galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
FanKarty
Autor Wiadomość
Iesthir
[Usunięty]

Wysłany: Sob 28 Mar, 2009   FanKarty

Generalni na forum byl temat o kartach dodatkowych, ale byl bardziej reklama tematu o kartach na innym forum. W zwiazku z tym zakladam "konkurencyjny" temat w ktorym zaprezentuje swoje dziela i mam nadzieje ze i wy zaprezentujecie swoje.

Na poczatek zestaw stworzony dosc dawno, generalnie wiekszosc kart byla przemyslana, ale czesc to "spontan". W czasie gry dodatek sprawdza sie dobrze, zwlaszcza jesli karty trafia sie w pozniejszej czesci gry. Ogolnie celem dodatku bylo utrudnienie gry i przedewszystkim dodanie silnych potworow na moc. Nastepny dodatek (tematyczny tym razem - temat: "Nieumarli") ma bardziej zbalansowac gre, dodajac wiecej srednich potworow zarowno na sile jak i na moc.



Aha. Karty nie miescily sie w orginalnej wielkosci na Imageshacka, wiec jesli ktos bedzie chcial je wydrukowac i uzna ze rozdzielczosc za mala to niech napisze na priva. Wysle mu orginal w rozdzielczosci 4432x3402.

Prosze o komentarze i opinie :]
 
 
maxus32
[Usunięty]

Wysłany: Nie 29 Mar, 2009   Ekstra

Dla mnie rewelacja. Gratuluje chęci i zapału. Grafiki świetne i wreszcie więcej przeciwników z mocą .
Ostatnio zmieniony przez maxus32 Pon 30 Mar, 2009, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
maxus32
[Usunięty]

Wysłany: Nie 29 Mar, 2009   Wielkie dzięki

Podziękowania dla Iesthir za błyskawiczne przesłanie zrobionych kart. Dziękuje bardzo i pozdrawiam . :D
 
 
Pajhi
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Mar, 2009   

Jak dla Mnie rewelacja:)Pieknie zrobione i powiem wcale nie przesadzone :P
 
 
Kufir
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Mar, 2009   

Fajne tylko ta Meduza powinna raczej zamieniać w ropuche a nie kamień, rozumiem że to karty bardziej do Magicznego Miecza niż Magii i Miecz. :D
 
 
Pajhi
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Mar, 2009   

Kufir napisał/a:
Fajne tylko ta Meduza powinna raczej zamieniać w ropuche a nie kamień, rozumiem że to karty bardziej do Magicznego Miecza niż Magii i Miecz. :D


Kolego z całym szacunkiem widziałeś GDZIEŚ żeby meduza zamieniała w żabe??
Tak naprawdę to Mnie to co napisałes rozbawiło,ale mogę zrozumieć :D

ps:To tak jakbyś THERIONa nakazał grac JAZZ?!
 
 
Tei-chan
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Mar, 2009   

Bardzo fajne karty, świetna robota.
 
 
Iesthir
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Mar, 2009   

Dzieki wszystkim za pochlebne komentarze. Jak tylko skoncze 2 zestaw napewno sie pojawi. Ale bedzie to pozniej niz wczesniej, bo na studiach mam sporo roboty no i nie do konca udalo mi sie zbalansowac wymyslone karty. Powiedzmy ze jestem na etapie pracy koncepcyjnej i szukania ilustracji. Powiedzmy ze zostalo ok. 20% do zrobienia a potem to juz czysta manufaktura zostala.
 
 
ashmore
[Usunięty]

Wysłany: Sro 01 Kwi, 2009   

Super karty i ciekawy pomysł z wprowadzeniem nowego rodzaju wrogów (nieumarli). Miałbym jednak kilka sugestii co do opisów. Np. Czarodziejka, po wyrzuceniu 2-5 na zawsze pozostaje bez zaklęcia. Moja propozycja to: "Ponadto zawsze posiada jedno zaklęcie" i "6)Czarodziejka otrzymuje dodatkowe zaklęcie". To w końcu czarodziejka, a nie tylko dziewica.
 
 
Sandman
[Usunięty]

Wysłany: Sro 01 Kwi, 2009   

Pajhi napisał/a:
Kufir napisał/a:
Fajne tylko ta Meduza powinna raczej zamieniać w ropuche a nie kamień, rozumiem że to karty bardziej do Magicznego Miecza niż Magii i Miecz. :D


Kolego z całym szacunkiem widziałeś GDZIEŚ żeby meduza zamieniała w żabe??
Tak naprawdę to Mnie to co napisałes rozbawiło,ale mogę zrozumieć :D

ps:To tak jakbyś THERIONa nakazał grac JAZZ?!

Mnie też to rozbawiło, ale trzeba zrozumieć, że chłopaczek ma swój ograniczony, autystyczny świat magii i miecza. Nie odbieraj mu tego. :twisted:
 
 
maxus32
[Usunięty]

Wysłany: Sro 01 Kwi, 2009   ....tolerancja...

Panowie szlachta uważam, że karty zrobione przez Iesthir są świetne a to że meduza zamienia w żabe a nie w kamień to tylko związek z tym iż w grze mamy do czynienia z żabami vel ropuchami jak każdy gracz wie a nie z kamieniami !...Panowie trochę tolerancji a nie sam krytycyzm w stosunku do osoby, która włożyła znaczny wkład pracy w owe karty. Jeśli nie chcemy nie używamy kart i to wsio . Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez maxus32 Sro 01 Kwi, 2009, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
szutek
[Usunięty]

Wysłany: Sro 01 Kwi, 2009   

Karty OK, dobra robota, ale razi w oczy parę literówek i błędów językowych. Jak będę miał chwilę wieczorem to zrobię listę.
 
 
Kufir
[Usunięty]

Wysłany: Sro 01 Kwi, 2009   

Pajhi napisał/a:
Kufir napisał/a:
Fajne tylko ta Meduza powinna raczej zamieniać w ropuche a nie kamień, rozumiem że to karty bardziej do Magicznego Miecza niż Magii i Miecz. :D


Kolego z całym szacunkiem widziałeś GDZIEŚ żeby meduza zamieniała w żabe??
Tak naprawdę to Mnie to co napisałes rozbawiło,ale mogę zrozumieć :D

ps:To tak jakbyś THERIONa nakazał grac JAZZ?!


Po prostu sęk w tym że zamieniliśmy się w kamień w Magicznym Mieczu, w MIM jest ropucha. Generalnie oczywiście, że Meduza powinna zamieniać w kamień, dlatego proponuje dopisać taką anegdotkę "(Tracisz dwie tury)", bądź po prostu zamienić Meduzę innym stworem który już mógłby dzięki swym mocom zamieniać w Ropuchę ;)
 
 
szutek
[Usunięty]

Wysłany: Sro 01 Kwi, 2009   

Oto obiecana lista pomyłek (w moim mniemaniu pomyłek :P ):

1) Czarodziejka

jest: jeśli go rzucisz
powinno być: jeśli je rzucisz

2) Szamanka

jest: aby uzyskać 1 punkt mocy lub 1 punkt siły lub 1 punkt życia
powinno być: aby uzyskać 1 punkt mocy, 1 punkt siły lub 1 punkt życia

3) Łowca Niewolników

Tekst nieco wychodzi poza ramkę, przydałoby się go jakoś skrócić

4) Cyganka

jest: zapłacijej 1 sztuke
powinno być: zapłaci jej 1 sztukę

Poza tym przed KTÓRY powinien być przecinek

Pozdrawiam :)
 
 
Iesthir
[Usunięty]

Wysłany: Sro 01 Kwi, 2009   

szutek napisał/a:
Oto obiecana lista pomyłek (w moim mniemaniu pomyłek :P ):

1) Czarodziejka

jest: jeśli go rzucisz
powinno być: jeśli je rzucisz

2) Szamanka

jest: aby uzyskać 1 punkt mocy lub 1 punkt siły lub 1 punkt życia
powinno być: aby uzyskać 1 punkt mocy, 1 punkt siły lub 1 punkt życia

3) Łowca Niewolników

Tekst nieco wychodzi poza ramkę, przydałoby się go jakoś skrócić

4) Cyganka

jest: zapłacijej 1 sztuke
powinno być: zapłaci jej 1 sztukę

Poza tym przed KTÓRY powinien być przecinek

Pozdrawiam :)


Wielkie dzieki. To juz kolejna seria literowek i bledow. Wczesniej jeszcze kilkanascie wylapalismy przed drukiem. Niestety moj komputer do najszybszych nie nalezy, a praca na tak duzym pliku z warstwami rastrowymi i kilkoma wektorowymi przekracze lekko jego mozliwosci, stad tekst byl pisany troche na oslep, a kazde wprowadzanie poprawek przyprawia o bol glowy... :b
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.22 sekundy. Zapytań do SQL: 13