galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Battle Star Galactica - Pegasus PL - czy i kiedy?
Autor Wiadomość
zdzichu

Wysłany: Pią 11 Wrz, 2009   Battle Star Galactica - Pegasus PL - czy i kiedy?

Czy są plany wydania dodatku do Battlestara, Pegasus, po polsku?

D.W.
Galakta

Wysłany: Sob 12 Wrz, 2009   

Nie nastąpi to w tym roku na pewno. A plany są uzależnione od tego jak będzie sprzedawała się podstawka. W tej chwili nie moge określić takich rzeczy.

sirafin 
Antropomorficzna...

Wysłany: Pon 14 Wrz, 2009   

Kto nie ma w domu, to kupować podstawkę! JUŻ! ;)

PegasusPL tak w przyszłym roku na Gwiazdkę, to by było coś, zwłaszcza z planszowym rozszerzeniem do Horror w w Arkham. To są znakomite pozycje do listu do Mikołaja. I oto nadchodzi straszliwy Przedwieczny, a imię jego "Caprica Six" :lol:

Trzymam kciuki, że te tytuły będą się ładnie polonizować w przyszłym roku. A jak ktoś się zastanawia nad kupnem Battlestar Galactica i ma wątpliwości, to niech zerknie na forumowa rozgrywkę online. Chłopaki się świetnie wczuli w klimat, aż przyjemnie prowadzić tą rozgrywkę. Żałuję, że nie mogę sobie zagrać z tym składem na żywo, bo wtedy zabawa jest jeszcze lepsza.

Bern

Wysłany: Pon 28 Wrz, 2009   

Trochę to dziwne dla mnie że po takim czasie od wydania nie można jeszcze stwierdzić "jak będzie się sprzedawała podstawka", skoro można już stwierdzić "jak sprzedaję się podstawka".
Szkoda bo ponownie przekonuje się że nie warto inwestować w polskie wydania :( .

haress

Wysłany: Nie 06 Gru, 2009   

Witam
Mam pytanie, czy juz wiadomo co z dodatkiem ?? Mineło kilka miesięcy sprzedaży i widać jak idzie sprzedaż i można coś prognozować. Jest wogóle jaka kolwiek szansa na Polski dodatek czy raczej odpuścic to sobie i trudno kupić angielski (i niestety mieć mieszane karty)

yossarian

Wysłany: Sro 09 Gru, 2009   

podbije pytanie poprzednika

sirafin 
Antropomorficzna...

Wysłany: Sro 09 Gru, 2009   

Pierwszy raz miałem okazję sprawdzić, na ile BSG sprawdzi się w dużym skupisku ludzkim ;)

Na Nordconie Battelstar Galactica PL robił furorę. Konwentowy gameroom był zasypany górą planszówek, a mimo to BSG był niemal zawsze w użyciu (konwent trwa kilka dni). Całe szczęście zabrałem własny egzemplarz, więc można było prowadzić dwie partie jednocześnie i zawsze miałem zapewnioną miejscówkę, bo chętnych było i tak więcej niż 12 dostępnych miejsc. Ostatniego dania jacyś maniacy rozpoczynali nawet jakąś rozgrywkę (pełny skład załogi oczywiście) po 2 w nocy :D

Tak czy inaczej, byłem chyba jedyną osobą, która zetknęła się dokładniej z Pegasusem (wirtualnie tu na forum, ale zawsze) i praktycznie każdy kto wypytywał co jest w rozszerzeniu gry, pytał też czy jest wersja PL. Mimo że sam z językiem angielskim nie mam problemu, tak jak i cała ekipa znajomych z którymi grywam w planszówki na co dzień, to i tak nie kupię Pegasusa ENG, lecz będę czekał na PL, by mieć całość w rodzimym języku.

zdzichu

Wysłany: Pon 14 Gru, 2009   

Wracam po 4 miesiącach i jak widzę bez zmian. Ostatni raz kupiłem planszówkę po polsku, bo tyle się zbieracie ze spolszczeniem dodatku, że się rzygać chce. Kupie po angielsku, trudno, będzie pół na pół, ale nie zarobicie już na tym złamanego grosza.

8janek8
Grupa Wsparcia

Zdzisiu, nie unoś się, bo Ci żyłka pęknie. Chcesz eng kupuj eng, ale nie musisz robić syfu na forum, bo jest to całkowicie pozbawione sensu.

Nemomon 
Grupa Wsparcia
Talisman~

Dziękujemy za słowa otuchy i polecamy się na przyszłość :wink:

sirafin 
Antropomorficzna...

Zabrakło na końcu okrzyku "Jesteście zwolnieni!" Oflagujmy się w ramach protestu, weźmy zakładników i kupmy wersję ENG (będziemy grać z zakładnikami)

Nie no, ja rozumiem, że ktoś kto grywa w planszówki, chciałby widzieć interesujące go tytuły w ojczystym języku, ale jakoś nadal nie jestem w stanie pojąć tego obłędu, furii i piany na ustach u niektórych, gdy jakiegoś tytułu po prostu (jeszcze) nie ma. Zapowiedziano że zlokalizują daną grę? No to super, poczekam sobie, w międzyczasie mam MASĘ innych ciekawych tytułów, przy których mogę się rozerwać. A jak komuś się trzęsą ręce i MUSI dostać towar JUŻ TERAZ, W TYM MOMENCIE, to wersja ENG leży grzecznie na półkach. Wydawca na pewno nie będzie CELOWO zwlekał z polonizacją. Tytuł jest teraz mocno na fali, więc na logikę biorąc, wyda wersję PL na tyle szybko na ile to możliwe, by mieć jak najlepszą sprzedaż. Więcej luzu

haress

Wysłany: Sob 20 Lut, 2010   

Witam
Od wypowiedzi D.W. mineło jakies 5 miesięcy, najlepszy okres na sprzedaż rozrywki także minął (święta), okres podumowań rocznych minął, więc nie śmiało się zapytam o pegasus-a. Zapewne już posiadacie dane o sprzedaży, na podstawie których możecie zaprognozować sprzedaż dodatku itd.
A także zapytam się czemu temat ten został przeniesiony z planów wydawniczych do częsci tematycznej. Przecież jest to jak najbardziej związane z planami wydawniczymi.

EDIT 8janek8: przeniesiony

haress

Wysłany: Pon 01 Mar, 2010   

Witam
Pytanie kolejne czy jest jakaś szansa na odpowiedź w nurtującym mnie temacie ?? Czyli wydanie battlestar galactica Pegasus ??

Ragnus
Commander Air Group

Wysłany: Pon 01 Mar, 2010   

Szansa to pewnie jest, ale powinieneś zadać raczej pytanie: "Czy Galakta jest zadowolona ze sprzedaży podstawki czy nie bardzo" ;) .

AllaH

Wysłany: Czw 18 Mar, 2010   Pegasus

Mam nadzieję że będzie. Może inaczej bo wiedzę ze jest problem ze "sprzedajnością" podstawki (i to mnie dziwi). Oczekuję odpowiedzi gdzyż myślę o wydaniu angielskim.
1. Będzie wkrótce
2. Będzie w bliżej określonym terminie.
3. Będzie ale jeszcze nie wiemy kiedy.
4. Sami nie wiemy. Raczej tak - wstrzymaj się z decyzją.
5.Sami nie wiemy. Trudno powedzieć - wstrzymaj się z decyzją.
6. Sami nie wiemy. Raczej nie. Chyba że cud.
7. Na razie nie planujemy
8. Odpuśc sobie :(

Odpowiedz do tematu