galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
1 edycja angielska - postacie
Autor Wiadomość
Iesthir
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Mar, 2009   1 edycja angielska - postacie

Poszukuje ilustracji z kart bohaterow z 1 edycji angielskiej edycji Talizmana w dość wysokiej rozdzielczości. Widział ktoś coś gdzieś takiego? Mejl do Jona z Talisman Island jest ostatecznoscia, niechce mu glowy zawracac, bo podejrzewam ze gdzies cos takiego w necie jest...
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Mar, 2009   

Różnic między pierwszą, a drugą edycją Talismana nie ma wiele i dotyczą jedynie karty Magicznego Przedmiotu - Różdżka - oraz Czaru Rozkaz. Wszystkie karty Poszukiwaczy są identyczne zarówno w pierwszej jak i w drugiej edycji. Znając Jona osobiście, mogę Ci od ręki odradzić próby mailowania go o skany, Jon nie udostępnia skanów do którejkolwiek z edycji. Niemniej, podaj o jakie karty Ci chodzi, ewentualnie po co Ci są potrzebne, to może coś pomyślimy. Pamiętaj również, że "dobra jakość", to rzecz względna.

Pozdrawiam, Nemomon ~
 
 
Iesthir
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Mar, 2009   

Nemomon napisał/a:
Różnic między pierwszą, a drugą edycją Talismana nie ma wiele i dotyczą jedynie karty Magicznego Przedmiotu - Różdżka - oraz Czaru Rozkaz. Wszystkie karty Poszukiwaczy są identyczne zarówno w pierwszej jak i w drugiej edycji.


No tak, generalnie masz racje. Dopiero w 3 edycji zmienili szate graficzna, więc mogłyby być i z 2 edycji.

Cytat:
Znając Jona osobiście, mogę Ci od ręki odradzić próby mailowania go o skany, Jon nie udostępnia skanów do którejkolwiek z edycji. Niemniej, podaj o jakie karty Ci chodzi, ewentualnie po co Ci są potrzebne, to może coś pomyślimy. Pamiętaj również, że "dobra jakość", to rzecz względna.


Dobrze wiedzieć, nie zawracałem mu głowy na darmo :)
Generalnie chodzi mi o karty poszukiwaczy. :P Jeśli już musiałbym sprecyzować to najbardziej zależy mi na tych poszukiwaczach którzy "powrócili" w 4/4.5 edycji. Czyli Trol, Wróżka, Zabójca, Kapłan, Elf, Minstrel, Złodziej, Krasnolud, Ghul, Wojownik, Czarodziejka i Czarnoksiężnik (jak dobrze tych ostatnich dwoje pamiętam...).
Karty są mi potrzebne z powodu nagłej napaści pasji twórczej, konkretnie mam kilka pomysłów na tapety z Talizmanem w roli głównej. Więc nic komercyjnego, zbożny fanart po prostu. W związku z tym dobra jakoś to taka która nie ujawnia pikselozy przy rozdzielczości ekranu 1280x800 [przyjmując że postać w tej rozdzielczości miałaby wysokość 600 pixeli, a plik w rzeczywistości byłby powiedzmy 1,5 raza większej rozdzielczości (lepiej mi się pracuje na większym pliku)].
 
 
Valdigda
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Mar, 2009   

Mam 1 ed także jak bardzo Ci zależy skontaktuj się zemną na maila, mogę Ci te parę postaci zeskanować w 1200DPI. Pozdrawiam V.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13