galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Podobne gry planszowe do magii i miecza oraz Runebounda!!!!
Autor Wiadomość
Mariuszek
[Usunięty]

Wysłany: Sob 07 Mar, 2009   Podobne gry planszowe do magii i miecza oraz Runebounda!!!!

Jakie jeszcze gry planszowe doradzilibyście kupić w klimacie magii i miecza i Runebounda????
 
 
Valdigda
[Usunięty]

Wysłany: Nie 08 Mar, 2009   

Magiczny Miecz (ale to stare dzieje)
i chyba też można podciągnąć serie:
Dungeoneer'a
Może za jakiś czas bardzo fajną grę (jeszcze niewydaną) Krainę 4 Koron ale jedna z gier nigdy nieukończonych... :(
 
 
Mariuszek
[Usunięty]

Wysłany: Nie 08 Mar, 2009   

Dungeoneera mam dwa dodatki ale nie za bardzo mi sie podobało!!! Nudne strasznie i postacie słabe!!!
 
 
finallyh
[Usunięty]

Wysłany: Nie 08 Mar, 2009   

Juz gdzieś tutaj wspominałem; Warcraft - Gra planszowa. Talismana mam, Warcrafta kupie, Runebound pewnie kiedys tez ale w takiej wlasnie kolejnosci. Talisman`a kupilem ze wzgledu na prostote zasad, aczkolwiek mysle, ze Warcraft moze byc ciekawszą grą.
Choc mogę się myslić, kiedys sprawdzę.
 
 
Mariuszek
[Usunięty]

Wysłany: Nie 08 Mar, 2009   

Jak sprawdzisz to daj znać!!! Ja słyszałem że Warcraft nawet nawet:)
 
 
Ajgor
[Usunięty]

Wysłany: Nie 08 Mar, 2009   

"Warcraft Gra Planszowa" nie ma wiele wspólnego z Talizmanem, "Warcraft Gra Przygodowa" już trochę więcej. Kraina 4 Koron jest fajnym pomysłem, można ją sobie wydrukować i zagrać.

http://www.forum.galakta.pl/viewtopic.php?t=505
 
 
finallyh
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Mar, 2009   

Ajgor napisał/a:
"Warcraft Gra Planszowa" nie ma wiele wspólnego z Talizmanem, "Warcraft Gra Przygodowa" już trochę więcej. Kraina 4 Koron jest fajnym pomysłem, można ją sobie wydrukować i zagrać.

http://www.forum.galakta.pl/viewtopic.php?t=505


Ajgor, masz rację, moja nieuwaga, chodzi o W: Gra przygodowa.
 
 
Sandman
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Mar, 2009   

Jeszcze Descent (podobno najlepszy w tego typu klimatach), którego akcja dzieje się zresztą w tym samym świecie co w Runeboundzie.
 
 
Mariuszek
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Mar, 2009   

Ale jest niestety dużo za drogi ( o wiele za dużo)!
 
 
Sandman
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Mar, 2009   

Na allegro już za 222 zł jest. Nie tak tragicznie.
 
 
Mariuszek
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Mar, 2009   

A jest wogóle tego polska wersja bo ja tak sobie z angielskim!!!
 
 
Ajgor
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Mar, 2009   

Nie ma, są tylko tłumaczenia instrukcji oraz kart, np. przetłumaczone i gotowe do wydruku karty postaci.
 
 
Tei-chan
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Mar, 2009   

Instrukcje przetłumaczoną można dostać np. w Rebelu jak u nich kupujesz, Bard chyba też takową oferuje. Poza tym na sieci jest pełno przetłumaczonych scenariuszy do Descenta, kart itd.
Tylko, że Descent to gra przynajmniej dla 3 graczy. Jeden Mistrz Podziemi i dwóch graczy, bo jeden na jeden to nie ten sam smaczek.
To prawda, że Descent dzieje się w tym samym świecie co Runebound. Oba są stworzone w oparciu o świat Terrinoth. Na dodatek w podstawce zobaczysz te same postaci co w podstawce do Runebounda. Według mnie fajnie można łączyć te tytuły (przetestowane). Prowadzimy z kumplami Kampanię grając w oba te tytuły. Runebounda używamy aby mieć większą mapę do poruszania się po powierzchni niż ta z dodatku Descent: Road to Legend. Oba tytuły świetnie się sprawdzają. No i zastępuje to nam na jakiś czas gry fabularne. Co prawda jeden pokój poświęciliśmy, aby był tam stół zawsze z rozpoczętą rozgrywką (nie składamy gry) ale warto.
Szkoda, że FFG nie napisało gry Fabularnej w oparciu o świat Terrinoth ale kto wie, może jeszcze to zrobią.
 
 
Mariuszek
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Mar, 2009   

Oby , byłoby wtedy zajebiś....!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13