galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dystrybucja
Autor Wiadomość
Sh' EGzor
[Usunięty]

Wysłany: Sro 10 Gru, 2008   Dystrybucja

Za jaki czas gra dotrze do sklepów w Polsce? Bo byłem dzisiaj rano w Empiku i zonk. Miała być dzisiaj premiera ,a tak naprawde bedzie za jakiś tydzień jak nielepiej tak na prawde. Jak to jest z tą dystrybucją?
 
 
Ra666
[Usunięty]

Wysłany: Sro 10 Gru, 2008   

Ja kupilem wczoraj w sklepie w Warszawie.

Dostalem rowniez 2 karty promocyjne :)
 
 
uiek
[Usunięty]

Wysłany: Sro 10 Gru, 2008   

nie chce odpowiadać za wydawnictwo, ale może wyjaśnię jak jest z Empikiem.

Empik przeszedł w drugiej połowie wakacji restrukturyzację. Obecnie wszelkie zamówienia idą do magazynu głównego, z którego dopiero potem produkty są rozsyłane do poszczególnych salonów sprzedaży. Poprzednio towar zamawiały same salony dzięki czemu miały jakąś kontrolę nad tym co będzie i kiedy.

O ile wcześniej Empiki miały średnio tydzień spóźnienia względem innych sklepów (czasami więcej) o tyle teraz sprawa wygląda jeszcze gorzej - teraz zamówienie musi wysłać główny magazyn. Towar musi dojechać do głównego magazynu, gdzie zostaje rozpakowany/przepakowany zgodnie z zamówieniami z salonów do których zostanie przesłany dopiero potem. Po dotarciu do sklepu musi zostać wciągnięty w system i dopiero może trafić do sprzedaży.

De facto sprowadza się to do tego, że gry Galakty (dla niewtajemniczonych - wydawca z Krakowa) zamówione przez Empik na Krakowskim rynku jadą nie bezpośrednio z Krakowa do Krakowa, ale Kraków - główny magazyn (bodajże Warszawa) - Kraków.

To tyle względem wyjaśnień ;)
 
 
Sh' EGzor
[Usunięty]

Wysłany: Sro 10 Gru, 2008   

A jak sie nazywa ten sklep w Warszawie? Chyba czeka mnie wycieczka do stolicy...
 
 
Ra666
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Gru, 2008   

Nie lepiej zamowic gdzies wysylkowo?

Ten sklep h**p://www.wargamer.pl/ - tez moga wyslac.

Ja akurat lubie sie tam przespacerowac (ta sama ulica 5 minut drogi) - nie lubie kupowac gier planszowych wysylkowo - tak juz mam :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13