto 13 Wrz, 2005   

Co z internetowa rejestracja graczy?
 
 
tomasz
[Usunięty]

Wysłany: Wto 13 Wrz, 2005   

Przecież już jest...
Rejestracja do MP
 
 
Hudson
[Usunięty]

Wysłany: Wto 13 Wrz, 2005   

ale jak zadawalem pytanie to chyba jeszcze nie bylo:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 14