galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubiony poszukiwacz?
Autor Wiadomość
Kufir
[Usunięty]

Wysłany: Sob 13 Gru, 2008   Ulubiony poszukiwacz?

No właśnie, mamy już przed sobą poszukiwaczy z nowej Magii i Miecz zatem nasuwa się pytanie, kto najbardziej przypadł Wam do gustu ?


U mnie wygląda to mniej więcej tak:

1. Czarownica (Genialne umiejętności, super figurka)
2. Troll (super figurka, dużo siły i życia, taki prawdziwy troll z fajna umiejętnością)
3. Druid (Ponownie jedna z lepszych figurek, fajne umiejętności typowo druidzskie)
4. Ghoul (Fajne umiejętności)
5. Elf (jak w każdej edycji, umiejętności super pasują do stylu mojej gry, chyba ulubiona postać).
 
 
Aribald
[Usunięty]

Wysłany: Sob 13 Gru, 2008   

Jeśli miałbym wybierać to chyba Krasnolud.
Postać świetnie przygotowana do sięgnięcia po najwyższy laur. Wiele umięjetności, które w finalnym rozliczeniu dają przewagę.

Na drugim miejscu Druid. Postać bardzo wyważona i posiadająca niezwykle ciekawe umiejętności. Cechująca się dużą elastycznością charakteru...

Trzecie miejsce dla Trolla, za brutalność z jaką przedziera się przez krainę w poszukiwaniu Korony Władzy.

Jestem jednak zwolennikiem losowania postaci przed grą. Dzięki temu człowiek ma szansę sprostać wyzwaniu, mając do dyspozycji inne cechy i umiejętności.
Ostatnio zmieniony przez Aribald Sob 13 Gru, 2008, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Kufir
[Usunięty]

Wysłany: Sob 13 Gru, 2008   

Losowanie to podstawa jednak mimo to na pewno każdy z nas ma jakieś postacie które mu szczególnie przypadły do gustu.:D
Dla mnie Krasnolud to jedna ze słabszych postaci.
 
 
uther
[Usunięty]

Wysłany: Pon 15 Gru, 2008   

Ostatnio grałem z moja laską, ja Ghoul, a ona Złodziej i wygrała.

Potem doszedłem do wniosku że Złodziej to dobra postać.
 
 
Pajhi
[Usunięty]

Wysłany: Pon 15 Gru, 2008   

Ja ostatnio grałem WRÓŻKA i powiem szczerze dobra postać :twisted:
1-posiada zawsze 1 czar
2-Zawsze kiedy losujesz karty przygód możesz odrzucić jedna z kart..........

a najlepszą postacia jest jak dla Mnie bez 3 zdań jestCZARNOKSIĘŻNIK
 
 
8janek8
[Usunięty]

Wysłany: Pon 15 Gru, 2008   

Pajhi napisał/a:

2-Zawsze kiedy losujesz karty przygód możesz odrzucić jedna z kart..........


Małe sprostowanie: losujemy tylko tyle kart ile wskazuje instrukcja, jeśli jakaś (tylko jedna) nam nie odpowiada to ją odrzucamy i losujemy nową - tą już musimy rozpatrzyć.
Niektórych na forum mogłoby to wprowadzić w błąd :wink:
 
 
Pajhi
[Usunięty]

Wysłany: Pon 15 Gru, 2008   

8janek8 napisał/a:
Pajhi napisał/a:

2-Zawsze kiedy losujesz karty przygód możesz odrzucić jedna z kart..........


Małe sprostowanie: losujemy tylko tyle kart ile wskazuje instrukcja, jeśli jakaś (tylko jedna) nam nie odpowiada to ją odrzucamy i losujemy nową - tą już musimy rozpatrzyć.
Niektórych na forum mogłoby to wprowadzić w błąd :wink:


Wiem wiem tylko nie chciało mi sie pisać całego textu kart
 
 
Tei-chan
[Usunięty]

Wysłany: Sro 17 Gru, 2008   

Mi osobiście jak narazie najlepiej grało się Czarownicą, Czarnoksiężnikiem oraz Minstrelem. Ale jeszcze nie miałem przyjemności trafić na wszystkie dostępne postaci w grze.
 
 
Kufir
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Gru, 2008   

Ja jeszcze nie grałem: Kapłanem, mnichem i zabójcą.
Ten ostatni generalnie jest BARDZO słaby... :(
 
 
uther
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Gru, 2008   

Złodziej ! Rzadko go losuje, ale moi przeciwnicy często i naprawde potrafią zdenerwować człowieka.

Ostatnio miałem wróżke, i złodziej ukradł mi wszystkie dobre itemy pozostawiac tylko Święty Grall i Lance (był zły wiec ich nie chciał). Potem wpadłem na Mefistofelesa, stałem się zły, musialem odrzucic itemy - nie miałem juz nic. A złodziej z mułem (ukradzionym na targowisku) z 8 zajebistymi itemami doszedł do korony władzy.
 
 
Beamhit
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Gru, 2008   

Złodziej to postać spoko, dlatego że jest trochę przegięta:

"Za każdym razem, kiedy odwiedzasz Targowisko albo Wioskę lub podczas Dnia Targowego, możesz wsiąść jedną, dowolną kartę z talii Ekwipunku za darmo."

Czyli złodziej nie musi kraść akurat to, co jest do kupienia (w Wiosce może zwinąć muła lub tratwę, jeżeli ta jest akurat dostępna).

Ma ktoś wersję angielską, jak to tam brzmi?
 
 
Kufir
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Gru, 2008   

Cytat:
"Za każdym razem, kiedy odwiedzasz Targowisko albo Wioskę lub podczas Dnia Targowego, możesz wsiąść jedną, dowolną kartę z talii Ekwipunku za darmo."


Owszem dowolną, ale z tego co w danej lokacji jest oferowane.
 
 
Beamhit
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Gru, 2008   

Cytat:
Owszem dowolną, ale z tego co w danej lokacji jest oferowane.


A gdzie jest tak napisane? Dlatego właśnie chcę zobaczyć wersję angielską. Zauważ, że złodziej nie musi odwiedzać Kowala, tylko może odwiedzić ogólnie Wioskę (na przykład Mistyka).
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Gru, 2008   

Beamhit napisał/a:
Cytat:
Owszem dowolną, ale z tego co w danej lokacji jest oferowane.


A gdzie jest tak napisane? Dlatego właśnie chcę zobaczyć wersję angielską. Zauważ, że złodziej nie musi odwiedzać Kowala, tylko może odwiedzić ogólnie Wioskę (na przykład Mistyka).


O ile zgodziłem się z Tobą, jeżeli chodzi właśnie o dowolny dostępny przedmiot, o tyle raczej nie zgodzę się z Twoją obecną wersją zdarzeń. Moim zdaniem, wystarczy że zakończy ruch na obszarze Wioski. Nawet jeżeli nie odwiedza specyficznej osoby w Wiosce, to i tak wciąż bada sam obszar Wioski, więc może wziąć item.

BTW, ta dysputa winna chyba być uregulowana w temacie "Interpretacja zasad".
 
 
Kufir
[Usunięty]

Wysłany: Nie 21 Gru, 2008   

Cytat:
Jeśli miałbym wybierać to chyba Krasnolud.
Postać świetnie przygotowana do sięgnięcia po najwyższy laur. Wiele umięjetności, które w finalnym rozliczeniu dają przewagę.


Jeszcze co prawda nie grałem tą postacią, ale faktycznie muszę przyznać że może szybko ruszyć po Koronę Władzy. Coraz bardziej się do niej przekonuje, ciekawi mnie jednak jak się sprawdzi w praktyce z silną konkurencją.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 14