galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
FanKarty
Autor Wiadomość
aro_kal
[Usunięty]

Wysłany: Sro 01 Kwi, 2009   

Ładne karty. Po poprawieniu literówek jeszcze lepsze.

Czy mógłbyś podać namiary lub podesłać mi rysunek karty bez grafiki i tekstu, oraz czcionkę, którą zwykle karty są wypełniane? Będę zobowiązany
 
 
Iesthir
[Usunięty]

Wysłany: Sro 01 Kwi, 2009   

aro_kal napisał/a:
Ładne karty. Po poprawieniu literówek jeszcze lepsze.

Czy mógłbyś podać namiary lub podesłać mi rysunek karty bez grafiki i tekstu, oraz czcionkę, którą zwykle karty są wypełniane? Będę zobowiązany


Gdzies tu na forum sie paletaly, ale niechce mi sie szukac.

http://www.talismanisland.com/downloads.htm

Tam masz tamplatey, nawet chyba lepsze od moich, bo moje ze skanowanych kart byly robione, a tamte zdaje sie FFG zmajstrowalo...
Jesli chodzi o czcionki, to tez tam sa. Ale ja uzywalem innych, sam jakos tak dopasowalem, natomiast tamte sa zdaje sie bardziej do oficjalnych podobne (ale niesprawdzalem).
 
 
aro_kal
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Kwi, 2009   

To i ja troszkę kart zmajstrowałem. Robota raczej przyjemna, dość szybka. Jak się komuś spodoba i gdyby ktoś miał konkretne życzenia, chętnie prośbę spełnię.

 
 
Kufir
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Kwi, 2009   

Płatny zabójca to bardzo ulepszona wersja najemnika a stawka taka sama. Czy aby nie za mało trzeba mu zapłacić?
 
 
aro_kal
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Kwi, 2009   

A czy przypadkiem najemnikowi nie płaci się 1 mz za dodawanie siły (chyba 3 punktów)?
 
 
Kufir
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Kwi, 2009   

Faktycznie sorry mój błąd :)
 
 
Pajhi
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Kwi, 2009   

aro_kal napisał/a:
To i ja troszkę kart zmajstrowałem. Robota raczej przyjemna, dość szybka. Jak się komuś spodoba i gdyby ktoś miał konkretne życzenia, chętnie prośbę spełnię.



Karty fajne.mam tylko zastrzeżenia co do DZIKIEGO PSA.Wyrownaj margines rysunku tak żeby były wszystkie równo :twisted:
 
 
Iesthir
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Kwi, 2009   

Faktycznie lepiej wycentruj tego dzikiego psa. Lowcy niewolnikow maja duzo lepszy pomysl niz moj samotny lowca :] Ogolnie karty sa swietne, natomiast oprocz kroka i zabojcy nie podobaja mi sie ilustracje. Ale to juz sprawa gustu a o gustach sie niedyskutuje :]
No i przedewszystkim nie zauwazylem literowek jak u mnie :P

Te szablony od FFG wygladaja tak dobrze ze jak znajde czas to chyba te moje na nie przerobie... :]
 
 
Valdigda
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Kwi, 2009   

Szablony jak najbardziej polskie masz na mojej stronie znaczy magiaimiecz.eu potem w zakładkę nowa edycja potem już łatwo pójdzie.
Co do grafik na kartach to najbardziej mi sie nie podoba pochodnia wygląda na zdjęcie a nie na obrazek.
 
 
Iesthir
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Kwi, 2009   

Valdigda napisał/a:
Szablony jak najbardziej polskie masz na mojej stronie znaczy magiaimiecz.eu potem w zakładkę nowa edycja potem już łatwo pójdzie.
Co do grafik na kartach to najbardziej mi sie nie podoba pochodnia wygląda na zdjęcie a nie na obrazek.


No i wlasnie zdaje sie z twojej strony te moje szablony pochadza :] Ale jednak te dostarczone od FFG sa lepszej jakosci, bo jest to grafika bezposrednio taka z jakiej korzystali tworcy gry, a ta na twojej (jesli sie nie myle ofkors) stronie pochodzi ze skanow, co oznacza ze ma lekko przeklamane kolory (konkretnie karty sa ciemniejsze).
 
 
aro_kal
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Kwi, 2009   

Dziękuję za trochę uznania dla mojej roboty.

Psa nie dam rady wycentrować. I tak już prawą stronę rysunku wydłużyłem o pół centymetra. Dalsze wyciąganie wyglądało sztucznie. Co innego gdybym coś dorysował, ale zapewne rozumiecie, że talentu nie mam, a rysunki bez zgody autorów pożyczyłem.

Ech te gusta. A mi się szalenie piesek podoba i niewolnicy. Jednak nie ma co o nich dyskutować. Nie to ładne co ładne, tylko to co komu się podoba :-)

To był tylko wstęp. Siądę i zmaluję troszkę więcej kart z jakimś ogólnym zamysłem.
 
 
Iesthir
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Kwi, 2009   

aro_kal napisał/a:

Ech te gusta. A mi się szalenie piesek podoba i niewolnicy. Jednak nie ma co o nich dyskutować. Nie to ładne co ładne, tylko to co komu się podoba :-)


No ja generalnie jak po kartach widze preferuje klasycznych ilustratorow (z chyba 2-3 wyjatkami).
 
 
aro_kal
[Usunięty]

Wysłany: Nie 05 Kwi, 2009   

Jeszcze kilka kart skrobnąłem. A nuż się przydadzą. Skupiłem się głównie na tym, by nieco utrudnić życie graczom, by można było łatwiej odebrać komuś przyjaciela lub przedmiot, by pojawiło się kliku przeciwników o ciekawych mocach.



Zezwalam na umieszczanie tych kart w innych miejscach. Bawcie się dobrze.
 
 
szutek
[Usunięty]

Wysłany: Nie 05 Kwi, 2009   

...
Ostatnio zmieniony przez szutek Nie 05 Kwi, 2009, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aro_kal
[Usunięty]

Wysłany: Nie 05 Kwi, 2009   

Dziękuję za wyłapanie tego obrzydliwego błędu. Czytałem to kilka razy, a to przeoczyłem. Niemniej teraz gdy już go poprawiłem, Twoja wypowiedź jest nieaktualna. A wiesz co to znaczy? A to, że warto takie "gwiazdeczki" wyłapywać, a i owszem, a następnie napisać prywatną wiadomość. Tak jest bardziej elegancko.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 14