galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy dodatek (oficjalnie) zapowiedziany
Autor Wiadomość
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Sob 06 Lut, 2010   

Freeasy napisał/a:

Skoro FFG wydaje również Władcę Pierścieni to mimo wszystko w jakimś dodatku spodziewał bym się takich poszukiwaczy jak:
Drzewiec
NazGhoul :-)
Hobbit

Hmm jakiś lobbing muszę zrobić, żeby był dodatek morski. Popływałoby się po innych lądach :-)


Powodzenia, ja od dłuższego czasu forsuję Timescape i jakoś nie udaje mi się pozyskać fanów ;]
 
 
revix
[Usunięty]

Wysłany: Sob 06 Lut, 2010   

Czemu mnie to nie dziwi ^^
 
 
Freeasy
[Usunięty]

Wysłany: Wto 09 Lut, 2010   

Timescape to fajny dodatek ale powinien być na końcu bo wywraca świat Magii i Miecza do góry nogami. I widziałbym w nim jakichś bohaterów z Gwiezdnych Wojen i Star Trek :-) taki groch z kapustą. No ale rycerz Jedi popier...cy po krainach magii i miecza siałby spustoszenie :-) Ciekawe czy rycerz Jedi jest chroniony prawami autorskimi. No sami wiecie jak to się zaczyna ---> dawno temu w odległej galaktyce. Jak nic pasuje do Magii i Miecza
 
 
Sxk
[Usunięty]

Wysłany: Wto 09 Lut, 2010   

Tak rycerze Jedi są chronieni prawami autorskimi, a Lucas nie sprzedaje tych praw, a wszelkie gry, książki itp. produkuje sam poprzez spółki zależne :D
Z kolei FFG wydaje Talismana na licencji Games Workshop i FFG nie mają prawa ingerować w spójność świata wymyślonego przez GW. Ponadto z tego co gdzieś tam czytałem to z każdym pomysłem FFG muszą jechać do GW i się pytać czy mogą to tak, a nie inaczej zrobić. Przypomnę tutaj, że Sfera straciła prawa do publikacji MiM za wydanie nieautoryzowanego dodatku "Jaskinia" (też to na jakiejś fanowskiej stronie przeczytałem).
Co jeszcze ciekawe Talisman jest jeśli chodzi o realia bardzo blisko świata Warhammera (patrz Zabójca Smoków - profesja występująca w drugiej i trzeceij edycji więc pewnie i w czwartej też). A sam Timescape przenosił bohaterów Talismana w realia Warhammera 40000 :D
Toteż nie sądzę by GW zgodziło się na zaimplementowanie w nowym Timescape czy jakimkolwiek innym dodatku Jedi, hobbitów itp. Jak już to będą halfingi z uniwersum Warhammera :D
 
 
carosh
[Usunięty]

Wysłany: Sro 10 Lut, 2010   

Sxk napisał/a:
Tak rycerze Jedi są chronieni prawami autorskimi, a Lucas nie sprzedaje tych praw, a wszelkie gry, książki itp. produkuje sam poprzez spółki zależne :D

Hmm... a Star Wars Miniatures? Wątpię żeby Wizards of the Coast była spółką zależną Lucasa...
 
 
Sxk
[Usunięty]

Wysłany: Sro 10 Lut, 2010   

carosh napisał/a:
Sxk napisał/a:
Tak rycerze Jedi są chronieni prawami autorskimi, a Lucas nie sprzedaje tych praw, a wszelkie gry, książki itp. produkuje sam poprzez spółki zależne :D

Hmm... a Star Wars Miniatures? Wątpię żeby Wizards of the Coast była spółką zależną Lucasa...

Hej nigdzie nie pisałem, że jestem nieomylny :D
Chociaż na współpracę Lucasa, GW i FFG raczej bym nie liczył. Jak już to może FFG wyda zupełnie nową grę z uniwersum Star Wars. Poza tym po co do zupełnie chodliwych produktów, jakimi są dodatki do Talismana, pchać elementy, których sama licencja będzie kosztowała majątek. A które w znikomym stopniu poprawią jakość grania (bo cóż by to mogło być, jeden bohater Rycerz Jedi oraz może jeden obszar np. Tatooine). Tym bardziej, że jak już pisałem nijak uniwersum Star Wars ma się do uniwersum W40k, a w tym uniwersum rozgrywał się ostatni Timescape.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 13