galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dodatki do T:MiM 4,5 PL
Autor Wiadomość
maxus32
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Gru, 2008   Dodatki do T:MiM 4,5 PL

Witam wszystkich Maniaków MiM ;-)

Udało mi się znaleść autorski dodatek do Talisman: MiM 4,5 PL (karty przygód) wykonane przez Ernin. Znajdziecie ten dodatek pod linkiem: http://www.magiaimiecz.eu/ - przejdź do nowej edycji Talisman - w dziale dodatki - Dodatkowe Karty Przygód
Autor: ernin. Polecam i z góry dziękuje Ernin-owi za wkład i tak szybkie tworzenie dodatków i myślę , że nie będzie miał mi za złe rozpowszechnianie jego pracy na tym forum. Oby więcej takich inicjatyw ;-)
 
 
Katiusha
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Gru, 2008   

Na pewno nie będzie miał tego za złe. ;)

Tutaj jest link do Forum MiMa i tematu o tym jak powstawał ten dodatek:

http://gamekeeper.offnet....opic.php?t=1968

Dla wszystkich którzy by chcieli wiedzieć cos więcej o nim.
 
 
maxus32
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Gru, 2008   PYTANIE

KatiusHA dostałem się na stronkę forum jednak mam pytanie; skąd ściągnąć jeden z arkuszów gotowych przygód ?. Jeden z nich znajduje się na stronie którą sam podałem, jednak drugi o którym była mowa na forum (dobieranie opisów do kart) jest poza moim zasięgiem. Skąd można go ściągnąć ?
 
 
Katiusha
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Gru, 2008   

W pierwszym poście tematu są dwa arkusze.
To wygląda jak jeden, ale w rzeczywistości są dwa. Jeden ma trzy rzedy w pionie. ;)
Poza tym przejrzyj dokładnie temat, widzałam tam też linki do paczek na RapidShare w formacie PDF lub PNG. Klikaj w to co jest w postach napisane na niebiesko i na obrazki arkuszy, to linki. ;)
 
 
maxus32
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Gru, 2008   ..hmm..

Owszem masz rację, ale ściąga się tylko jeden arkusz: ten gotowy. Arkusz do którego były wymyślane opisy jest albo jeszcze niedostępny, albo ja nie potrafię się do niego "dobrać" hahah .

Ciepło pozdrawiam całą załoge

ps. jeśli będzie to możliwe to poproszę link do obu arkuszy ;-)
 
 
Katiusha
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Gru, 2008   

Może drugi arkusz jest nieskończony jeszcze poprostu i dlatego go nie ma w formie finalnej? Zresztą napisz na PW albo e-mail'a do Ernina i spytaj o to co cię interesuje, a o ile go znam napewno Ci odpowie, a może nawet podeśle jakaś paczke. ;)

Jeśli kogos interesuje to Ernin i Skell zrobili jeszcze taki dodatek Fobie do Mima/Talismana 4.5 PL. Niżej link do tematu:

http://gamekeeper.offnet....opic.php?t=1972

Porozglądajcie się troche na tym forum, naprawde jest to skarbnica wiedzy i dodatków do MiMa i MM w różnych wydaniach. :roll:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.32 sekundy. Zapytań do SQL: 13