galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Podziękowania
Autor Wiadomość
Tristan
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Gru, 2008   Podziękowania

Droga "Galakto",

pragnę bardzo podziękować za sprawną i bezproblemową realizację mojego zamówienia. Za to że mimo iż mając dużo na głowie ustosunkowali się Państwo pozytywnie do mojej prośby o zmianę w ostatniej chwili adresu wysyłki. Za to że znowu wielu z nas w tym mnie, pozwoliliście przeżywać ten dreszcz emocji związany z oczekiwaniem na premierę gry ,a w późniejszym terminie i dodatków.

Jeszcze raz serdecznie dziękuje całemu zespołowi:
z wyrazami szacunku
Rafał Cholewa
 
 
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 08 Gru, 2008   

To raczej my dziekujemy za ogromne zainteresowanie tą grą. Przeszło nasze oczekiwania. Tym bardziej, że często spotykaliśmy się z głosami, że jej wydanie nie ma sensu. Ale z racji takiej, że jest to gra do której mam ogromny sentyment to cieszę się, że nie jestem odosobniony.
 
 
Kufir
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Gru, 2008   

Generalnie w XXI wieku ludzie nie dziękują specjalnie chętnie za coś za co zapłacili, ale tym razem i ja zrobię wyjątek :wink: . Szybka super profesjonalna transakcja ze strony Galakty, dziękuje i wszystkim gorąco polecam!!!! :D

Mam też gorącą nadzieję że dodatki do Nowej Magii i Miecz będą wychodziły w języku polskim jak grzyby po deszczu :D

Pozdrawiam serdecznie.
Kufir
 
 
8janek8
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Gru, 2008   

Ja również dołączam się do podziękowań za zainteresowanie wydaniem tej ponadczasowej gry :)
 
 
Valdigda
[Usunięty]

Wysłany: Sro 10 Gru, 2008   

I tu i ja napisze parę słów pochwalnych. Rzadko (w sumie nigdy) nie zdarzyło mi się żeby wydawca (czy to też magazynu, czy gry, czy książki) dbał o klienta jak pan Dariusz, kontakt w sobotę (gdzie pewnikiem było urwanie głowy) miło mnie zaskoczył, jak i wysłanie paczki inną formą niż to zwykle bywa bez dodatkowych opłat, dzięki czemu grę miałem już w sobotę a jestem z drugiej części kraju.

Wysyłka czysto profesjonalna gratuluję. :)
 
 
Katiusha
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Gru, 2008   

D.W. napisał/a:
Tym bardziej, że często spotykaliśmy się z głosami, że jej wydanie nie ma sensu.


Ojej, ale czemu takie myślenie? Ta gra to legenda i dziwie się, że pomiędzy wydaniami w Polsce jest prawie 20 lat przerwy.
Wydanie jej to strzał w dziesiątke. I dużo dodatków, aby gra się dalej rozwijała. ;)
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Gru, 2008   

Katiusha napisał/a:
Ojej, ale czemu takie myślenie? Ta gra to legenda i dziwie się, że pomiędzy wydaniami w Polsce jest prawie 20 lat przerwy.
Wydanie jej to strzał w dziesiątke. I dużo dodatków, aby gra się dalej rozwijała. ;)


Może i lepiej, gdyby była wydawana "bardziej regularnie", to nie zyskała by tylu fanów, gdyż nikomu by się nie chciało kupić nowej edycji mając starą. Gdybyś miała (powiedziałaś, że masz) "dwójkę" oraz trójkę, to chciałoby Ci się jeszcze i czwórkę kupować? Zwłaszcza, że coby nie powiedzieć, to w większości przypadków wciąż to samo (nawet "trójka, która wygląda jak pół "siedzenia" zza krzaka). Dzięki tej przerwie większość z nas przeżywa swą drugą młodość, dlatego też ona jest taka popularna. Moim zdaniem, lepiej, że nie doczekaliśmy się kolejnej edycji. Szczerze mówiąc, wolałbym by Sfera dalej wydawała własne dodatki do Magicznego Miecza. MM ma swoich przeciwników, wielu z nich nie może zapomnieć, że to plagiat, ale na dobrą sprawę też można bardzo dobrze się przy nim bawić, jak przy MiMie.

Osobiście liczę, że jakimś dziwnym cudem, Galakta będzie mogła oraz chciała wydawać polskie dodatki.
 
 
Ajgor
[Usunięty]

Wysłany: Sro 17 Gru, 2008   

Z przyjemnością dziękuję Galakcie za danie mi możliwości ponownego zagrania i zarażenia Córki Magią i Mieczem. :D
 
 
arkoski84
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Gru, 2008   

Galakto!

Dziekuje Ci za to ,ze podjelas sie wydania tej kutowej gry po polsku.
Mieszkam w Chicago od szesciu lat i nigdy nie mialem ochoty kupic Talisman w wersji angielskiej (angielski znam :lol: ) .Jak Magia i Miecz to tylko po polsku!
Mam 1 edycje MiM ale ile kombinacji bylo, zeby te gre tu sciagnac!
Nowa edycje kupil mi u was kumpel ,wyslal i powinienem miec za okolo dwa tygodnie.
Ciezko tu cokolwiek dostac zwiazanego z moja ukochana planszowka.

Dziekuje
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.2 sekundy. Zapytań do SQL: 14