galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przedpola Piekieł
Autor Wiadomość
Gieferg
[Usunięty]

Wysłany: Pią 31 Lip, 2009   Przedpola Piekieł

Jak widzę Nemomon zakłada tematy do wszystkiego co zrobił więc i ja jeden założę bo jak się coś umieszcza w zbiorczym temacie "Fankarty" to ginie w natłoku różnych postów. Jedyny dodatek jaki zrobiłem do Talizmana to przeróbka Przedpól Piekieł z Magii i Miecz - jako że grywam tylko w starą edycję (i to się nie zmieni) a nie zapoznawałem się z nową zbyt dokładnie może wystąpić kilka nieścisłości takich jak np terminologia (Wytrzymałość=Życie itp), ale nie powinny one jakoś specjalnie przeszkadzać w grze.



http://www.sendspace.pl/f...4ac87f522796a22

Wszelkie info o dodatku znajdziecie w instrukcji. Tym, który tego jeszcze nie wiedzą powiem tylko że są to karty zastępujące instrukcje obszarów Krainy Wewnętrznej mające ZNACZNIE podnieśc poziom trudności w końcówce gry.
Ostatnio zmieniony przez Gieferg Sro 19 Sie, 2009, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
Kufir
[Usunięty]

Wysłany: Pią 31 Lip, 2009   

Możesz już dorabiać karty? Pytam bo mam gotowe karty PP, trzeba je tylko wrzucić do szablonów :)
 
 
Gieferg
[Usunięty]

Wysłany: Pią 31 Lip, 2009   

Niestety na mnie nie licz.

Szablony które użyłem do zrobienia kart PP straciły mi się przy przymusowym formacie kompa, miałem zamiar je zrobić od nowa, żeby dodać trzeci arkusz, ale mi się odechciało, zwłaszcza że i tak nie grywam w nowego Talizmana i wolę poświęcić czas na robienie dodatków do klasycznego MiMa (aktualnie na ukończeniu Północny Ląd).

Także jeśli chodzi o mnie i Przedpola Piekieł do TMiM :arrow: I'm done with it.
Jak komuś się zachce zrobić nowe karty to sam się musi tym zająć.
 
 
Gieferg
[Usunięty]

Wysłany: Pon 07 Wrz, 2009   

Kufir :arrow: Udało mi się na dysku odnaleźć karty z warstwami tekstowymi, a Valdi przerobił je na szablony i zamieścił u siebie na stronie więc jak chcesz dorobić kart PP, to jest już taka możliwośc.
 
 
Kufir
[Usunięty]

Wysłany: Pon 07 Wrz, 2009   

Dzięki za informacje :)
 
 
Wallenrod
[Usunięty]

Wysłany: Nie 20 Wrz, 2009   

Grał już ktoś z tym dodatkiem??
Zapowiada sie ciekawie.
 
 
Gieferg
[Usunięty]

Wysłany: Pon 21 Wrz, 2009   

Nie wiem jak w tej edycji, ale ten dodatek powstał już dawno do starej edycji Magii i Miecza (autorami pierwotnej jego wersji z 2003 roku byli Cliff i Dess) i większośc ludzi, którzy korzystali z autorskich dodatków z nim grała, a potem już nie wyobrażała sobie by grać bez niego :P

Sam od blisko trzech lat gram w starą Magię i Miecz z samemu przerobioną i rozbudowananą wersją PP, a udostępnioną tutaj nową wersję zrobiłem po to żeby grający w nowego Talizmana też mogli spróbować.
 
 
kodobi
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2009   

A jest może wersja angielska ,,Przedpola Piekieł''? Jeżeli tak to bym o link poprosił, bo jak już bym chciał z tym grać to wolę mieć wszystko po angielsku ;-) Pozdrawiam.
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2009   

Przedpola są naszym rodzimym dodatkiem, nie znajdziesz ich po angielsku.
 
 
8janek8
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2009   

A szkoda. Gdyby Jon zaprezentował je Johnowi mogliby wykorzystać kilka pomysłów w którymś z małych dodatków :) Może ktoś miałby ochotę przełożyć PP na język Szekspira?
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2009   

Coś się pomyśli na ten temat.
 
 
Gieferg
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2009   

Omówiliśmy tę kwestię z Nemomonem. Będzie angielska wersja.
 
 
8janek8
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2009   

Cieszy mnie wasza inicjatywa :) Może przysłużycie się większej sprawie :D
 
 
Wallenrod
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2009   

8janek8 napisał/a:
Cieszy mnie wasza inicjatywa :) Może przysłużycie się większej sprawie :D


Dokładnie.
Małym minusem Talismana jest fakt ,ze jak przypakuje sie troche postac, to wewnetrzna kraina staje się zbyt łatwa. Warto byłoby utrudnic podróż w wewnętrznej krainie jakimś dodatkiem.

Mam nadzieje ,ze twórcy o tym pomyslą. 8)
 
 
kodobi
[Usunięty]

Wysłany: Sob 26 Wrz, 2009   

Gieferg napisał/a:
Omówiliśmy tę kwestię z Nemomonem. Będzie angielska wersja.


To się nazywa konkret! Dzięki!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 14