galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
FanKarty
Autor Wiadomość
szutek
[Usunięty]

Wysłany: Nie 05 Kwi, 2009   

A więc co by było bardziej elegancko powyższa wiadomość zostaje edytowana :) Pozdrawiam
 
 
Valdigda
[Usunięty]

Wysłany: Wto 07 Kwi, 2009   

Iesthir napisał/a:
No i wlasnie zdaje sie z twojej strony te moje szablony pochadza :]


A masz aktualne, bo były aktualizowane i może masz starszą wersje ;)
 
 
Iesthir
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Kwi, 2009   

Valdigda napisał/a:

A masz aktualne, bo były aktualizowane i może masz starszą wersje ;)


A mozliwe, bo sciagnolem jak tylko sie pojawily. W takim razie nieomieszkam sciagnac nowszych.
 
 
Iesthir
[Usunięty]

Wysłany: Nie 03 Maj, 2009   

Maly teaser tego nad czym aktualnie pracuje.
A wiec narazie nieoficjalnie przedstawiam Galerie Bohaterow. Czyli 16 nowych Poszukiwaczy do Talismana. Status? Gotowe Tokeny majace sluzyc jako pionki na plansze, gotowe grafiki i karty postaci, zasady poszczegolnych Poszukiwaczy w czasie tworzenia. Pozniej jeszcze playtesty i balans i bedzie gotowe. A chwilowo rzucam 3 grafiki :]

Wspomniane Tokeny:


Widzimy na nich wszystkich 16 bohaterow w pelnej krasie. Jak widzicie dominuja elfy (ktos narzekal na brak nieludzi). Generalnie bede staral sie wymyslic kazda postac od nowa, a nie wzorowac sie na innych postaciach/dodatkach, ale mozna sie spodziewac zasad w stylu: "Jestes bezpieczny gdziestam" albo "Gdziestam ciagniesz dodatkowa karte" itp...

Trucicielka:


Elfia Uzdrowicielka:


Generalnie obydwie postacie sa przed balansem i playtestami, to co widzicie to "szkic" zasad ktore te postacie zapewne beda posiadaly, ale prawie na pewno w zmienionej formie. Pozatym cos moze ubedzie, cos sie moze pojawi... to sie okaze. Poki co zyczcie mi weny i czasu, zebym mogl dokonczyc Galerie i spokojnie przetestowac z Przyjaciolmi.
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Nie 03 Maj, 2009   

zamień "kostkami" na "kośćmi", gdyż taka jest oficjalna terminologia. Podobnie z Bronią i Pancerzem - są one pogrubioną kursywą pisane.

Jeżeli wynik jest większy od jego Siły - traci punkt Życia, jeżeli wynik jest równy lub mniejszy od jego Siły - nic się nie dzieje.

Hmm, teraz i tak średnio mam czas na to, ale później przyjrzę się głębiej.
 
 
romeck
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Maj, 2009   

"ELFIA UZDROZIWCIELKA" - przeczytaj dokładnie jak nazwałeś tę postać. ;)

Tokeny "Elfi Lucznik" i "Lowca Czarownic" - to też chyba nie tak miało być.

Takie ładne rzeczy robisz, a tak nieuważnie. ;)

Porównaj też marginesy/szerokość kolumny z tekstem w kartach postaci.
 
 
Iesthir
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Maj, 2009   

romeck napisał/a:
"ELFIA UZDROZIWCIELKA" - przeczytaj dokładnie jak nazwałeś tę postać. ;)

Tokeny "Elfi Lucznik" i "Lowca Czarownic" - to też chyba nie tak miało być.

Takie ładne rzeczy robisz, a tak nieuważnie. ;)

Porównaj też marginesy/szerokość kolumny z tekstem w kartach postaci.


Czytajcie co pisze. To wersja mocno work in progress...:wink: (Chociaz faktycznie, bledu w uzdrowicielce niezauwazylem i pewnie by zostal... :b)

Generalnie zasady wrzucilem na karty zeby mniejwiecej pokazac jak calosc wyglada, bo nie chcialem suchego tekstu rzucac. Tekst zasad jak pisalem zostanie jeszcze zmieniony zeby byl zgodny z konwencja przyjeta na pozostalych postaciach (lacznie z pogrubieniami, kursywami itp). Chcionka tez sie zmieni (Ta jest za gruba). Moze zeby dac lepszy obraz przedstawie plan pracy nad dodatkiem:

-Zbieranie Grafiki - 100%
-Dobieranie nazw do grafik i tworzenie tla (tzn. karta + grafika + nazwa) -100%
-Dobieranie statystyk - 81%
-Zapisanie zasad Poszukiwaczy w Wordzie - ~45%
-Balans Poszukiwaczy - 0%
-Dopasowanie zasad do konwencji - 0%
-Szukanie bledow i literowek - 0%
-Publikacja samych zasad na Forum Galakty w celu dalszego balansu/wyszukiwania bledow - 0%
-Dalsze poprawki - 0%
-Sklad kart - 0%
-Szukanie bledow na calosci kart - 0%
-Publikacja - 0%

Jak widzicie wiecej musze zrobic niz zrobilem do tej pory :] A jak sie do tego doda jeszcze balansowanie ktore bedzie oprocz mnie robilo 2 osoby (kazda indywidualnie, do tego pozniej grupowa dyskusja) to naprawde trudno stwierdzic kiedy skoncze (mam nadzieje ze przed Reaperem :b).
Generalnie chwilowo mam problem z dobraniem zasad tak aby byly niesztampowe i zeby Poszukiwacze byli ciekawi i orginalnie a jednoczesnie nie przegieci. Poniewaz robie 16 poszukiwaczy na raz trudno uniknac "efektu tasmy produkcujnej". Dlatego podejrzewam ze predko nie skoncze tego dodatku (zwlaszcza biorac pod uwage ile mam roboty na studiach...).
 
 
Tei-chan
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Maj, 2009   

Genialne karty, świetni poszukiwacze - od razu czuje się klimat Warhammer'a ale nie tylko (część grafik pochodzi z Lineage 2). Ogólnie świetnie się zapowiada i czekam na publikacje ich w wersji do druku.
Jeśli mogę coś doradzić to może zmianę Czarnej Wdowy na Elfią Wiedźmę.
 
 
Iesthir
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Maj, 2009   

Tei-chan napisał/a:
Genialne karty, świetni poszukiwacze - od razu czuje się klimat Warhammer'a ale nie tylko (część grafik pochodzi z Lineage 2). Ogólnie świetnie się zapowiada i czekam na publikacje ich w wersji do druku.
Jeśli mogę coś doradzić to może zmianę Czarnej Wdowy na Elfią Wiedźmę.


"Elfia wiedzma" juz jest :wink: Generalnie z "Czarna wdowa" wogole mialem problem bo nie bardzo wiedzialem jak ja nazwac. "Czarna wdowa" tez nie jest nazwa ktora w pelni mi sie podoba i raczej traktuje ja jako Work in Progress z nadzieja ze jeszcze cos wymysle. A jesli ktos ma jakies sugestie co do niej to prosze bardzo, napewno wyslucham i rozwarze (Odrazu mowie ze "Mroczna Striptizerka" odpada... :b)

EDIT:
Chyba w koncu faktycznie zmienie "Czarna Wdowe" na "Elfia Wiedzme".
A "Elfia Wiedzme" zmienie na "Elfia Czarownice"/"Elfia Czarodziejke".
 
 
poooq
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Maj, 2009   

A może Elfia Wieszczka?
 
 
Gieferg
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Maj, 2009   

Cytat:
i mam nadzieje ze i wy zaprezentujecie swoje.


skoro tak:

PRZEDPOLA PIEKIEŁ

Znany dobrze starym wyjadaczom z czasów Magii i Miecza dodatek dla lubiących dłużej pograć - oczywiście w wersji dla nowego Talizmana.
 
 
Kufir
[Usunięty]

Wysłany: Pią 08 Maj, 2009   

WOW!!!!

Możesz udostępnić karty w wersji do druku ?
 
 
Gieferg
[Usunięty]

Wysłany: Pią 08 Maj, 2009   

To do mnie czy do kogoś powyżej?

Jesli do mnie - to innej wersji tych arkuszy raczej nie będzie, a odpowiednie wymiary arkusza radzę sobie wpisać przed wydrukiem samemu (np drukując z irfan view). Nie dysponuję w ogóle tą grą i nie wiem jakie mają być.
 
 
Kufir
[Usunięty]

Wysłany: Pią 08 Maj, 2009   

Tak to do Ciebie oczywiście, dzięki za udostępnienie chyba jeszcze dziś będę drukować ! :)
 
 
Gieferg
[Usunięty]

Wysłany: Pią 08 Maj, 2009   

na forum Gamekeepera i stronie Valdiego są już od kilku tygodni, aż dziwne, że jeszcze tego nie widziałeś :P

PS. UWAGA - na kartach używałem terminologii z MiMa bo Talizmana nie posiadam i nie wiedziałem o niektórych zmianach, tzn jest np Wytrzymałość zamiast Życia, może to kiedyś poprawię, ale nie obiecuję, obecnie nie mam mozliwości żeby cokolwiek z tym zrobić.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13