galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Chaos Expansion Set
Autor Wiadomość
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Nie 12 Lip, 2009   Chaos Expansion Set

Jako, iż Art swego czasu zrobił pewną wzmiankę o Chaosie, która to mnie bardzo zainteresowała. Zrobiłem więc swój mały dodatek. Generalnie celem tego dodatku jest wprowadzenie chaosu do gry, gdy miejscami była jeszcze wyważona, to zmienić ten stan rzeczy, no i wprowadzić trochę interakcji PvP, czyli to, co Art napisał dzisiaj.

Karty Chaosu, mimo iż nie mają cyferki, należy traktować jako pierwsze-pierwsze. Czyli działają nawet przed kartami z cyfrą 0. Poza tem można je normalnie zmieniać, odrzucać &c. Po użyciu spadają na gravea. Grafiki jakie są, takie są. Lepszych nie będzie. Podobnie z nachodzącym textem. Nie mogę nie wiadomo ile zmniejszać tej czcionki. Większość tych kart i tak jest już pisana zmniejszoną czcionką. Pierwsza karta Chaosu pochodzi z francuskiego czasopisma - Heraut Citadel, lata około 1985 czy 1986. Reszta jest moja własna.




Draugnimir napisał/a:
Siódmy Chaos - absurdalne. Żadne żetony nie pomogą w zapamiętaniu zmian instrukcji aż sześciu obszarów. Choć pomysł interesujący.


Dlatego dałem te cyferki w nawiasie.
1 - Krypta
2 - Śmierć
3 - Jama Wilkołaka
4 - Otchłań
5 - Wieża Wampira
6 - Kopalnia

Kładąc na danym obszarze powiedzmy liczbę żetonów na sumę 4 wiemy, iż ten obszar należy badać jakby był on Otchłanią, nie oryginalnym obszarem. Z kolei będąc na Otchłani w Wewnętrznej Krainie należy ją badać jakby się było na obszarze, na którym w sumie znajdują się 4 żetony czegośtam, co posłużyło jako znacznik.
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Nie 19 Lip, 2009   

Karty Chaosu przeszły mały lifting.
 
 
mrsin
[Usunięty]

Wysłany: Pią 24 Lip, 2009   

Grafiki są bardzo dobre, Kult jest jedną z najlepiej "omalowanych" karcianek, które wydano w latach 90 ubiegłego wieku ( kurcze jak to brzmi ).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13