galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy dodatek (oficjalnie) zapowiedziany
Autor Wiadomość
8janek8
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Lut, 2009   

D.W. napisał/a:
Oczywiście zostaną poprawione znalezione błędy bo tak wszystkie wydawnictwa zawsze robią.

Co bardzo cieszy :) Trzymam kciuki za poprawiony dodruk.

D.W. napisał/a:
Reaper nie drukuje się. Tak jak obiecywałem kilka osób będzie miało możliwość sprawdzenia tekstów. To akurat w tym przypadku jest ułatwione, ponieważ Reaper już jest i nie ma wielkich tajemnic jak jest w przypadku, gdy gra jeszcze się nie ukazała.

Co jest zrozumiałe, dlatego zainteresowane osoby starają się wyciągnąć jak najwięcej z ogólnie dostępnych informacji. Takiego Repeara w tym momencie może już każdy sobie przetłumaczyć. Tylko po co, jeśli oficjalne wydanie i tak będzie.
:D
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Lut, 2009   

Janek napisał/a:
Co bardzo cieszy :) Trzymam kciuki za poprawiony dodruk.


Oraz za brak niespodzianek i innych chochlików (chociaż sam MiM pewnie by się ucieszył, gdyby więcej takowych Wrogów się trafiło XD).

Janek napisał/a:
Co jest zrozumiałe, dlatego zainteresowane osoby starają się wyciągnąć jak najwięcej z ogólnie dostępnych informacji. Takiego Repeara w tym momencie może już każdy sobie przetłumaczyć. Tylko po co, jeśli oficjalne wydanie i tak będzie.


Z tego samego powodu, co spora część fanów zakupiła Reapera po Engrishu - bo nie chce im się czekać na polską wersję i chcą grać z tym dodatkiem już teraz.
 
 
8janek8
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Lut, 2009   

Nemomon napisał/a:
Z tego samego powodu, co spora część fanów zakupiła Reapera po Engrishu - bo nie chce im się czekać na polską wersję i chcą grać z tym dodatkiem już teraz.


Ciekawi mnie jaki % ludzi posiadających angielską wersję Żniwiarza zakupi polską edycję... ale to już może temat do innego wątku. Ja w każdym razie jestem patriotą pod tym jedynym z nielicznych względów ;)
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Lut, 2009   

Ja prawie radny miasta, więc patriota też jako tako.. :P . Tyle, że też fan MiMa, a to zobowiązuje do wyrzeczeń ;) .
 
 
aro_kal
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Lut, 2009   

Cytat:
Ja prawie radny miasta, więc patriota też jako tako..


Czyli jak każdy z politykierów. Po dwakroć dobrze, że nim nie jesteś bo:
- nie dobrze by było gdyby polityk nie był patriotą (bardzo często niestety tak jest)
- będąc nim dołączyłbyś do rzeszy nierobów na państwowym stołku, którzy w swej większości pchają się tam tylko dla dodatkowej pensji, którą mają z wypracowanych przez innych, prężniejszych ludzi, pieniędzy i ich podatków

Ech, nie lubię biurokracji i socjalizmu.

No to wróćmy do gry ... :)
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Lut, 2009   

Teraz przynajmniej wiesz skąd mam doświadczenie "adwokackie" (sorry Tris), którego doświadczyłeś w mych interpretacjach zasad :P
 
 
Kufir
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Lut, 2009   

Świetny news, podziemia, mój ulubiony dodatek do Magii i Miecz, rewelacja!!! :D
 
 
Mariuszek
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Lut, 2009   Czekam niecierpliwie:)

Nie moge sie doczekac:) Uwielbiam magie i miecz!!! A podziemia moga byc ajlepszym dodatkiem ze wszystkich!!! Ale pozyjemy zobaczymy:) :D
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Lut, 2009   

Jon codziennie będzie nam pokazywał grafiki kart z Dungeon. Dzisiaj padło na:

[center]Dark Denizens



oraz Spirit of Vengeance

[/center]

Chciałbym wspomnieć, że to swego rodzaju odliczanie jest.... do pewnej nie tak malej rocznicy :)
 
 
Kufir
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Lut, 2009   

Swietne ilustracje, dzięki! :)
 
 
8janek8
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Lut, 2009   

Super! Oby właśnie w tym kierunku podążał nasz TMiM.
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Lut, 2009   

FFG w końcu wydali z siebie kolejny artykuł dotyczący Talisman - Dungeon. Można go znaleźć tutaj:

http://new.fantasyflightg...ws.asp?eidn=407

Z kolei tutaj:

http://new.fantasyflightg...?eidm=29&esem=2

możemy się dowiedzieć, czym tym razem dodatek nas zaskoczy:

1 instrukcja
1 plansza Podziemi
128 kart Podziemi
20 Czarów
10 kart Przygód
10 kart Skarbów
5 Poszukiwaczy
5 figurek.

Cena, to 40$.
 
 
Kufir
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Lut, 2009   

Pięknie! :D
 
 
uther
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Lut, 2009   

Umieram z ciekawości żeby zobaczyc jak będzie wyglądać plansza. Choć, zastanawiam się nad dobrowolnym życiu w niewiedzy, aż do otwarcia pudełka, ale nie wiem czy mam, aż tak silną wolę.

BTW. Wie ktoś czym są karty skarbów ("Treasure Cards") ??
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Lut, 2009   

Goodenough jeszcze niczego nie napisał na ten temat. Myślę, że w niedalekim czasie to zrobi.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 13